Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Днес ходихме няколко човека до Велинград и занесохме доста дрешки.Мнооооого големи сладури саАтмосферата беше радостна.Директорката ми даде списък с номерата обувки, от които имат нужда:
    Момчета: 28-1бр(чифта) Момичета: 30-1 бр
    31-1 бр........................................... 32-2 бр
    32-5 бр........................................... 34-2 бр
    34-1 бр ...........................................35 -1 бр
    35-1 бр ...........................................36-2 бр
    36-5 бр ...........................................37-3 бр
    37-2 бр ...........................................38-13 бр
    38-1 бр ...........................................40- 1 бр
    39 -8 бр
    40-7 бр
    41 -2 бр
    42/43- 2 бр
    44- 1 бр
    Последно редактирано от goshko-loshko; 17-04-12, 19:22.

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Имам някакви, на тебе ли да ги карам?
      Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
      LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

      Fortune favours the bold.

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Мдаааааам!Като събера нужното количество смятам да се поразходя пак до Велинград.

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
          На мен ми каза , че имали нужда от всичко без оглед на размер защото децата били до 18 години .
          При мен няма много обувки , но имам доста нови чорапи и тениски които мога да пратя още утре с колега който ще пътува натам . В същото време не ми се иска събраните дрехи да "годинясват" в чувалите . За 60 деца дрехите които съм събрал не са много - пада се по-малко от един чувал на дете ..
          В четвъртък ако ги натоварите в Варна на мой бус в петък ще са в Велинград. Таргата може да помогне- богат опит в посрещане-изпращане на бусове 2Р.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
            Днес ходихме няколко човека до Велинград и занесохме доста дрешки.Мнооооого големи сладури саАтмосферата беше радостна.Директорката ми даде списък с номерата обувки, от които имат нужда:
            Момчета: 28-1бр(чифта) Момичета: 30-1 бр
            31-1 бр........................................... 32-2 бр
            32-5 бр........................................... 34-2 бр
            34-1 бр ...........................................35 -1 бр
            35-1 бр ...........................................36-2 бр
            36-5 бр ...........................................37-3 бр
            37-2 бр ...........................................38-13 бр
            38-1 бр ...........................................40- 1 бр
            39 -8 бр
            40-7 бр
            41 -2 бр
            42/43- 2 бр
            44- 1 бр
            Само обувки!Дрехи и други хора са им носили и за сега нямат нужда.
            П.П.Бельо и чорапи също са добре дошли! Всички деца са дребни.Дори 18 годишните.

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Както вече се разбра, уговорената преди празниците мисия днес беше свършена. Наистина това е една от класическите Добри новини и отново Браво на Форума ни!

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                В четвъртък ако ги натоварите в Варна на мой бус в петък ще са в Велинград. Таргата може да помогне- богат опит в посрещане-изпращане на бусове 2Р.
                Благодаря ти за съдействието . Имам доста работа и не мога да отделя един ден да пътувам до Велинград и помоща ти много ме олеснява , че се чудех вече как да ги мисля ..
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Първоначално публикуван от Виктория Викторова Преглед на мнение
                  Както вече се разбра, уговорената преди празниците мисия днес беше свършена. Наистина това е една от класическите Добри новини и отново Браво на Форума ни!
                  Само не разбрахме как се "уговори" мисията , че аз до ден днешен чаках решение как да действаме .
                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Спонтанно.Натоварих дрехи и играчки в колата,звъннах в Оффнюз ако някой е свободен и има желание да дойде и така А преди празниците разменихме по няколко изречения,но не беше нищо конкретно.

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Организацията за Варна е направена. Ние ще товарим, а Русев ще ги мъкне.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Kaкво ще "мъкне"? Ако са дрехи,имат достатъчно.Трябват им само бельо,чорапи и най належащи са обувките.Друго не "мъкнете".Няма къде да го складират.

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Стана тя. 40 чувала дрехи. Баси.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Добре де!Колко пъти да си го повтаряме това...И на мен в къщи ми останаха САМО 100+чувала....И в Бургас при Явор....и т.н. ....Ама като няма нужда от дрехи там повече какво да правим?????....Трябват им ОБУВКИ на децата!

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              При мен има малко дрехи, но няма обувки и за това не се обаждам за момента!
                              0878 706 714

                              WWW.OFFROADMASHINI.COM

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Според това, което пише goshko-loshko и това, което ми казва Александра, която беше с него, във Велинград вече няма нужда от много неща. Може би само за един курс и то по-внимателно подбрани. Май най-добре ще е да потърсим други нуждаещи се и те да са по-близо до съответните региони, в които имаме неща на склад.
                                www.offnews.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X