Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Веси,глеЙ кат занасяш по-завоите Колето да не е зад завоя.

    Пожелавам: бързо и безпроблемно възстановяване.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Браво Веси,....хареса ми последната снимка, радвам се много за теб! И очаквам скоро да те видя като спортна кола да бръмчиш където душата ти иска!!!

      п.п. Моята щерка също я оперираха в сряда, дясната тазобедрена става, абцес засега мина добре, в момента изсмукват със специален вакумен апарат течностите.....
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
        Сега развивам такива скорости, чак занасям по завоите!
        Запиши се в дрифт-шампионата
        Бързо възстановяване.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Бързо възстановяване и от нас Веси, и Кольо да слуша.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Днес свършва пътеката, платих каквото трябва(има документи за всичко, при интерес може да се представят), и утре ще я преместят в другото отделение-за рехабилитация. Там поне е евтино.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Хубави новини...все такива да са....а за евтиното да не говорим....добре че момичетата са с дух и не се дават, иначе и с торба пари да исипем няма да има ефект.....( ей торбата вече я дадох, не приемам гости временно ако си носят манджата може)
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Веси се чувства добре, рехабилитацията върви по план. Движи се сама с патерици, понаболява я още, но това е в реда на нещата. Колето беше неотлъчно до нея през цялото време, докато беше на легло.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Днес преместиха Веси в отделението за рехабилитация. Докато лежеше по гръб докато и правиха някаква процедура с електромагнит, поради неудобната поза я заболя кракът, и после цял следобед имаше болки. Каза, че кракът изтръпнал целия, според мен има нещо нерв там, ама да не изземвам функциите на лекарите... Утре на визитацията ще каже на лекарката(малиииййй ква лекарка), и се надявам да намерят решение и за тази болка.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Здравейте! Ето, че вече мога да стоя повече време седнала и да пиша. Благодаря на всички за положителните мисли и пожелания! Доби, успех на твоето силно момиче, спокойствие и търпение на теб, прегръщам ви!
                    Днес мина и първият рехабилитационен ден, е не без проблеми, но това ще разкажа по-късно когато имаме някакво решение. Отново милата каса когато трябва да плащаш казва - плащай, а когато трябва да ползваш казва - оправяй се сам!
                    Бъдете благословени!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Веси,остоявай си правата ако ти се полагат....знам че можеш, и се оправяй по скоро. И ние ти желаем с малко болки повече резултати .......
                      На момичето ми му назначиха още пет дни вакум преди, лошото е че може само по гръб и на ляво да лежи, не и дават и да сяда.....но и тя и аз както и ти сме си непоправими оптимистки и знаем че ще се оправите и отново ще има купони.
                      Прегръщам те лъчезарна усмивке!!!
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                        Веси,остоявай си правата ако ти се полагат....знам че можеш, и се оправяй по скоро. И ние ти желаем с малко болки повече резултати .......
                        На момичето ми му назначиха още пет дни вакум преди, лошото е че може само по гръб и на ляво да лежи, не и дават и да сяда.....но и тя и аз както и ти сме си непоправими оптимистки и знаем че ще се оправите и отново ще има купони.
                        Прегръщам те лъчезарна усмивке!!!
                        Благодаря Доби, за съжаление се оказа отново, че отпадам от нашата мила здравна каса и си тръгвам днес от Плевен. Пътеки, пътеки и само два пъти, а аз вече съм ги ползвала - няма значение, че това е друга операция на друг крак. Успех на твоето момиче, тя е прекрасен човек и заради вас - хората които я обичате трябва да се бори, а аз знам, че тя го може!
                        Прегръщам ви!

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Здравейте, ето че вече съм и без конци - днес при личния лекар ги махнахме. Той е доволен от зарастването на оперативната рана и каза, че след 5 дни мога да махна вече превръзката и да се къпя спокойно.
                          Сега малко повече за това как минаха нещата в Плевен и защо се върнах така набързо.
                          Операцията е минала добре според доцента, каза че ми е сложил, заради състоянието на костите малко по скъпа става - немска. Според него това е най-доброто, което сега тепърва навлиза на Българския пазар, тъй като това е фирма която произвежда предимно "бутикови стави". Този път не е правил това отпускане на мускули и сухожилия както при предната операция, защото предполага, че сгъването на крака идва от ограничението на коляното, но каза, че ако има проблем след време ще направи и това отпускане.
                          Следоперативния период беше малко по-труден и тежък, но той вече мина - предстои само хубавото, да се възстановя и най-вече че няма болка.
                          След като изтече пътеката за операцията трябваше да се прехвърля в отделението по физиотерапия, но след това се оказа, че по каса имам право на два приема по тази пътека - 244 мисля, че беше, а аз вече съм ги ползвала при предишната операция. Направихме запитване и до здравна каса, но така и до днес няма отговор. Затова се наложи да си тръгна без да правя физиотерапевтични процедури, като продължавам да мажа геловете, които ми предписаха там, за да помогнем ако има проблем с мускулите.
                          Това е засега, спечелихме още една битка с болестта.
                          Предстои следващата след 3-4 месеца.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Поздравления! Обещавам следващия път като те видя да не си говорим на английски.
                            Радвам се , че те познавам!
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                              Поздравления! Обещавам следващия път като те видя да не си говорим на английски.
                              Радвам се , че те познавам!
                              Е, аз тъкмо бях почнала да го уча.
                              И аз се радвам, че те познавам Дидо и още веднъж огромна благодаря - бъди благословен!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Е затова уважавам донякъде старото време.....поне болница и рехабилитация можеше да се ползват и то толкова колкото е необходимо за дадената болест или състояние.....сега всичко е подигравка с нуждаещите се болни....изнасилват ги без упойка даже, плащаш си осигуровките, плащаш си вносните консумативи, айретен и пари за туй онуй- да не говорим че всеки те гледа в ръцете и за чаршав дори ти искат пари. А за рехабилитация да не говорим, при травма на гръбначен стълб преди се полагаха 40 дни, сега са седем, а резултат на практика се вижда едва след 20 ден.
                                Веси, кураж....
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X