Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Христо и неговия приют за сираци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

    Ей колеги,
    Тук сме за да събираме дарения. Дори да се окажем "прецакани" - и какво от това? Лично мога да потвърдя, че приюта на Христо съществува - вижте снимките от предходното посещение там. Това, че хората там не могат да благодатят подходящо за помощта, която получават, не значи, че не я оценяват. Поемам ангажимента да звънна утре на Христо, за да ми даде абонатния номер на водата, която дължат. Сумата може да се провери по интернет.
    Поздрави
    Последно редактирано от Ato; 15-12-14, 21:16. Причина: м да
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

    Коментар


    • #62
      От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

      Владо за Христо беше прав че е много притеснителен и човечен.Вчера като е получил пратката с провизии 2 пъти се е обадил на жената да я пита може ли да остави някои работи за коледната трапеза.Един вид ще ги прибере за да не свършват веднага.Няма такъв човек.Това го пиша защото имаме близка която работи в Червения Кръст на доброволни начала и направо не е за вярване какво разказва за помощоте които носят в къщите с деца как всичко се взема от тези които работят там а до децата почти нищо не стига.Било дрехи или храна.Така че има и такива хора затова не се мъчи да обясняваш на колегите по горе които не вярват.Можем да пратим и малка сума пари ти ще ходиш ли или колегата Гошко Лошко.Ще пратим по Еконт но дайте някакъв тел за връзка и до кой офис.Поздрави.

      Коментар


      • #63
        От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

        Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
        Владо за Христо беше прав че е много притеснителен и човечен.Вчера като е получил пратката с провизии 2 пъти се е обадил на жената да я пита може ли да остави някои работи за коледната трапеза.Един вид ще ги прибере за да не свършват веднага.Няма такъв човек.Това го пиша защото имаме близка която работи в Червения Кръст на доброволни начала и направо не е за вярване какво разказва за помощоте които носят в къщите с деца как всичко се взема от тези които работят там а до децата почти нищо не стига.Било дрехи или храна.Така че има и такива хора затова не се мъчи да обясняваш на колегите по горе които не вярват.Можем да пратим и малка сума пари ти ще ходиш ли или колегата Гошко Лошко.Ще пратим по Еконт но дайте някакъв тел за връзка и до кой офис.Поздрави.
        Здрасти,
        Да, идеята е да отидем 2 джипки с 4 души. По-горе е писано кои ще ходим. Ако искаш да пратиш пари по мен, прати ги в София на офис Римска стена, за Владимир Паланков 0889 583 680.
        За съжаление и аз имам кофти опит с дарения на храна за един дом за деца край София. Май персонала си изкара една сита Коледа за сметка на децата... Ако знаеш какви са им заплатите на персонала, не е истина. Което не ги извинява, за това, което правят.
        Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

        Коментар


        • #64
          От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

          Здравей до към 1 часа ще имаш телефон.Така е Владо но все пак има и нормални хора.Поздрави.

          Коментар


          • #65
            От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

            Намерихте ли компютър, мога да разровя за някакъв ?
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #66
              От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

              Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
              ... как всичко се взема от тези които работят там а до децата почти нищо не стига...
              Никъфф шанс да не стигне до децата Поне не когато аз съм там. Да не говорим, че тук случая е съвсем друг и по-скоро Христо ще гладува, но да има за тях.

              Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
              . ..За съжаление и аз имам кофти опит с дарения на храна за един дом за деца край София. ..
              И още веднъж- тук такъв шанс няма!

              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
              Намерихте ли компютър, мога да разровя за някакъв ?
              Колегата Мариян (hakman) ми обеща лаптоп.Днес ще ми се обади да се уточним.

              Коментар


              • #67
                От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                Преди малко се прибрах от разходка до Анатоли(Scorpion_BG), който ме натовари до козирката с чудесни скиорски якетa, грейки и работни дрехи. На връщане се срещнах с двама колеги, които ми дадоха каквото са решили да дадат.Минах и през ЕКОНТ, където пък ме чакаше монитор от колегата Пламен от Айтос и два парични записа от Омуртаг и Свищов ( имена не споменавам по желание на дарителите).
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #68
                  От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                  Здравейте, аз направих и поддържам страницата на Христо във Фейса (след консултация с него), за да има присъствие там. С помощта на Владо (Ato, много благодаря) напускахме снимките от предното му ходене до приюта. Банковата сметка и останалите детаили са точни. Моля, когато отидете и наснимате- пратете ми снимките, за да ги кача и в страницата на на приюта на Фейса. Там събирам всички материали от всякакви медии, както и лично направени снимки и разкази.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                    Първоначално публикуван от Anika681 Преглед на мнение
                    Здравейте, аз направих и поддържам страницата на Христо във Фейса (след консултация с него), за да има присъствие там. С помощта на Владо (Ato, много благодаря) напускахме снимките от предното му ходене до приюта. Банковата сметка и останалите детаили са точни. Моля, когато отидете и наснимате- пратете ми снимките, за да ги кача и в страницата на на приюта на Фейса. Там събирам всички материали от всякакви медии, както и лично направени снимки и разкази.
                    Здрасти Йорданке,
                    Разбира се, че ще правя снимки, които ще пуснем тук, във форума и съответно ще ти ги пратя и на теб. Освен това колегите, с които ще ходим също ще снимат. И тях ще ти ги пратим.
                    Поздрави
                    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                      Днес говорих с жената на gogo.s и утре очаквам пари от тях по Еконт. Колега gogo.s, благодаря!
                      Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                        Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                        Днес говорих с жената на gogo.s и утре очаквам пари от тях по Еконт. Колега gogo.s, благодаря!
                        Владо утре се разходи до Еконт.Моля само без подробности дано да са от полза.Поздрави.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                          Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                          Владо утре се разходи до Еконт.Моля само без подробности дано да са от полза.Поздрави.
                          Утре съм на линия пред Еконт. Още веднъж благодаря, колега!
                          Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                            Ако е нужна миялна машина, имам такава. За вграждане е, но едва ли има значение.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #74
                              От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Ако е нужна миялна машина, имам такава. За вграждане е, но едва ли има значение.
                              Знам ли. Утре ще звъннем да питаме и ще разберем.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Ако е нужна миялна машина, имам такава. За вграждане е, но едва ли има значение.
                                А бре, хора, вие майтапите ли се или какво!? Като искаш да помогнеш, пусни машината в продавалника и сумата получена за нея приведи по сметка или прати по човек. Все си мисля, че приюта няма да затвори утре или в други ден .
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X