Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Мето, EIvanov ми изпрати координати на фирма производител на перилни препарати в Димитровград. Говорил е с тях. Ако се съберат пари и се прецени, че са нужни може да се пазарува директно без надценките от търговската мрежа.

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Мето, EIvanov ми изпрати координати на фирма производител на перилни препарати в Димитровград. Говорил е с тях. Ако се съберат пари и се прецени, че са нужни може да се пазарува директно без надценките от търговската мрежа.
      Ок. всеки момент ще докарат 4-5 кашона с препарати от Перник.
      0899278323-0877500798

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
        От Немско посолство донесоха малко посуда, обувки и 200 лв. за гориво или каквото преценим.Искат телефон на кметицата на с.Бисер за да разберат от какво имат нужда там!
        Обади се на Владо Йончев за телефона на кметицата.

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
          Обади се на Владо Йончев за телефона на кметицата.
          Той ми го изпрати на лични.
          0899278323-0877500798

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            здравейте и Р_Е_С_П_Е_К_Т_!!!
            пиша от Пловдивско, едва снощи открих Вашия форум и писаното тук по темата – възхищавам Ви се! евалла за готовността да помогнете безвъзмездно и за цялата организация!
            вчера следобед посъбрахме в къщи малко дрехи и завивки, които мога да предоставя / доставя в Пловдив, кажете само, къде (постингите от http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=138790 и http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=138761 още не съм ги изчел..)?
            също така, снощи пуснах темата в един немски форум – http://www.yetiforum.de/wbb3/board12...ufen/?09c88cb4 – надявам се, да има полза.
            освен това, бих могъл да се обърна с молба за подкрепа към немскоговорящото общество в Пловдив (тук има доста достойни хора), както и към приятели в чужбина (Германия и Финландия), вкл. и към хора с опит – пожарникари, военни и пр. кажете, от какво има нужда?
            от утре съм в отпуск и мога да се включа активно във Вашите мероприятия, включително в засегнатия район (на 33 г. съм, в сравнително добро здравословно състояние, а и имам нужда от движение, да сваля някое кило..). разполагам със собствен транспорт (скромно Шкода Йети 4х4), обожавам държавни и общински хрантутници (особено такива, дето си просят… сещате се), още повече кучето ми, Малчо (да ми е жив и здрав!) обожава крадльовци, без значение от произход, пол, вероизповедание…
            днес съм в движение, но със заредена батерия в мобилния. ако имате някакви списъци с необходими неща, пуснете ги, моля, на hannesmuschnersson @ hotmail.com. надявам се да мога да бъда полезен, дайте някакъв телефон за контакт в Пловдив (организатор, координатор?..)?
            със здаве!
            =) е.о.л.
            (0889 / триста-двеста и шейсе)

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Кметицата на с. Бисер има ли възможност да пише тук за конкретните нужди на селото или поне да се обади на човек, който да пише тук?
              Разлепени ли са координати на форума и медията ни в самото село, за да може всеки нуждаещ се при желание директно да заяви нуждите си?
              Ако това е направено смятам, че помощта ще бъде максимално адекватна, конкретна и полезна.
              Вероятно има хора без прибори и посуда за храна, без столове и маси, телевизори, гардероби, секции, тесли, триони, работна ръка, в това число и специализирана , консултации и куп други конкретни неща, които някой от нас би предоставил с удоволствие.
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Обадих се преди 2 часа на кметицата. Вдигна, но още преди да чуе въпроса, каза шепнешком, че не може да говори и да й се обадя привечер. Според мен беше на някакво заседание. Не мисля, че изобщо стига до компютър тези дни, за да пише.
                www.offnews.bg

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  С парите който бяха при мен, колегата Гошко лошко утре ще купи една пералня, която с още три други в петък най-вероятно ще отпътува за с.Бисер!
                  0899278323-0877500798

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                    Вероятно има хора без прибори и посуда за храна, без столове и маси, телевизори, гардероби, секции, тесли, триони, работна ръка, в това число и специализирана , консултации и куп други конкретни неща, които някой от нас би предоставил с удоволствие.
                    именно!

                    =) е.о.л.

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от е.о.л. Преглед на мнение
                      здравейте и Р_Е_С_П_Е_К_Т_!!!
                      пиша от Пловдивско, едва снощи открих Вашия форум и писаното тук по темата – възхищавам Ви се! евалла за готовността да помогнете безвъзмездно и за цялата организация!
                      вчера следобед посъбрахме в къщи малко дрехи и завивки, които мога да предоставя / доставя в Пловдив, кажете само, къде
                      Писал съм, но ето отново.

                      Помощите от Пловдивския регион ще се събират на адрес:
                      Пловдив, ул. Акад. П. Динеков 10 - намира се в Кючук Париж.
                      База на фирма VAV. http://maps.google.bg/maps/place?q=V...61033285621839
                      Телефони за връзка: 032 698778, факс 032 698668, мобилен 0887282959.

                      ПП. Време за комуникация и приемане на помощите от 9.00 до 16.00 часа.
                      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                      TOYOTA BJ40 3.5D
                      Венци 0887551059

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        При Пловдивската група има вече събрани доста помощи и за да не звъним постоянно на кметицата, хората, които последно са комуникирали с нея, да ми пишат на ЛС или да се обадят на телефона в подписа, за да уточним кога да ги караме.
                        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                        TOYOTA BJ40 3.5D
                        Венци 0887551059

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
                          С парите който бяха при мен, колегата Гошко лошко утре ще купи една пералня, която с още три други в петък най-вероятно ще отпътува за с.Бисер!
                          Ако трябва някаква помощ (хамалие) за събота и недела свиркайте "Тежко нося- всички улици зная" , както са викали едно време хамалите на Ц. Гара.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                            Ако трябва някаква помощ (хамалие) за събота и недела свиркайте "Тежко нося- всички улици зная" , както са викали едно време хамалите на Ц. Гара.
                            Следи темата ще пишем ако трябва помощ!
                            0899278323-0877500798

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Опитах се да пусна нова тема за по-лесна организация на хората желаещи да помогнат със жива сила,но още нее удобрена.
                              Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                1) Taka.Нека видим какво се случва с пералните.Имаме две(Явор и Сащо) Поправете ме ако съм пропуснал нещо.Има 250лв в мен,които почти стигат за още една втора ръка,Но май е по-добре да се намери още една,а парите да ползваме за материали за монтаж(тръби,муфи,колена....)трябва да вземем и маркуч около 25м за мръсната вода.И още перилни препарати.Та ако някой има още една пералня за каузата ще е екстра!

                                2)Ако някои има възможност да докара пералня от Благоевград(Сашо) до София да свирка.Ще е от огромна помощ.Бих отишъл да я взема,но не се справям с времето тези дни.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X