Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Здравейте, не съм писала доста отдавна. Сега обаче има с какво да се похваля и е време да понапиша какво се случва. Преди около месец, изкуствената става на коляното започна нещо да скърца, та се притесних и се обадих на доцент Росманов. В четвъртък 10,11 бях на преглед при него, направиха снимка и доцента каза, че няма нищо притеснително - организма не произвеждал просто необходимото количество синовиална течност и оттам идва скърцането. Това нямало да бъде проблем освен ако не кача драстично килограми, тогава просто ставата ще се износи по-бързо, но аз ще се старая да не казвам, а и откакто се помня не съм имала проблем с килограмите.
    Преди време бях показала снимки след махането на шината, сега три чесеца по-късно мога да се похваля с повече градуси, като покажа нови снимки
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_1img_20160720_170446.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5734490 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_img_20161024_194027.jpg
Прегледи:1
Размер:90.5 КБ
ID:5734491

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_img_20161024_193645.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5734492

    Има какво да се желае още, но с времето и гимнастика ще стане - трябва да засиля още мускула. Говорихме с доцента и за следващата операция - ще бъде през февруари 2017 година.

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Браво Веси,положителния резултат е налице!
      Пожелавам ти успех,и само напред!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Здравейте, мили хора!
        Точно преди две години вие направихте най-големият подарък
        в живота ми! Благодарение на вашите добри сърца, аз, майка ми и 9 годишният ми син ще продължим да живеем заедно в домът си, защото битката за моето здравословно състояние е към своя край - предстои още само една операция! През изминалите две години преминах през много трудни моменти и тежки битки, но успявах да се изправя и да продължа напред, поради вашата положителна енергия изпращана към мен и един човек, който беше неотлъчно до мен. Благодаря ви, за подкрепата! Благодаря и на Кольо, че беше в най-тежките битки до мен и беше моето островче на спокойствието.

        Понеже всичко започна така: Мнение на Кольо - "Може някой да не знае, затова държа да кажа, че Веси е жената в живота ми, та да не стане нещо недоразумение." - с огромна болка мога да кажа, че аз вече не съм жената в живота на Кольо. Така че ще се опитам да спечеля и последната битка, но този път сама и се надявам това да е краят на войната с моите стави и аз да изляза като победител от нея. Благодаря ви, отново и бъдете благословени за помощта ви към мен и моето семейство, надявам се да остана част от вашето голямо семейство, въпреки че с Кольо вървим вече всеки по своя път.
        Желая на Вас и семействата Ви много здраве, много щастие и безброй красиви случвания. Гледайте с искрящи очи на света около Вас и не забравяйте, че всичко хубаво предстои, въпреки тежките моменти на всеки един от нас. Пожелавам Ви, спокойствие и увереност. Бъдете силни и постоянни в действията си. Помагайте, обичайте и прощавайте, защото няма по-красиво нещо от погледа на обичан и благодарен човек. Изпълнете сърцата си с вяра и надежда, имайте Весела Коледа и една прекрасна Нова година!


        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Ето, че започва обратното отброяване до датата за надявам се последната операция! Този път ще вървя сама без любим човек до мен, но вашата позитивна енергия и дух ще ме крепят и дават сили да продължа до пълна победа!
          Весел празник!
          Време е за ново начало,
          време е за нови надежди,
          време е за нови хоризонти.
          С пожелание за мир, просперитет, здраве и щастие в предстоящата 2017 година!

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Веси бъди все така силна .Не навеждай глава а я изправи и продължи гордо.....Ааааааа и ко стана със оня танц дет ми го обеща ....весело посрещане на новата година.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Веси, аз съм сигурна че ще се пребориш и в тази битка, силните жени не се раждат такива, те стават такива по трънливия път на живота.
              И за жалост,по този път обикновенно са сами, и най любимите мъже ги изоставят, заради силата им. Преживяно
              А ти си силна и лъчезарна жена, вярвам в теб.
              Колето, е свястно момче.......уважавам го много.....но живота е колело което няма даже ръчна, само моторна понякога но и на нея не можем да разчитаме.
              Весела вечер!
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Нека Доби да запази за себе си волните си размишления за мъжете. Никой не е обърнал гръб на Веси, защото...! Животът продължава и съм сигурен, че всеки отзовал се го е направил по свое собствено желание. Да, и Кольо ми е приятел, и май няма значение.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Извинения за спама, искам да уточня, не знам и не ме интересува, причината защо Веси, и Колето, са се разминали по пътя....но това се случва, без значение каква е причината. И аз съм сигурна че ако Веси има нужда от помощ, Колето, ще е първият който ще и подаде ръка.
                  Веси,има нужда от подкрепата ни, и моралната подкрепа е нужна.
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Честита Нова Година!
                    Благодаря ви, момиче и момчета!
                    За първа година аз не чувствам празника, но съм длъжна да продължа напред, заради вас и гласуваното ви доверие към мен, а имам и едно малко момченце, което разчита на мен. Наистина този път аз се нуждая много от вашата морална подкрепа, защото ми е трудно...
                    Меха танца си е обещан и ще го изтанцуваме, тази година поради усложнената операция, а и заради ангажимент на Колето не успях да дойда на събора, но тази година ще решавам сама и няма да се налага да се съобразявам с ангажиментите на друг човек, та ще съм на линия, а и дотогава се надявам да е минала и последната операция, за да ви покажа колко много постигнахме заедно последните 3 години.
                    Бъдете благословени!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Здравейте,
                      преди операцията на дясното коляно попитахте дали ще стигне сумата, с която разполагам за последните две операции и аз ви казах, че да според това което ми каза доцент Росманов трябваше да стигнат. За съжаляние операцията се оказа по-сложна и се наложи по продължително лечение с антибиотици и мазила, многократни контролни прегледи и второ отваряне, та операцията излезе доста над това което бях планувала - от планувани 3500 лева, тя излезе 6200 лв. В момента разполагам със сумата 1500 лева, която няма да стигне за да направя последната операция. На 16 януари има постъпила сума от Иван Ганев, благодаря и бъди благословен! Та се приближих с една крачка още към събирането на сумата.
                      Желая ви, една ползотворна и пълна с чудеса седмица!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Ще помогнем, Веси.
                        Може ли да ни припомниш начините да стигнат паричките до теб и още колко лв. недостигат за последната операция.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Няма да се давим като власите на края на Дунава.

                          п.п. Веси има ясновидски способности - вчера е писала за сума която ще постъпи днес.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Напоследък плачех често, но от тъга, днес вие успяхте отново да предизвикате сълзи в очите ми, но този път от щастие и умиление. Вие, мили хора застанахте до мен и крачехте с мен в най-тежките и трудни мои битки - благодаря ви! Сега когато предстои последната ми битка, вие отново ми подавате ръка и въпреки, че тази битка ще бъде най-трудната за мен, ще я извървя защото вие повярвахте в мен и вложихте много и материално, и морално, и време. Във Вторник ще се обадя на доцент Росманов да планувам операцията. За тази последна операция са нужни около 3500 лева, в момента аз разполагам с 1750 лева - днес има постъпили суми и от Борислав Первазов и Радослав Желев - бъдете благословени! Половината сума вече е налична, та ще са необходими още 1750 лева. И отново двама кръводарители.
                            Сметката, по която можете да се превеждат парите не е променяна:
                            Банкова сметка

                            BG70UBBS80024023654640
                            BIC:UBBS BGSF
                            Обединена българска банка.
                            Веселка Кирова Маринова.
                            Последно редактирано от vesikirova; 16-01-17, 20:16. Причина: банкова сметка

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Ще се съберат.

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Кръвни братя нямаш ли?
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X