Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Извинявам се, че Колето трябва да пише вместо мен, но имам проблеми с компютъра.
    Днес съм на гости на колегите си, имах възможност да ползвам компютър и видях, че по сметката са постъпили средства от Веселин Валентинов Русев.
    Благодаря и нека Бог благослови начинанията ти!

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Малко остава, ти си силна. Пък и ми трябва навигатор, държа да е красив и интелигентен... Навита ли си?
      Георги Донев, 0889 437 687
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Ееей, аз я глася Веси за пилот... Аз ще съм и навигатор. Тя си кара доста добре ситроена, остава да я науча да не се плаши от стръмното и страничните наклони, да и купя някакъв джип автомат, и се пускаме в гьоча...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Ееей, аз я глася Веси за пилот... Аз ще съм и навигатор. Тя си кара доста добре ситроена, остава да я науча да не се плаши от стръмното и страничните наклони, да и купя някакъв джип автомат, и се пускаме в гьоча...
          Конкуренцията се увеличава!!! Давайте смело!
          Георги Донев, 0889 437 687
          Nissan Patrol Y60

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Извинявам се, за отсъствието.
            Както вече написах имах проблем с компютъра, който засега отстраних и видях, че на 23 септември има постъпила сума по сметката ми. Бъди благословен дарителю и нека ти се преумножи вложеното!


            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
            Пък и ми трябва навигатор, държа да е красив и интелигентен... Навита ли си?
            Навита съм, ама не ме бива да опъвам лебедки. А пък и щом държиш да е красив и интелигентен, тогава трябва да отправиш покана към Колето аз с моята руса главица не отговарям на второто условие

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Ееей, аз я глася Веси за пилот... Аз ще съм и навигатор. Тя си кара доста добре ситроена, остава да я науча да не се плаши от стръмното и страничните наклони, да и купя някакъв джип автомат, и се пускаме в гьоча...
            Ами страха ми е повече да не строша колата - виж ако го няма страха да не строша колата е друга работа ама ще кажа като пробвам де.

            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
            Конкуренцията се увеличава!!! Давайте смело!
            Ами аз конкуренция съм само на Франко вече - по железа. Като се знам що за щура главица съм пък може и да съм конкуренция - ама нека се срещнем на терена и ще видим
            Въх ръкавицата е хвърлена сега да видим дали имам гащи

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Здравейте, толкова дълго не съм писала.
              Първо искам да ви честитя 2016 година и да ви пожелая да бъдете здрави и благословени!
              Днес обаче е специален ден, защото точно преди една година за мен 12 февруари беше най-трудният ден, но и най-щастливата вечер, защото първата операция вече беше зад гърбът ми. Точно преди една година вие ми дадохте шанса да продължа напред. Ето, че вече имам две нови стави, болките ги няма и всеки който ме види казва, че сега изглеждам спокойна и щастлива. Да, след операциите минах през много трудни неща, водих лични битки в името на семейството си и здравето на близък за мен човек, но важното е, че във всяка битка излязохме победители.
              Имах проблем с хемоглобина, който беше стигнал до 94, при норма за жените от 120 до 140. Поради тази причина се отложиха и операциите на коленете. Преди една седмица правих изследвания и хемоглобина е вече почти в норма 119. Правя зъби и в понеделник ще бъде прегледът, в който зъболекарят ще каже дали съм готова да планувам следващите операции, тъй като не трябва да имам развалени зъби когато отида на операция. Така че, може до края на следващата седмица да имам дата за операцията на дясното коляно.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте!
                Днес разговарях с доцент Росманов за това какво предстои. Ето, че вече имам и дата за корекцията на мускулите - 14 март. След това като минат 10-15 дни ще направим и на дясна колянна става. В клиниката ще постъпя на 13 март и на 14 да могат да ме оперират. Та, това е засега като има нещо ново ще пиша.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Кажи на кой етап ще можеш да налагаш нашия герой с точилка. Че имам нещо предвид.

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Някои крият прахосмукачки,други-ютии,но той точилката си я пази...
                    Веси,имаш поздрави от г-жа Шукри.
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Пак аз потърпевш...
                      Не може ли нещо-каничка винце, наденичка, може и с пържола да ме замерва, а то така грубо-с точилката...

                      До замерване с точилка няма да се стигне обаче, защото след като сложат и две стави в колената-чуждия метал в тялото на Веси ще стане много, и не бивало да се продължава. Поне така разбрах от обясненията на лекаря.
                      На въпросът и "Може ли да се направи нещо с лактите, без да се сменят стави" лекарят отговори, че трябва първо да приключат с краката, засега се концентрира върху тях, и чак след като те са вече в ред-ще направи една по-подробна снимка(Не знам дали с ЯМР, или някакъв друг метод), и като види какво е положението-може да се заеме и с лактите.
                      Но засега се работи единствено и само по краката.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Веси, Коле, приемете нашите поздрави....вие сте герои.
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Здравейте,
                          вчера компютъра ми се сърдеше нещо - първо едвам зареди форума, после не зареждаше темите докрай, ама компютърна му работа. Днеска е безупречен, така че спирам с оплакванията

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Кажи на кой етап ще можеш да налагаш нашия герой с точилка. Че имам нещо предвид.
                          Ма веднага мога, стига да намеря къде е точилката, па и той Колето си е кротък...понякога

                          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                          Някои крият прахосмукачки,други-ютии,но той точилката си я пази...
                          Веси,имаш поздрави от г-жа Шукри.
                          Благодаря, Мите! Върни и от мен поздрави и дано са получили картичката, че на тези наши пощи вяра много им нямам.
                          Бях пуснала картичка и на една моя приятелка, тя я получи на свети Валентин

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Здравейте отново, ето че дойде времето което очаквах с много нетърпение и малко страх. Утре с Колето ще пътуваме за Плевен и в понеделник ще е корекцията на мускулите, които трябваше да направя още през септември. Когато има нещо ново отново ще пиша.
                            Бъдете благословени!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Желая ти успех Веси!
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Успех Веси. Стискаме ти палци.
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X