Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Ще ти звънна към 14ч.За сега само знам ,че назрява момента да се пътува на там или привечер или утре рано сутринта....
    П.П.Нужни са ГУМЕНИ БОТУШИ И ЧОРАПИ!
    Уредил съм гумените ботуши , в момента само уточняват бройката.
    За чорапи .. нямам връзка от другата страна на планината от тук , надали ще могат да се доставят
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Жоре, щ6е ме вземеш ли с теб?

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Първоначално публикуван от rymena Преглед на мнение
        Вече тръгва човек към пункта в Зона Б5, до 45 минути каза, че ще е на място. Така, че отпада търсенето на човек.
        Малко закъснявам, защото имам проблем със стартирането на двигателя, но припалих руската техника и тръгвам!
        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
        А+
        LZ1DRZ

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Уредил съм гумените ботуши , в момента само уточняват бройката.
          В селото има около 700 движещи се хора.Логичната бройка ботуши ,от която имат нужда е 350-500 чифта.Ванка дрънни ми ако можеш на 0885 369 469

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Група от две старозагорски коли пътува към село Бисер, натоварени догоре с помощи събрани в Стара Загора, както и докараните от софиската група снощи. За сега всичко е нормално, пътят до тук е относително проходим. Ще пробваме да пробием до самото село. За сега всичко е нормало...
            Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Първоначално публикуван от fosean Преглед на мнение
              Жоре, щ6е ме вземеш ли с теб?
              Без теб не тръгвам!

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Току що по БНТ една женица се оплака ,че дрехите и храната не се разпределят правилно....докато сериозно пострадалите си обгрижват домовете, останалите (не толкова пострадали) обирали всички помощи от пункта ..........
                Красимир Йотов

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Във Варна продължава събирането . Очаквам днес и утре да е по голямата офанзива . Вчера ми звъняха доста хора с желание да помогнат . Нека тези които ходят до с.Бисер да споделят свежа информация за нуждите на хората .
                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Първоначално публикуван от kty Преглед на мнение
                    Току що по БНТ една женица се оплака ,че дрехите и храната не се разпределят правилно....докато сериозно пострадалите си обгрижват домовете, останалите (не толкова пострадали) обирали всички помощи от пункта ..........
                    Ааааа , тва е голяма греда . Не може така ! Нека полицията да си свърши работата , това не е безплатен битак .
                    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                    WJ 4.7

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Това е лично съобщение от наша съфорумничка която вчера дари доста детски дрешки ..

                      " На мен също не ми се иска на БЧК ,затова и те попитах ,нямам им доверие,както и на социалните .Социален работник съм /завършила соц.педагогика/ и мога да ти кажа,че и на социалните не може да се вярва.Работила съм дирекцията соц.подпомагане,както и в дом Гаврош съм била на практика и знам за какво става на въпрос.Масово служители си прибират това което си харесат,не дават да се даде дарението лично,подписваш се ,че си направил дарение ,всичко се прибира и "вътрешно разпределя",а кое при кой отива ,кой кое си харесал не се знае.За съжаление това е нашата държава,всеки от където може гледа да открадне. "
                      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                      WJ 4.7

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Първоначално публикуван от kty Преглед на мнение
                        Току що по БНТ една женица се оплака ,че дрехите и храната не се разпределят правилно....докато сериозно пострадалите си обгрижват домовете, останалите (не толкова пострадали) обирали всички помощи от пункта ..........
                        Това и по новините излезе сутринта:

                        http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...alite_ot_selo/




                        Хора, като гледам какви усилия хвърляте - вярата ми в Българите се връща!
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Аз съм завършила социална педагогика.Много добре знам каква е картинката.Работила съм в Дирекция Социално подпомагане,била съм на стаж в дом Гаврош.Масово се прибират нещата от персонала,който каквото си хареса,не дават лично да си дадеш дарението,само подпис искат на документ и прибират нещатата и после "вътрешно се разпределят" нещата.Кое кой ще вземе не се знае.Бяхме събрали колегите и колешките пари и купихме сладки,храна на децата в дома и познайте.Не им ги дадоха,прибраха ги.Бяхме много разочаровани.Не им ги дадоха пред нас,уж щели да ги дадът после,но доколкото се разбра после,някой е поприбрал това онова от персонала...Най - добре е лично да се дадат нещата.

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            ГУМЕНИТЕ БОТУШИ И ЧОРАПИТЕ лично ще раздам на хората,обикаляйки от къща на къща!
                            П.П.Не съм учил социална педагогика,а кукловодство,та съм се понаучил как се "дърпат конците"!

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Така ще е най-добре ,да се занесат и раздадът според нуждите, просто знам какъв е реда в социалните,за БЧК картинката е подобна ,а и хората сами са го казали по ТВ . Имам запитване дали някой може да вземе дрехи,якета от Владиславово,жената не можела да ги донесе,а и времето е неблагосклонно.

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Първоначално публикуван от kty Преглед на мнение
                                Току що по БНТ една женица се оплака ,че дрехите и храната не се разпределят правилно....докато сериозно пострадалите си обгрижват домовете, останалите (не толкова пострадали) обирали всички помощи от пункта ..........
                                Колеги и съмишленици,да не разводняваме темата с цитати кой какво казал...БТВ,НДК,БДЖ... и не'нам си кой!Те НЕ НИ ВЪЛНУВАТ и НИЩО не искаме от тях!НИЕ онази вечер не оставихме провизиите на някакъв си щаб,който беше организиран в селото,а лично кметицата ни заведе до училището и там оставихме нещата.Уверен съм ,че са разпределени по предназначение на нуждаещите се!...Сега са нужни ГУМЕНИ БОТУШИ И ЧОРАПИ! Пиша го във всеки свой пост за да не отиде някъде в небитието от какво всъщност има нужда в момента!

                                Ангажирам се ЛИЧНО да раздам на хората ГУМЕНИТЕ БОТУШИ и ЧОРАПИТЕ каквото и да ми коства това!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X