Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наш колега има нужда от помощ за лечение

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

    Мисля, че се видяхме есента, но не се запознахме лично. Истински хубава новина! Стискаме палци за напред всичко да е наред!
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #92
      От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

      Браво! Много се радвам! Няма по-хубав коледен подарък! Желая ти успех!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #93
        От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

        Много, ужасно много ме зарадва тази новина, не вярвам в Коледата и чудесата, но се радвам, че има реална светлина в тунела и че в тази насока съвременната медицина е напреднала толкова много. Нека така с "хепи енд" да завършват всички подобни теми!

        Желая здраве и щастие!
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #94
          От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

          Страхотна новина! Желая ти успех, Андрей!
          0877 83 30 90 - Жоро

          Коментар


          • #95
            От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

            Браво!!! Не се познаваме, но много се зарадвах и аз на новината! Пожелавам ти след още петдесет коледи да си спомняш тази единствено с ведро чувство като края на един наистина тежък период, който си превъзмогнал! Успех с всички процедури оттук нататък и здраве на теб и всички около теб!

            Коментар


            • #96
              От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

              Браво, нямам думи да опиша колко съм щастлив!!! На коледа стават чудеса, вярно е!

              Коментар


              • #97
                От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                Чудесна новина, Андрей! Честита Коледа и всичко най-добро на теб и цялото семейство!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #98
                  От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                  Сипи си сега едно и им кажи на тия около тебе да спират да ревьт.............познай от кьде знам.

                  Жив и здрав,радвам се,че си добре ако да не се познаваме.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #99
                    От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                    И аз, без да те познавам, много се зарадвах на чудесната новина! Честита Коледа на всички!
                    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                    Gabriel Garcia Mаrquez

                    Коментар


                    • От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                      Искренно се зарадвахме вкъщи на тази новина!
                      Щом си успял, значи си го искал прекалено силно, не само заради себе си, но като че ли най-вече заради семейството си!
                      Радвайте се на щастливите мигове!
                      Весело посрещане на Новата Година!
                      Здраве и късмет занапред!
                      Жули, Дани и малкия Ники!
                      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                      Коментар


                      • От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                        Е те това е Коледен подарък!
                        Човек не мисли за това сега, но и поддържащото лечение и прегледите струват доста пари /знам от опит/. Та ако закъсаш с парите в бъдеще - пиши - ще помагаме пак.
                        А сега просто се наслади на момента и не му мисли - НАЗДРАВЕ!
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                          Ех че хубава новина.
                          Андрей много се радвам, че всичко е наред.
                          Желая ти най-вече здраве и много успехи.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • От: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                            В навечерието на Нова Година обръщам поглед назад . . . към тази изминала динамична 2010. Лично аз усетих многото лица на живота обърнати към мен. Изрично казвам обърнати към мен, защото тази година определено се гледахме очи в очи, кога изпитателно, кога нежно с любов ))))) Връх над всичко обаче взима невероятната подкрепа от всички добри хора. Тази позитивна експлозия даде най-желания резултат, защото няма как при тази подкрепа човек да желае нещо друго освен да докаже, че няма невъзможни неща. Това го казвам на всички, които поради една или друга причина е трябвало да осмислят живота си и да се преборят с нещо наистина сериозно и тежко. Разбира се без наистина много близки хора, които да са непрекъснато до теб това няма как да се случи. Използвам случая, за да прегърна моите колеги от Гладиатор, начело с Алекс Ковачев - всички те са на първо място приятели и после всичко останало. Огромна е подкрепата и на Венци Петров - един страхотен за мен човек, който по собствена инициатива започна дори тази тема. Не на последно място Христомир Николов, за мен бат Ице ))))) от списание Офроуд БГ. Това са само част от основните фигури и простете, че не споделям всички . . .
                            Предстои Новата 2011 година. Пожелавам на всички да бъде посрещната с усмивки и прекрасно настроение!!! Чудеса все още има, стига силно да ги желаем )))

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X