Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Точно така!Ако нямаш възможност да ги съхраняваш при теб,мога да ги прибера аз и при необходимост(дано не се налага) да заминат по предназначение.
    Ако много се напълни при мен ще те потърся!
    0899278323-0877500798

    Коментар


    • #92
      От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Колегите от София бяха посрещнати в Стара Загора и багажа е разтоварен!!!
      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
      "Mud Angels" Stara Zagora

      Коментар


      • #93
        От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Сега, след като започва да става ясно, че в с. Бисер повече дрехи не са нужни и като премине първата, емоционално наситена фаза на кампанията, следва да си зададем въпроса "какво следва"? В Пловдив имаме готовност да приемем и сортираме дрехите, но през зимата дрехи трудно се съхраняват, трябва хубаво сухо помещение. Дали не е назрял момента една непланирана кампания като тази да се организира в нещо като сериозна дарителска акция? Зимата ще е снежна, студена и топли дрехи ще са необходими на много места. Примерно Международен червен кръст, приюти, пр. Ако някой има опит и успее да организира нещо подобно усилията ни ще придобият смисъл, може да се получи нещо повече от "давайте да даваме". Просто си мисля.

        Коментар


        • #94
          От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Аз също мога да сортирам събраното, но немога да го съхранявам дълго време. Всичко е струпано във офиса ми във сервиза.
          Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

          Коментар


          • #95
            От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Току що разтоварихме в Ст.Загора помощите от 3-те Витари дошли от София,ще трябва някой да каже как да процедираме от тук нататък с това което сме събрали.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0999.jpg
Прегледи:1
Размер:125.9 КБ
ID:5345779
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #96
              От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
              Ако много се напълни при мен ще те потърся!
              При нужда 0885 369 469

              Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
              Колегите от София бяха посрещнати в Стара Загора и багажа е разтоварен!!!
              Да не ги мислим.В добри ръце са!
              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
              Току що разтоварихме в Ст.Загора помощите от 3-те Витари дошли от София,ще трябва някой да каже как да процедираме от тук нататък с това което сме събрали.
              [ATTACH=CONFIG]416444[/ATTACH]
              Както разбра за момента няма нужда от дрехи в Бисер.И този "някой" си ти в момента Приберете ги на сухо,а както се очертава според ситуацията в страната май няма да се задържат дълго при вас

              П.П.Upi,Оранджафкуту ти стои добре!

              Коментар


              • #97
                От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                Току що разтоварихме в Ст.Загора помощите от 3-те Витари дошли от София,ще трябва някой да каже как да процедираме от тук нататък с това което сме събрали.
                [ATTACH=CONFIG]416444[/ATTACH]
                БРАВО ! Всички истински джипки на ход при Белов ! Бих искал да Ви обърна внимание ,че Мони не знаеше дали ще слезе от планината , но като гледам даже и помага! Браво на ВСИЧКИ.
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • #98
                  От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  По новините съобщиха, че даренията могат да бъдат занесени в пунктовете за социално подпомагане в общините.
                  Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                  Коментар


                  • #99
                    От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Организиран е ситуационен център през тел. 112 и червеният кръст.
                    Което значи, че всеки който желае да помогне, може да се обади на тел. 112; ще бъде насочен към най-близкия пункт на червеният кръст, от където помощите ще бъдат разпределяни и транспортирани към най-нуждаещите се населени места.
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Според мен не е лошо да се организира и една опорна база от северната страна на Стара планина! В Габрово и Търново има достатъчно наши хора - все някой ще има помещение което да можем да използваме за склад
                      Аз разполагам с помещение/макар и не голямо/,но все ще намеря място.
                      тел.0878123141

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Освен разказа на Nik Nikolov пред Дарик радио, в ТАЗИ статия пуснахме и прогреса на благотворителността, която се организира във форума ни.

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Oсвем дрехи хората ще имат нужда и от някои други неща. Кметицата на село Душанци община Пирдоп Вера Бойчева както и хората от района ще изпратят колкото се може повече дърва за огрев надявам се утре ако пътната обстановка позволява първия тир да тръгне натам, дай боже и ако може и повече дърва да се съберат.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Пловдив. Мога да взема неща в нас и да ги съхранявам, скайп wallya83

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                              Аз разполагам с помещение/макар и не голямо/,но все ще намеря място.
                              тел.0878123141
                              А за събирането от хората които не могат да дойдат се наемам аз,гипса на кракът ми няма да попречи,а има и кой да помага от колегите.Телефона е в подписа ми или на по горе посочения на брат ми-Пламен Исаев.Това е за Велико Търново и региона.
                              Последно редактирано от Валентин Исаев; 07-02-12, 23:07.
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Огромно благодаря на всички, които се отзоваха на призива за събиране на помощи за пострадалите в с. Бисер!!! Благодаря на колегите от форума, които се включиха по един или друг начин. Благодаря на хората извън форума, които се присъединиха към доброто дело. Благодаря на всички които помогнаха, на всички които искаха да помогнат и на всичкикоито ще помогнат, когато има нужда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X