Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция "другата България"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Акция "другата България"

    Добре дошла, Веси!

    Това, което правите без изобщо да се познаваме е изключително.
    Надявам се на дългосрочно и ползотворно сътрудничество в нелеките задачи, които сте/сме си поставили.
    Благодаря за доверието!

    Като се видим ще получите един скромен подарък - юбилейния брой на списанието OFF-road BG.

    Румен Бангеев
    0888978188

    Коментар


    • #62
      До: Акция "другата България"

      Благодаря Ви, Румен!
      Надявам се скоро да се видим, защото аз вече имам доооста идеи /с риск да прозвучи нескромно/, които бихме могли да осъществим единствено съвместно.
      От коли и off road грам не разбирам, но Вашето списание да се надявам ще е първата крачка към едно ново начало за мен.
      Дайте ми някакви срокове за литературата. Диди ми казва преди малко по скайпа, че трябва да съм готова с нещата до две седмици, а аз си мислех за октомври...
      Как мога да съм полезна?
      Моят телефон е 0889 43 68 44.

      Коментар


      • #63
        До: Акция "другата България"

        Първоначално публикуван от Luminosa Преглед на мнение
        Благодаря Ви, Румен!
        Надявам се скоро да се видим, защото аз вече имам доооста идеи /с риск да прозвучи нескромно/, които бихме могли да осъществим единствено съвместно.
        От коли и off road грам не разбирам, но Вашето списание да се надявам ще е първата крачка към едно ново начало за мен.
        Дайте ми някакви срокове за литературата. Диди ми казва преди малко по скайпа, че трябва да съм готова с нещата до две седмици, а аз си мислех за октомври...
        Как мога да съм полезна?
        Моят телефон е 0889 43 68 44.
        Като начало прочетете :

        ТУК

        ТУК
        и
        ТУК

        Има време до следващата експедиция. Планираме я някъде в Октомври.
        Последно редактирано от rumbata; 23-06-08, 20:47. Причина: добавяне

        Коментар


        • #64
          До: Акция "другата България"

          Първоначално публикуван от Luminosa Преглед на мнение
          Момчета, привет!
          Казвам се Весела и съм доброволка във Фондация "Движение на българските майки".
          Като координатор на звеното ни във Видин искам най-напред да ви благодаря за помощта, която оказахте на момичетата там, поемайки нощувките на децата по Великденските празници тази година в София.
          Линк към вашия форум ми даде именно Диди от Видин...
          Включвам се по повод акцията, която организирате за Бесарабските българи. За съжаление не успях да дойда на срещата ви в петък, тъй като разбрах за нея същия ден и не успях да се организирам правилно, но обещавам да се реванширам...
          Говорих с Румен и както и на него казах бих искала да си сътрудничим, в полза на децата в институции и изобщо всички имащи нужда от помощ - било то материална или духовна. Ние /в частност аз, тъй като в момента сме кът/ можем да ви помогнем с много информация за децата, домовете, дрешки, както и литература за предстоящата ви акция. Искам да отбележа, че нещата, които можем да ви предложим са предимно втора употреба, но въпреки това - запазени.
          В случай, че скоро ще имате още една среща, ще се радвам да ме поканите - мисля, че в реална среща бихме могли много по-лесно и ползотворно да обсъдим възможностите си.
          По принцип моето свободно време е в делнични дни след 18.30-19.00 часа и през уикендите. Ето пуснах ви сламка, сега топката е във вашите ръце. :-)))
          Убедена съм, че ако обединим усилията си ще постигнем много повече, затова се надявам да приемете моето предложение.

          Това е от мен засега, очаквам вашите коментари...
          Добре дошла във форума Весела, българи като теб връщат вярата ни в доброто.....
          Следващата среща ще е в курорта Свети Влас на 28-ми този месец, ще се радваме ако имаш възможност да дойдеш - да се запознаем там и да обсъдим какво бихме могли да направим заедно

          Коментар


          • #65
            До: Акция "другата България"

            Благодаря ти Горби, но за начало ще разчитам на среща на софийска територия. С теб специално май няма как, предвид, че живееш в най-прекрасния град...далеч, далеч от мен. Почти ми е невъзможно да дойда. Не съм моторизирана, пък и някакси ми е наудобно засега.

            Започвам да чета линковете подробно и съсредоточено, въпреки че някои от тях вече съм ги преглеждала.

            Комуникацията на всички ни от фондацията се извършва основно във форумите и интернет и така няколко години. Тук обаче се чувствам толкова боса, че няма накъде повече. Надявам се да подходите с разбиране, ако някъде не правя /пиша/ толкова, което трябва или нещо подобно. Отворена съм за градивна критика.

            Коментар


            • #66
              До: Акция "другата България"

              Първоначално публикуван от Luminosa Преглед на мнение
              Благодаря ти Горби, но за начало ще разчитам на среща на софийска територия. С теб специално май няма как, предвид, че живееш в най-прекрасния град...далеч, далеч от мен. Почти ми е невъзможно да дойда. Не съм моторизирана, пък и някакси ми е наудобно засега.

              Започвам да чета линковете подробно и съсредоточено, въпреки че някои от тях вече съм ги преглеждала.

              Комуникацията на всички ни от фондацията се извършва основно във форумите и интернет и така няколко години. Тук обаче се чувствам толкова боса, че няма накъде повече. Надявам се да подходите с разбиране, ако някъде не правя /пиша/ толкова, което трябва или нещо подобно. Отворена съм за градивна критика.
              Имайте милост, лилавото убива на очите.

              Градивна критика

              Коментар


              • #67
                До: Акция "другата България"

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                Имайте милост, лилавото убива на очите.

                Градивна критика
                Знаеш как са жените, обичат шаренийката
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #68
                  До: Акция "другата България"

                  Свиквайте!!! Тя си пише винаги в лилаво

                  Коментар


                  • #69
                    До: Акция "другата България"

                    Първоначално публикуван от skorpion_vd Преглед на мнение
                    Свиквайте!!! Тя си пише винаги в лилаво
                    Или по-точно в розово. Но тези момчета си заслужават компромиса!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Акция "другата България"

                      Здравейте,

                      Аз няма да мога да пътувам до чужбина но бих желал да помогна с книги - имам може би учебници някакви, доста книги специализирана литература както и обща литература...

                      Приемате ли някакво количество необособени по тематика книги на български език или има нужда само от посочените в темата материали...

                      Жена ми има значителна колекция от крими романи, мога да опитам да я убедя да ги дари за каузата...

                      Ако не друго поне ще обогатят фонда нахорицата с литература на български език...

                      Много поздрави,
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Акция "другата България"

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        Здравейте,

                        Аз няма да мога да пътувам до чужбина но бих желал да помогна с книги - имам може би учебници някакви, доста книги специализирана литература както и обща литература...

                        Приемате ли някакво количество необособени по тематика книги на български език или има нужда само от посочените в темата материали...

                        Жена ми има значителна колекция от крими романи, мога да опитам да я убедя да ги дари за каузата...

                        Ако не друго поне ще обогатят фонда нахорицата с литература на български език...

                        Много поздрави,
                        Всичко е добре дошло

                        Коментар


                        • #72
                          До: Акция "другата България"

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          Аз няма да мога да пътувам до чужбина но бих желал да помогна с книги - имам може би учебници някакви, доста книги специализирана литература както и обща литература...

                          Приемате ли някакво количество необособени по тематика книги на български език или има нужда само от посочените в темата материали...

                          Жена ми има значителна колекция от крими романи, мога да опитам да я убедя да ги дари за каузата...

                          Ако не друго поне ще обогатят фонда нахорицата с литература на български език...

                          Много поздрави,
                          Лично мое мнение е, че трябва да се постараем да съберем на първо място нещата, които са им необходими... Учебници, помагала и т.н. След това ако остане място може да вземем и други неща. НО си мисля, че е задължително/силно препоръчително да е от бъгларски автори или на някаква академична тематика....

                          Но тук организаторите трябва да кажат. Това беше мое мнение...

                          Иначе и Неди е прав - всичко е добре дошло!
                          Георги Гатев

                          Коментар


                          • #73
                            До: Акция "другата България"

                            Адашче, бих помогнал с точно каквото е необходино но сега нямам възможност за дарителски акции с финансово участие, затова давам каквото имам...

                            Поздравление за инициативата и пожелавам късмет на всички!
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Акция "другата България"

                              Може да направим следното - примерен списък на литературата, помагала, дискове и други и да се обърнем с него към спонсори, които да ги закупят.
                              Имам предвид такива, само трябва да конкретизираме изданията и материалите.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • #75
                                До: Акция "другата България"

                                Момчета, ние ежегодно организираме благотворителна Ученическа акция за децата в институции. Тази година нашата акция ще я съчетаем с вашата инициатива. Най-вероятно датата ще бъде 13.09. /събота/, за да може на 15.09. децата да тръгнат на у-ще на равно с останалите - с ранички, пълни с химикалки, тетрадки, блокчета и моливи. Освен тези и още подобни материали официално ще обявим събирането на литература за Бесарабските българи - вашата акция. Списъкът, за който Веско говори е много добра идея. За нашите акции, ние също изготвяме такива списъци... Така е и по-лесно за хората, които се включват в акциите ни - да имат черно на бяло какво е необходимо.
                                Вече съм писала в нашия форум за вас и това, което правите - координирала съм го с Румен, надявам се и другите да нямате против.
                                Единствената ни молба е на 13.09. да има някой от вас, който да успее да натовари поне събраното за вас.
                                Ако имате подробности, които искате да уточним покрай акцията - сега е момента. Нещата не са толкова решени, колкото ги пиша... Но все си мисля, че детайлите можем да ги уточнваме и в движение.

                                Ако имате някакви въпроси или неясноти изобщо - насреща съм!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X