Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

    Колеги,

    Колеги, имаме договореност за извънреден екип, който ще бъде на работа в събота, 17 април във Военно-медицинска академия, специално за форума Оффроуд-България

    Събираме се пред централния вход на Военно - Медицинска Академия ВМА-София, 1606 ул. "Св.Г.Софийски" 3, координати: N42.68483 E23.30307

    Първата група се събираме от 8:30 часа, следващата група е в 9:30 часа.

    Моля, всеки да се запише за съответния час, за да знаем колко хора да чакаме.

    Надявам се, че в събота ще може да доведете роднини и приятели и ще направим голяма група!!
    Последно редактирано от Веско; 11-04-10, 11:29. Причина: Допълнение
    Show must go on!
    LZ1VES

  • #2
    До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

    Оххх...много рано
    Кой прави списъка ?
    Аз съм за 9,30 ч.

    Коментар


    • #3
      До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

      И аз 9:30, освен ако не се събудя по-рано.

      За cveta86: списъкът е тук или на ЛС на Веско

      Коментар


      • #4
        До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

        Предложение към модераторите:
        Добре би било да се закачи темата най-отпред, защото е важно, а времето до 17.04 не е чак толкова много. За сега ентусиастите сме твърде малко, а темата бързо се загубва и никой не я вижда при бързо търсене на актуалните теми.

        Коментар


        • #5
          До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

          Здравейте и Аз съм навит да дам кръв ама имам проблеми с бъбреците и не съм наясно да ли има проблем ,ако няма проблеми кажете ще да и Аз.
          [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

          Коментар


          • #6
            До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

            Първоначално публикуван от izdzr Преглед на мнение
            Здравейте и Аз съм навит да дам кръв ама имам проблеми с бъбреците и не съм наясно да ли има проблем ,ако няма проблеми кажете ще да и Аз.
            Ти ела, докторите ще ти кажат.

            Коментар


            • #7
              До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

              Първоначално публикуван от izdzr Преглед на мнение
              Здравейте и Аз съм навит да дам кръв ама имам проблеми с бъбреците и не съм наясно да ли има проблем ,ако няма проблеми кажете ще да и Аз.

              Също имам проблеми с бъбреците, но съм кръводарител от 20 години, не пречи

              Коментар


              • #8
                До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                Може всеки, който в момента няма оплаквания да дойде. На място лекарите ща преценят.

                Не забравяйте да доведете и приятели.

                Който закъснее, може направо в Центъра за кръвопреливане да дойде - по улицата вдясно на сградата на БМА е Спешното отделение, след него е задния портал, до комина на парното. Там казвате на дежурния, че сте за кръводаряване и ще ви пуснат.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  Значи по аватара ще ме познаете,за някой от двата часа,ама за кой не съм сигурен,ще тръгна за първия и най-късно да се надяваме за втория да стигна!

                  Между другото,нали говориме за военна академия,а не за военна болница,защото пък аз като давам е на клокотница до гарата?
                  Последно редактирано от Ясен; 11-04-10, 09:43.
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #10
                    До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                    До гарата е просто друг кръвен център. Там Форумът няма връзки.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                      Колеги, имаме договореност за извънреден екип, който ще бъде на работа в събота, 17 април във Военно-медицинска академия, специално за форума Оффроуд-България

                      Събираме се пред централния вход на Военно - Медицинска Академия ВМА-София, 1606 ул. "Св.Г.Софийски" 3, координати: N42.68483 E23.30307

                      Първата група се събираме от 8:30 часа, следващата група е в 9:30 часа.

                      Ето линкове от други теми за кръводаряване:

                      https://forum.offroad-bulgaria.com/s...ad.php?t=69175

                      https://forum.offroad-bulgaria.com/s...ad.php?t=64209

                      https://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=52142

                      https://forum.offroad-bulgaria.com/s...ad.php?t=23785
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #12
                        Нещо като до зъбите,от горната страна! Значи за 08:30 сме там!

                        Апропо,може в 8,на зъбите кафето е много хубаво!
                        Последно редактирано от cveti; 11-04-10, 19:17.
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • #13
                          До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                          Аз съм за 8.30, пуснах апел и в един от нашите рибарски сайтове. Предполагам, че ще се обади някой и ако е така ще го съобщя тук.
                          Ето това съм аз:

                          http://picasaweb.google.com/lh/photo...eat=directlink

                          Роден рибар, а принуден да работи.......

                          Коментар


                          • #14
                            До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                            Регистрирам се за групата за кръводаряване на 17.04.2010 от 9.30
                            Нека отговорника на групата да даде телефон за връзка за да се намерим ако има закъснели.
                            LZ1AZA
                            MAZDA B2500 4x4 2004

                            Коментар


                            • #15
                              До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                              Колегите от МСС, ще могат да се свържат с организаторите на 8 отворен канал

                              За останалите съм написал:
                              Който закъснее, може направо в Центъра за кръвопреливане да дойде - по улицата вдясно на сградата на БМА е Спешното отделение, след него е задния портал, до комина на парното. Там казвате на дежурния, че сте за кръводаряване и ще ви пуснат.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X