Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Здравейте, обади ми се Зорница Дечева от София, тел. ........... Събрали са пари и питат какво е по добре да купят за с. Бисер- 2 печки тип раховец или пералня?Ако някой има връзка с кметицата да се обади и пита. Ще трябва да организираме и транспорта.
    Последно редактирано от Веско; 10-02-12, 13:33. Причина: телефон
    0899278323-0877500798

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Според мен,по-удачно е да са печки.Така ще помогне на две къщи! И недей да постваш тук телефоните на дарителите.И друг път сме коментирали защо не трябва!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Моя грешка извинявам се! Понеже сортираме от сутринта и не се усетих.
        0899278323-0877500798

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Емил Русев докара 7 туби по 3 литра течен сапун.
          0899278323-0877500798

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Момчета, възхищавам се искрено на това, което правите! Върнахте ми вярата, че в тази страна има и разумни и човечни млади хора!
            Тъй като прочетох, че искате да окажете помощ при разчистването, споделям тази статия - обявили са телефон за връзка за желаещите да помагат при разчистването на селото. http://dnes.dir.bg/news/semeystvo-ud...-10509822?nt=4

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Цитат от горната статия:
              ............Междувременно Кризисният щаб в област Хасково обяви телефон, на който всеки желаещ може да се обади, ако иска да участва безвъзмездно със собствен труд в разчистването на пострадалите къщи, съобщи местният сайт "Хасково.инфо".
              Доброволците, които искат да помогнат, могатда позвънят на тел. 038/ 60 80 15 и да уточнят кога и по какъв начин могат да се включат в акцията.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Предлагам парите дарени от хората да се съберат на едно място и да се реши какво ще се купува . При мен също им събрани средства които в момента увисват . Може да ги пратим на колегите от Димитровград или Ст. Загора , да решим какво ще се купува и да действаме . Да не правим акции "на парче" .
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  1.Говорих с кметицата на с.Бисер преди броени минути.Разказах и на кратко дилемата.Имат нужда от ПЕРАЛНИ МАШИНИ ,перилни препарати и всякаква битова химия!За разлика от печките,пералните могат да се инсталират на ОБЩЕСТВЕНО място(кафе,кметство,училище...)където всички ще могат да я ползват.Пералните може да не са нови,но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО работещи.Ако някой има ненужна,но работеща също е добре дошла!Много ви моля да се уверите,че са работещи.Да не се получи "ама тя си работеше последния път!"...една ненужна и трудоемка хамалогия на скрап!

                  2.Необходими са 2 максимум 3 джипки за утре сутрин 10:30ч. пред пункта в зоната да направим един курс с багаж до място около Панчарево.Не случайно молбата ми е да са ДЖИПКИ.Има едни 200-300 метра,които в момента са проходими само за джипки.Аз разбих преспите,но си е лек екстрем(черен непочистен от сняг път).Мястото,на което ще складираме е сухо и отоплено.Моля желаещите да помогнат да пишат само тук в темата за да не става бройката по-голяма.Няма нужда да са повече от 3(+ мойта)

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                    1.Говорих с кметицата на с.Бисер преди броени минути.Разказах и на кратко дилемата.Имат нужда от ПЕРАЛНИ МАШИНИ ,перилни препарати и всякаква битова химия!За разлика от печките,пералните могат да се инсталират на ОБЩЕСТВЕНО място(кафе,кметство,училище...)където всички ще могат да я ползват.Пералните може да не са нови,но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО работещи.Ако някой има ненужна,но работеща също е добре дошла!Много ви моля да се уверите,че са работещи.Да не се получи "ама тя си работеше последния път!"...една ненужна и трудоемка хамалогия на скрап!

                    2.Необходими са 2 максимум 3 джипки за утре сутрин 10:30ч. пред пункта в зоната да направим един курс с багаж до място около Панчарево.Не случайно молбата ми е да са ДЖИПКИ.Има едни 200-300 метра,които в момента са проходими само за джипки.Аз разбих преспите,но си е лек екстрем(черен непочистен от сняг път).Мястото,на което ще складираме е сухо и отоплено.Моля желаещите да помогнат да пишат само тук в темата за да не става бройката по-голяма.Няма нужда да са повече от 3(+ мойта)
                    За утре джиповете според мен е по-добре да са дълга база за да побират повече чували! Само предлагам.
                    0899278323-0877500798

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Гошко,пиши ме в 3-ката за утре.Ще ти се обадя,да се разберем допълнително!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Аз съмна линия вече, така че, утре съм първа кипра при Мето
                        One Planet, One Internet!
                        We Are All Connected!

                        Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                          Аз съмна линия вече, така че, утре съм първа кипра при Мето
                          Мерси Маряне!..Още един-двама желаещи.

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Мойто е малко, ама съм там за четвърта джипка
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              ОК!Отбора за утре е на линия,с което приключваме издирването на 3 джипки
                              1)hackman
                              2)REGULATOR
                              3)upi
                              Ше се видим с вас утре в 10:30ч. в пунката в зонатаБлагодаря ви!

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                                ОК!Отбора за утре е на линия,с което приключваме издирването на 3 джипки
                                1)hackman
                                2)REGULATOR
                                3)upi
                                Ше се видим с вас утре в 10:30ч. в пунката в зонатаБлагодаря ви!
                                Чакам ви с кафе и чай - по избор!
                                0899278323-0877500798

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X