Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    С куриер нямам проблем, "ОК Експрес" ще я доставят, само да се разберем кога ще има наши хора там за да я посрещнат и монтират.

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      С куриер нямам проблем, "ОК Експрес" ще я доставят, само да се разберем кога ще има наши хора там за да я посрещнат и монтират.
      Аз ще ти звънна в момента,в който го уточним това.

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Първоначално публикуван от mikulka Преглед на мнение
        Здравейте. Искрено се трогнах, че в България има хора като вас, толкова надъхани да помагат . Продължавайте в същия дух и се надявам да предадете този хъс на повече хора.
        Аз днес се чух с meto и имам питане. Имам желание да организирам колкото мога приятели да съберем пари и да купим перилни и почистващи препарати. Според цитата на кметицата на с.Бисер имали нужда от това в момента. Разбрах, че нямат нужда от повече дрехи. Но освен от прахове и битова химия, какво друго би било полезно и ако успея да събера някакво количество през уикенда проблем ли е да ги докарам понед, вторник в Сф. Ние сме от Перник.
        Здравейте, ако съберете някакво количество препарати,сапуни ги докарайте при мен в зоната.Или с куриери направо на място пращайте, но изчакайте да се уточни адреса-кметицата да каже къде!
        0899278323-0877500798

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Напишете на кой адрес ще пращате перилните препарати,че и аз имам,да ви ги изпратя,че на социалното подпомагане вяра нямам

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Първоначално публикуван от nadi666 Преглед на мнение
            Напишете на кой адрес ще пращате перилните препарати,че и аз имам,да ви ги изпратя,че на социалното подпомагане вяра нямам
            Ще се чуем в понеделник , аз ще купувам и пращам , така че мога да събера всичко на едно място .
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Здравейте,
              Много се радвам на всичко, което правите.
              Регистрирах се тук, за да ви кажа, че пиша за всичко, което е нужно за с.Бисер в BG Mamma.
              Пишете ми също ако имате нужда от нещо да търсим и сред хората там. Също така днес ми е писала жена, която иска да ви помогне със средства за гориво, понеже обсъждахме, че не е много редно да давате само лични средства при тези цени на горивата....моля пишете ми към кой да се обърне тази жена.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Дано не е вярно, но май има още едно село под вода http://haskovo.me/2012/02/10/%D0%BE%...0%D0%B2%D0%BE/

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Първоначално публикуван от vaflichka Преглед на мнение
                  Здравейте,
                  Много се радвам на всичко, което правите.
                  Регистрирах се тук, за да ви кажа, че пиша за всичко, което е нужно за с.Бисер в BG Mamma.
                  Пишете ми също ако имате нужда от нещо да търсим и сред хората там. Също така днес ми е писала жена, която иска да ви помогне със средства за гориво, понеже обсъждахме, че не е много редно да давате само лични средства при тези цени на горивата....моля пишете ми към кой да се обърне тази жена.
                  Добре дошла!Добре е да кажеш в кой град си.В тази тема има адреси на пунктовете ни за събиране на помощи.Макар и временно преустановено приемане освен ПЕРАЛНИ МАШИНИ и БИТОВА ХИМИЯ,жената би могла да се обърне към тях.

                  Първоначално публикуван от vaflichka Преглед на мнение
                  Дано не е вярно, но май има още едно село под вода http://haskovo.me/2012/02/10/олу-дер...щи-наво/
                  За съжаление предположенията и прогнозите ни се оказват верни.Имаме готовност да помагаме и там при необходимост.Ще се опитаме да влезнем в контакт с кмета на селото.

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Аз съм в София, жената, която искаше да помогне за горивото също, ако може да ми кажете към кои от вас да я препратя ще е добре.

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от vaflichka Преглед на мнение
                      Дано не е вярно, но май има още едно село под вода http://haskovo.me/2012/02/10/олу-дер...щи-наво/
                      Поне да беше прочел коментарите приди да публикуваш тук:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KOment.JPG
Прегледи:1
Размер:32.6 КБ
ID:5346542

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Това и аз го прочетох,но последното изречение някак ми звучи,че има наводнение.

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          ок, ето друг линк от Нова ТЛ, пише че в Динево са засегнати 57 къщи http://www.novatv.bg/news/view/2012/...5%D0%BD%D0%B8/

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от vaflichka Преглед на мнение
                            Аз съм в София, жената, която искаше да помогне за горивото също, ако може да ми кажете към кои от вас да я препратя ще е добре.
                            СОФИЯ --- 09.00ч. -17:00 от Понеделник до Петък: адрес-София Зона Б5 бл.7 до вх.В помещението е м/у входовете на блока. Със сини решетки - Сервиз за битова техника- Методи - 0899278323

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              ок, ще предам

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                                СПЕШНО !!
                                Търси се складово помещение във или около Варна за съхранение на събраните помощи !
                                Адаш обади се имам нещо в предвид за помещение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X