Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Христо и неговия приют за сираци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

    Здравейте колеги,
    Снощи говорих с Христо и уточнихме някои размери на дрехи и обувки. Децата, които живеят при него са на 2,5, 6, 7, 10, 15 и нагоре години. За пол, разбира се, забравих да попитам. Работните обувки или ботуши, които им трябват са между 40 и 45 номер. На сметището работят десетина души.
    Телефона му, който поискаха някои колеги, умишлено не давам, защото Христо е един притеснителен човек и това внимание му идва в повече. Не знае как да ни благодари и как да се обясни, което не е целта на нашето начинание.
    Поздрави
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

    Коментар


    • #47
      От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Дайте банкова сметка. Даже, може би е за предпочитане тази на магазина, дето му висят с вересиЙ. Щото пари на ръка настина може и да не отидат по предназначение. Или пуснете тука № на партидата за вода, имена на абоната и т.н., може всеки да попреведе някой лев на въпросното ВиК.
      Заради дължимите суми е много вероятно сметката да има запор ( ти поне знаеш прекрасно за какво иде реч) При мен вече има немалка сума от тази, която е необходима за покриване на борчовете. Тях ще плащаме лично като отидем там. Говоря в множествено число защото се оформи групичка, които ще пътуваме. Марто Христов, аз ,Ivich и Ato. Може да ни дадеш каквото си решил да отделиш ако това не е в разрез с вижданията ти.

      Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
      Колегата Сонда продава техника да пробваме да направим връзка с него може да излезе нещо.
      Най-лесно е да се купи, но не това е идеята за сега.
      Последно редактирано от goshko-loshko; 15-12-14, 08:54.

      Коментар


      • #48
        От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

        Имам 2 стари компютъра, но са наистина "на дърва и въглища", някога съм ги свалил работещи, имам и 1 ЛСД монитор, той работи на 100% е сигурно, че го ползвах временно, докато моя е на ремонт. Ползвал съм компютрите за работа с уърд и ексел, но мисля, че е по-добре да се купи от някъде втора употреба машина, защото тези моите, ако ги дам някъде да ги почистят и им сложат ОС, ще станат по-скъпи. Но ако на някой му се занимава ги пращам с ЕКОНТ за моя сметка.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #49
          От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

          Компютър е нужен за да могат да си обновяват страницата във ФБ.Нямам представа колко би излезнало да се въведат в експлоатация твойте( нужен е само един), но ако е от порядъка на 20-40лв си струва.Иначе инвестицията не е оправдана(+ЕКОНТ) .Поне не за сега. Имам вербално обещание от един търновски интернет доставчик да им пусне нет безвъзмездно.

          Коментар


          • #50
            От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

            Май не си струва. Погледнах цените на компютри втора употреба. За 50 лв. може да се намери по-сносен от моя с гаранция 6м. и безплатна доставка. Не е ли по-добре да напишете банкова сметка, за да се получи по-лесно?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

              Утре преди обяд ще се поразходя до едно-две места наблизо, където има втора употреба да видя какво и как. А относно банковата сметка няколко пъти вече стана дума в темата...

              Коментар


              • #52
                От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                Утре преди обяд ще се поразходя до едно-две места наблизо, където има втора употреба да видя какво и как. А относно банковата сметка няколко пъти вече стана дума в темата...
                Явно тази тема, я чета като дявола-евангелието, няколко пъти я преглеждах, но банкова сметка не открих.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                  Виж #47 между цитатите.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #54
                    От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Виж #47 между цитатите.
                    Видях, но идеята ми е да пратя пари, защото ако пратя 2 компа на сервиз, да ги сервизират, почистят и върнат ще се получи цена на която може да се купи комп 2-ра употреба с 6 месеца гаранция и със сигурност ще е по-стока от моите дръгели. Така, че имам желание да преведа някой лев, за да решим въпроса с компа.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                      Ако искаш може да ми пратиш по ЕКОНТ на мен и да ги ползвам за комп. Причината за ЕКОНТ защото нямам БГ банкова сметка. А Христо от приюта сигурно има, но не знам до колко може да оперира с нея предвид задълженията и дали няма запор ( примерно).

                      Коментар


                      • #56
                        От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                        Мога да помогна с ЛСД монитор ИБМ - хубав е.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #57
                          От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                          Първоначално публикуван от goshko-loshko
                          Като не ти се връзват просто подмини




                          И аз.



                          Утре специално ще си отворя банкова сметка заради теб????
                          Не разбирам защо се нервиш?
                          Аз наистина искам да помогна. И не за първи път. Това, че не се афиширам си е мой проблем.
                          Въобще не ми трябва Ти да си отваряш банкова сметка!! Шефа на приюта да отвори, ако му се занимава де.


                          Това зов за помощ ли е или нещо друго?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Не разбирам защо се нервиш?
                            Щом не разбираш, колкото и да ти обяснявам няма да ме разбереш

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Това зов за помощ ли е или нещо друго?
                            На теб на какво ти прилича?

                            П.П. А ако искаш "око да види, ръка да пипне" пали Кията и ей го къде е на 220км.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                              В профила на Христо Атанасов във ФБ, който е публичен са обявени следните банкови сметки:

                              Alpha Bank,Veliko Turnovo,ul.Vasil Levski 14,
                              IBAN:BG65CRBA98982030096658(lev)
                              BG38CRBA98982030096659(euro),
                              SWIFT BIC CODE:CRBABGSF

                              Не е обявено да са: закрити, запорирани или нещо друго.
                              Мисля, че желаещите лично да преведат суми по банкови сметки биха могли да го направят по тези сметки.

                              Ще се радвам ако някой от контактуващите лично с Христо потвърдят, че това е така.
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар


                              • #60
                                От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                                Христо днес се е обадил на жената че е взел пратката която му пратихме от името на форума.Специални благодарности за всички колеги.За сега се справяли долу горе защото няколко човека работели в завод и там ги хранели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X