Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Язовир Въча - почистване - мероприятие 1

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Язовир Въча-почистване

    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
    И аз така мисля. Така или иняче ще ставаме рано по-добре да пристигнем по-рано от колкото да ни чакат там.
    В 7:30 ще гледам да съм на Лукойла. Ще тръгна 15-20 мин порано. След което 2-ра контролана среща на Шел преди Пазарджик за пиштайм.
    +1

    И аз ще съм там по това време.

    Един процедурен въпрос:
    Мръвки, бира, хардуер за печене?
    Че гладът е*ава майката на ентусиазма , а не се знае кога ще свършим.

    Коментар


    • До: Язовир Въча-почистване

      Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
      +1

      И аз ще съм там по това време.

      Един процедурен въпрос:
      Мръвки, бира, хардуер за печене?
      Че гладът е*ава майката на ентусиазма , а не се знае кога ще свършим.
      Според мен ще е мнеобходимо да се обядва по някое време,защото едва ли ще се свърши за половин ден и вариантите са два:
      1.Всеки се спасява както намери (сандвичи и др. каквото си измисли)
      2.Понеже едва ли ще има възможност 15 човека да работят с две лодки се избират двама доброволци които събират по 10лв примерно и слизат до кричим да напазаруват за общия обяд, после го изпичат и изяждат .... майтап всички го изяждат
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • До: Язовир Въча-почистване

        Не се тревожете - и "Чилингира" и "Казанова" са съвсем наблизо, но не е зле да се направи предварителна заявка за обяда, тъй като може да има доста хора, предвид откриването на риболовния сезон. В крайна сметка Кричим също е вариант .
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • До: Язовир Въча-почистване

          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
          Не се тревожете - и "Чилингира" и "Казанова" са съвсем наблизо, но не е зле да се направи предварителна заявка за обяда, тъй като може да има доста хора, предвид откриването на риболовния сезон. В крайна сметка Кричим също е вариант .
          Сложно ми се види
          В Чилингира за спане няма места от седмица, за ядене - незнам.

          Ще взема BBQ /моето е Ф350/, въглища, пържоли, кифтета и бира.
          Друг да вземе зарзават.
          Трети хляб.
          А, и поне още едно BBQ за по-бързо приготвяне.

          Като поогладнеем, отцепваме двама /преди това ги теглим / доброволци,
          ядем и продължаваме.
          Старателно прибирайки си боклука след това!

          Коментар


          • До: Язовир Въча-почистване

            Някой ще остава ли да спи там и ако да, къде?

            Коментар


            • До: Язовир Въча-почистване

              Ей, пак ви изби на прижоли и кифтета!!!!
              Щом толкова искате скара-бира-кал,
              мога да ви преведа през с.Михалково-с.Чуреково-х.Персенк и т.н.
              та чак до Чудните мостове и Кабата.
              Докато стигнем до там и росната тревица и гъбите ще ви се усладят,
              като чеверме!!!
              Е, и чеверме мога да измисля,
              ама не ми се яде сам....?!

              Коментар


              • До: Язовир Въча-почистване

                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                Някой ще остава ли да спи там и ако да, къде?
                Да, Събота вечер е плана да се спи там. Само да се намери място

                ПП. Лукойл 07:30, събота сутрин, тръгване около 07:45 най-късно. Контролна среща на Шел-а в Пазарджик.
                Георги Гатев

                Коментар


                • До: Язовир Въча-почистване

                  Моля към списъка от участници да бъде добавен Антонин Илиев Груев (GAD).
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • До: Язовир Въча-почистване

                    Току-що говорих с Георги(greenflag). Той ми обясни, че за момента липсва втората лодка и човек с капитанско право. Имаме инфо от Румбата(rumbata) който изяви желанието да дърпа произволен колесар с лодка до там и обратно Въпросът е да се намери лодка и колесар . И Капитан.
                    Георги Гатев

                    Коментар


                    • До: Язовир Въча-почистване

                      Там на място не може ли да се наеме лодка?

                      Ако някой има лодка, колесар и желание за участие, пък няма с какво да ги придвижи да се обажда.

                      Коментар


                      • До: Язовир Въча-почистване

                        Обадих се няма. Продължаваме да имаме само 1 лодка. и един лодководач.

                        Телефона ми е : 0885077509 звънете ,че съм в движение
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Язовир Въча-почистване

                          Ще се разтърся и аз. Но не съм много обнадежден, че ще намер. От това, коеот разбрах идеята е да има две лодки и мрежа м/у тях, с която ще се "извозват" до брега. В краен случай (ако не се намери лодката) не може ли единя край на мрежата да се върже към нещо плаващо, което да се дърпа от брега?
                          Георги Гатев

                          Коментар


                          • До: Язовир Въча-почистване

                            следобяд ще питам дали може да ползваме лодка на НЕК, подробности по късно
                            sigpic

                            Коментар


                            • До: Язовир Въча-почистване

                              Купил съм 100 метра макара с въже за алпинисти, от тези дето висят за изолации по сградите.
                              Колегата Недялко е купил 2 мрежи с дължина по 30 метра едната.
                              Аз съм купил и 3 вили за сено с дълги дръжки, с които да се изгребват по-големите буклуци.
                              Моля останалите колеги да носят найлонови чували, много чували ще трябват.
                              И който има нужда да си вземе ръкавици, за предпазване на ръцете.
                              Бутуши също ще са необходими, или стари маратонки за изхвърляне, защото дъното най - вероятно няма да е чисто. Дъждобрани .

                              И кой каквото се сети още да дописва.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • До: Язовир Въча-почистване

                                Въже и аз купих, макар не толкова здраво, около 70 метра. И рибарски кер.

                                Допреди малко напразно търсих някаква кука - нещо като тройка за акули. Въобразявам си, че ако се върже за въже заедно с подходящо празно пластмасово шиши, ще помогне да се изваждат на брега плаващите дървета, а покрай тях вероятно и друг боклук.

                                Ще пробвам да съчиня някакво подобно приссобление, но засега единственият позитивен резултат е един важен извод:

                                Не всичко, което си го виждал на кино, можеш да го видиш в търговията. (Не възразявам да ме цитирате даже без позоваване; неща се учат младите на ум и разум.)

                                Поздрави!

                                P.Sл Извинявайте, ако имам грещки. Забравяих си очилата в джипа, като спре дъжда ще отида да си ги взема.
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X