Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

    хей, колеги аз само да питам де, такова, от Русе съм и разбрах къде да отида да ме източат. Ама не знам дали ще ме искат, преди време дарявах редовно и нямаше проблем, но прочетох някъде че не искали да вземат от таттоирани хора, а аз имах студио за таттооси така чееееее не знам ако някой има инфо нека да каже.
    Изпуснал съм предната акция, но мисля че и утре-вдруги ден да отида пак ще е от ползаА и пишете че следващата акция ще бъде март-април, може да съм първи за нея

    Коментар


    • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

      Първоначално публикуван от ironart Преглед на мнение
      хей, колеги аз само да питам де, такова, от Русе съм и разбрах къде да отида да ме източат. Ама не знам дали ще ме искат, преди време дарявах редовно и нямаше проблем, но прочетох някъде че не искали да вземат от таттоирани хора, а аз имах студио за таттооси така чееееее не знам ако някой има инфо нека да каже.
      Изпуснал съм предната акция, но мисля че и утре-вдруги ден да отида пак ще е от ползаА и пишете че следващата акция ще бъде март-април, може да съм първи за нея
      Ако са нови татуировките, може и да те върнат. Не пречи да опиташ.

      Коментар


      • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

        още днес ще проверя

        Коментар


        • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

          пишете ме и мен

          Коментар


          • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Септември 2009 ‎

            И аз искам да дам кръв, за София къде мога да отида?

            Модератор: За пръв и последен път някой ви превежда латиницата. Моля, придържайте се към форумните правила и нормите на българския език!
            Последно редактирано от Ясен; 06-04-10, 18:33. Причина: латиница

            Коментар


            • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

              Кандидат за даване на кръв!

              Коментар


              • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

                Днес и аз си минах по надлежния ред,пишете ме и мен Абе,много "братя" мексиканци бре...Те половината сигурно са там заради сокчето и шоколадчето

                Коментар


                • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

                  Първоначално публикуван от DVDidko.FCE Преглед на мнение
                  Днес и аз си минах по надлежния ред,пишете ме и мен Абе,много "братя" мексиканци бре...Те половината сигурно са там заради сокчето и шоколадчето
                  Я, ти и тука ли бре?

                  Не позна, не са за шоколадчето. Да не ти се налага да разбереш, защо са там...

                  Коментар


                  • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - Октомври 2009 ‎

                    Колеги, имаме вече дата за ново кръводаряване - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=91823
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X