Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Ми да се мести на старата работа и да вади фирмата от кризата
    Ако има такива възможности да се мести в НС или правителството и да извади България от кризата.




    П.П. Замислих се на последните няколко поста и мислено се поставих и от страната на болен работник, който няма заместник /и това е нормалното положение, защото ако някой може да върши моята работа защо аз да съм на работа и да получавам заплата/ и от страната на работодателя, на който определен работник често излиза в болничен и му срива трудовия процес.

    Желая бързо възстановяване на Веси!
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Момчета разсмяхте ме, кой ще ме пусна мен в НС там такива като мен дето немогат да държат боб в устата си няма да припарят.
      Ами ще мине време ще свършат тези дни и ще видим какво ще последва. Консултирах се с лекар, председател на ТЕЛК и тя ми каза, че могат да ми дадат 2 пъти по 2 месеца болнични, но след това не се ли възстановя - което няма как да стане да раздвижа този крак, да оперирам другия и да го раздвижа и него. Следва минаване през ТЕЛК за пенсиониране ама аз вече съм си с ТЕЛК, та и на тях не им е ясно какво следва...

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Ако цялата ни объркана, закостеняла и корумпирана здравна система, вземе че те докара до здрав и прав човек с ТЕЛК 90 и отгоре процента, мисля че освен хамалин, би могла да си намериш доста добра работа. В момента се съсредоточи върху здравето си. Работодателят ти, определено е потърпевш. Принуден е да ти търси заместник и е съвсем нормално ти да станеш излишна. НО!! впоследствие, ако има пълноценен инвалид 90+ и знае как да го използува, ще бъде доволен потърпевш. Не знам на колко години си, на колко хиляди километра, пушиш ли, скърцаш ли, имаш ли ръжди, как ти е окачването, мотора, интериора, раздатката, лебедката... само виждам, че имаш ряз, надежда и дух. В момента, друго не ти трябва. Купувачи ще се намерят.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Ако цялата ни объркана, закостеняла и корумпирана здравна система, вземе че те докара до здрав и прав човек с ТЕЛК 90 и отгоре процента, мисля че освен хамалин, би могла да си намериш доста добра работа. В момента се съсредоточи върху здравето си. Работодателят ти, определено е потърпевш. Принуден е да ти търси заместник и е съвсем нормално ти да станеш излишна. НО!! впоследствие, ако има пълноценен инвалид 90+ и знае как да го използува, ще бъде доволен потърпевш. Не знам на колко години си, на колко хиляди километра, пушиш ли, скърцаш ли, имаш ли ръжди, как ти е окачването, мотора, интериора, раздатката, лебедката... само виждам, че имаш ряз, надежда и дух. В момента, друго не ти трябва. Купувачи ще се намерят.

          Хей, момчета напоследък поддръжате моето добро настроение. Благодаря ви, точно от това имам нужда в момента!
          Да, в началото като ми казаха лекарите се притесних, защото както и Колето е писал немога да си позволя да остана без работа. В последствие си казах каквото ще да става важното ми в момента е здравето, защото в противен случай ще остана на легло и пак няма да работя, а и няма да мога да се грижа за майка и Боги. Та в момента съм се фокусирала върху възстановяването си, а след това да направя възможна най-бързо операцията на другото коляно, за да не стане като това и да се усложни операцията и след това да се удължи възстановяването ми.
          Да, наистина работодателят ми в момента е потърпевш, но и аз не исках да се стига до тук, но физика си е и нищо неможе да спре тези процеси. А за това да бъде доволен потърпевш, ами тя шефката дори няма да си направи усилието да се напъни и да види как може да ме използва, ама това е друга тема...
          А относно години, километри и т.н. - 44 години, малко използвана, много амортизирана, но сега подменяме основните амотризирани части, километрите не са много щот ги навъртах досега на инвалидна количка и изтривах предимно гуми на возилото или гумички на патериците, окачването го подорбяваме сега, та може да се каже, че е като на пеленаче, мотора работи безотказно, раздатка ами това го незнам какво е - да не ме чуе Колето само, а за лебедката засега работи на бързи обороти и ме вади от всякакви блата и трудни места.

          Та това е!

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Веси, не те познавам лично и съм виждал творенията ти само във форума, но смея да твърдя , че можеш да се прехранваш от това което твориш с ръцете си.
            Има обаче няколко неща които тябва да направиш.
            Давам идеи , които съм видял че работят при разни мои познати, за съжаление аз още не съм открил какво мога да творя и дали изобщо мога
            Като начало можеш да си направиш регистрация в Етси, защото нашия пазар е много малък и хората нямат възможност да оценят подобаващо подобен продукт. - една приятелка на жената обикаля света , само от продажби в тоязи сайт.
            После можеш да си направиш нещо като блог ( да има и секция на английск изадължителн ) , да изложиш личната си история , маркетингови трикове , какво да ги правиш, щом работят
            Можеш да потърсиш различни фестивали , които се случват тук ( има много ще помагаме ) , на които да излагаш и да продаваш творенията си. - имаме приятелско семейство от Плевен, които се прехранват по такъв начин

            Последното което разбрах , в Гърция ако продаваш ръчно напрваени неща , не плащаш нищо, за маса на улицата. На Тенерифе, подобни неща се продават , като топъл хляб , като минималната цена е 10 евро , за дреболиите; единственото условие да видят , че наистина ги правиш на място , тоест нещо да си човъркаш. В момента съм помолил да разпитат , за евентулани такси, ако има.

            Аз се интересувам от тези неща , защото съм безработен от ноември и вече се замислям , какво да разпродавам от покъщнината. Заплата на жената не стига , а бижутата които тя прави , не се продават много тук. Мислим варианта за външни пазари и това сме открили за сега.
            Аз лично имам жеалние да се занимавам с кости, дърво и кожа , ама още чета , гледам клипове и се уча. Трупам иснтрументи и не губя надежда

            Така че Веси, имаш златни ръце , оправяй си здравето и да не ти пука за шефовете, човек като теб ще се реализира винаги.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Веси, не те познавам лично и съм виждал творенията ти само във форума, но смея да твърдя , че можеш да се прехранваш от това което твориш с ръцете си.
              Има обаче няколко неща които тябва да направиш.
              Давам идеи , които съм видял че работят при разни мои познати, за съжаление аз още не съм открил какво мога да творя и дали изобщо мога
              Като начало можеш да си направиш регистрация в Етси, защото нашия пазар е много малък и хората нямат възможност да оценят подобаващо подобен продукт. - една приятелка на жената обикаля света , само от продажби в тоязи сайт.
              После можеш да си направиш нещо като блог ( да има и секция на английск изадължителн ) , да изложиш личната си история , маркетингови трикове , какво да ги правиш, щом работят
              Можеш да потърсиш различни фестивали , които се случват тук ( има много ще помагаме ) , на които да излагаш и да продаваш творенията си. - имаме приятелско семейство от Плевен, които се прехранват по такъв начин

              Последното което разбрах , в Гърция ако продаваш ръчно напрваени неща , не плащаш нищо, за маса на улицата. На Тенерифе, подобни неща се продават , като топъл хляб , като минималната цена е 10 евро , за дреболиите; единственото условие да видят , че наистина ги правиш на място , тоест нещо да си човъркаш. В момента съм помолил да разпитат , за евентулани такси, ако има.

              Аз се интересувам от тези неща , защото съм безработен от ноември и вече се замислям , какво да разпродавам от покъщнината. Заплата на жената не стига , а бижутата които тя прави , не се продават много тук. Мислим варианта за външни пазари и това сме открили за сега.
              Аз лично имам жеалние да се занимавам с кости, дърво и кожа , ама още чета , гледам клипове и се уча. Трупам иснтрументи и не губя надежда

              Така че Веси, имаш златни ръце , оправяй си здравето и да не ти пука за шефовете, човек като теб ще се реализира винаги.
              Благодаря, за това че оценяваш нещата, които правя! Да, за съжаление тук в България много малка част от хората оценяват ръчната изработка, защото понякога в тези неща има много малко вложени материали, но страшно много труд. Направих си регистрация в Етси, но съм зле с английския и дотам - английски знам колкото да си изпрося боя. Да, и на мен това ми е в душата да правя красота, защото към момента правя кафета и мия чашки на бабите, то лошо няма, но мога да правя по смислени неща, защото влагах в образование въпреки системата ни, недостъпността и т.н. И както Колето се шегува с мен, че ако работя в барче ще правя същото, ама поне бакшиши ще имам и ще вземам по-голяма заплата. Та обмислям варианти да се реализирам с нещата, които правя и ще съм благодарна на всякаква информация.
              Последно редактирано от vesikirova; 24-06-16, 13:18.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                И за да покажа вече какво постигнахме за тази година и половина ще покажа две мои снимки.
                Тази е правена миналата година след първата операция, но все още се вижда приклекналата ми поза и винаги гледах да не снимат краката ми или се криех зад Боги:



                Ето и резултата една година по-късно, снимката е правена на състезанието в Сливен тази година, вече не се срамувам да покажа краката си:

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Няма снимки!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Няма снимки!
                    Извинявам се, ще ги кача отново.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01219.jpg
Прегледи:1
Размер:190.5 КБ
ID:5719633

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01617.jpg
Прегледи:1
Размер:70.6 КБ
ID:5719634

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Днес ходих при личния лекар, за да превържем раната. Като го видя каза, ме сега е по-добре от предишните пъти и почти нямаше накървяване. Чух се и с доцента и той каза да отивам вече за раздвижване, та утре ще се чуя и със завеждащата физиотерапия, за да ми каже за кога има свободно легло и започвам да раздвижвам коляното

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Здравейте, дълго време не съм писала, но Кольо е виновен...заведе ме на море. Не се оплаквам де, хваля се. А пък пусто и не се научих да пиша от телефона - ама то не е за стари хора!
                        Та ето макар и със закъснение новостите при мен. На 28 юли бях на поредния контролен преглед и новините са доста добри, е има и неща които ме стреснаха и сега разбрах защо никой не смееше да пипа крака ми. Раната се е затворила окончателно и вече махнаха всички превръзки, не нося и шината. Това, което ме стресна, е че когато попитах мога ли да карам кола, доцента каза: "Ти не разбираш ли, че целия лигаментарен апарат беше на операционната маса и съм го събирал като пъзел". А попитах за карането, защото съм изчерпала лимита от болнични от 360 дни за три години назад и нямам право на повече и се връщам на работа от понеделник 8 август. В движение ще раздвижвам кракът, но май не очакват да мога да го свивам повече, заради капачката която е била увредена много и се е наложило заради нея да сваля всичко това на масата. Доцента даже като ме накара да свия кракът, се прекръсти и каза, че не ме е оперирал той, а Господ. Като паднаха обаче коричките по шева се появиха два конеца, а днес се показа и почна да боцка още един. Обадих се на Росманов и той каза да отида при някой ортопед тук да ги махне. Единият обаче е извън страната, а другия отказа. Затова си записах час при д-р Валентин Димитров в Шумен за сряда. Та това засега при мен, стискайте палци всичко да мине бързо и безболезнено, че малко ме е страх нищо, че Колето ме навиква, че няма нищо страшно.
                        Последно редактирано от vesikirova; 04-08-16, 22:02.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                          ...., стискайте палци всичко да мине бързо и безболезнено, че малко ме е страх нищо, че Колето ме навиква, че няма нищо страшно.
                          Няма страшно. Не боли. Особено ако са тези изкуствените конци (като корда за въдица).
                          И при мен бяха останали 2 парчета по 2-3 см, изтеглих ги сам с една пинцета.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Тези конци се показват отвътре, не са външни. Та си мисля, че някъде вътре ще има възелче, което ще запира.
                            Не знам де, може и да няма, а аз да си въобразявам. От трите конеца-само един е с отрязан край, другите се виждат, но края им е под кожата. Именно от тях се страхува Веселка, но като я е страх-да си ходи с тропоската...

                            Махането на конци е баси елементарната дейност, ама то-жена, върви я убеждавай.
                            Че и инат жена...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Да, опитах да ги дръпна, но не искат кожата се надига само . В сряда ще видим де как ще ги вадят.

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Днес ходих при личния лекар да ми даде направление за ортопед, но той каза да изчакам, че можело да стане някоя беля, защото не се знае какво е шито с тях. Пита ме дали ми пречат, и аз казах, че не пречат, но понякога - зависи с какво съм облечена изпитвам като протриване. Та така ще чакам да се покажат още или организма да ги изхвърли сам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X