Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благотворителни търгове тук, във форума.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благотворителни търгове тук, във форума.

    Върти ми се такава идея в главата. Почти всички имаме ненужни нам вещи, които кътаме за незнам си какъв случай. Нещо като Плюшкин. Мисля си, че ако решим да се отървем от тях на символична цена, може и да ни олекне/опразни гаража/мазето/килера. А може и да попаднат в ръцете на някого на когото наистина ще послужат. А парите от търга да се използват за някоя добра кауза. Такива има доста. За съжаление.

    Пример: Имам непотребна за мен гума. Пускам я на търг с начална цена 2 лева. БлекШмит дава 4 лева и никой друг не дава лев отгоре. Да е честита на Черния Шмит новата гума, аз съм се отървал от нея, а парите отиват в сметка предназначена за целта.

    П.С. Не знам дали идеята е добра, затова пускам темата да я обсъдим всички и ако положителните мнения имат превес може да минем към реални действия.

  • #2
    До: Благотворителни търгове тук, във форума.

    Кво си се емнал с мене....ша ми паднеш в лапите и...
    Майтапа настрана, идеята ми допада!
    Поздрави!
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

    Коментар


    • #3
      До: Благотворителни търгове тук, във форума.

      И на мен ми допада. Имам доста тъпотий.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        До: Благотворителни търгове тук, във форума.

        Супер е идеята. Само трябва де се реализира на практика, да се напишат правила на играта и после да се спазват.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          До: Благотворителни търгове тук, във форума.

          Подкрепям!!!
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #6
            До: Благотворителни търгове тук, във форума.

            Звучи добре! И аз подкрепям идеята!

            Коментар


            • #7
              До: Благотворителни търгове тук, във форума.

              Лятото започнах нещо подобно в тази тема, но въпросният двигател е още при мен.
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...?t=9859&page=2
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #8
                До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                Според мен това се припокрива с идеята "Стоки за левче!". Пак на някаква символична цена се оттърваме от разни неща, само че тук левчетата ще се събират някъде. Може и там да се обяви, че парите ще се събират за благотворитворителност. Обикновено при две сходни тема просъществува едната, а онази е доста популярна вече.
                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                A2 (+)

                Коментар


                • #9
                  До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                  добро е като идея , само трябва да сме по рационални , а некато мен сменява гуми да речем че не ми харесват и старите ааааа е,,,,,,сам ги и аре на буклука , а колко други неща се прахосват просто еи така , бе какво да ви кажа чочбаджиска работа , а всичко е пари
                  sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                  Коментар


                  • #10
                    До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                    Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                    Според мен това се припокрива с идеята "Стоки за левче!". Пак на някаква символична цена се оттърваме от разни неща, само че тук левчетата ще се събират някъде. Може и там да се обяви, че парите ще се събират за благотворитворителност. Обикновено при две сходни тема просъществува едната, а онази е доста популярна вече.
                    Хайде ти го обяви, щото тази тема се напълни с тъпи мнения на модератори и супер модератори. И защо ли си давам зор да правя нещо за хората?!!!

                    Мятайте я в коша и да се свършва.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                      Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                      Според мен това се припокрива с идеята "Стоки за левче!". Пак на някаква символична цена се оттърваме от разни неща, само че тук левчетата ще се събират някъде. Може и там да се обяви, че парите ще се събират за благотворитворителност. Обикновено при две сходни тема просъществува едната, а онази е доста популярна вече.
                      Цвети можеше и на лични да му кажеш
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • #12
                        До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                        Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                        Хайде ти го обяви, щото тази тема се напълни с тъпи мнения на модератори и супер модератори. И защо ли си давам зор да правя нещо за хората?!!!

                        Мятайте я в коша и да се свършва.
                        Абе темата лесно ще я разчистим, нали целта беше да видим как да стане и дали има смисъл, айде да доуточним пък после ще забършем излишното!
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                          Абе темата лесно ще я разчистим, нали целта беше да видим как да стане и дали има смисъл, айде да доуточним пък после ще забършем излишното!
                          Ми тя Цвети го реши. Онази тема се "припокрива с тази". Странно, защо не се сети тя самата за това, ами сега и хрумна да слива теми и т.н. А Жоро Хаджиев реши да си продава използваните презервативи. Нормалните хора ги завръзват, увиват в нещо и изхвърлят. Недялко Димитров даде интересно предложение, ама аз спирам да се занимавам.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                            Kolonal, аз съм егоист, не се обиждай !
                            Предпочитам да подаря нещо, отколкото да го продам за 2.22 лева.
                            Всеки си има философия в този живот.
                            Поздрави !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Благотворителни търгове тук, във форума.

                              Жоро, теб си те знаем всички приятелю... Но в случая ми се струва че повечето не разбрахте идеята на уважаемият ни колега Колонал... А в нея има много потенциал който би помогнал за финансиране на редица добри инициативи... Аз лично го подкрепям напълно и ще се видим с него специално да създадем нарочна организация за целта... имам идея за нещо по-сериозно... А ти Васко много те моля не се отказвай толкова лесно... досега не си ли разбрал че за да стане нещо добро има само иедин начин... Да се изгърбиш и през цялото време търпеливо да понасяш несправедливи упреци... Няма друг начин приятелю... Виж лошите неща стават бързо, ефективно, с малки усилия и елегантно...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X