Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да помагам

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Искам да помагам

    Пишете и мен ,+1 . И аз съм нов и съм от Пловдив , ако има някаква акция в района и аз съм на линия през почивните дни .

    Коментар


    • #17
      От: Искам да помагам

      Здравейте,чета много отдавна форума и съм възхитен от отношението на всички потребители.С удоволствие бих се включил в благотворителна акция за даряване на кръв,давал съм и преди на други организирани акции.От София съм,поздрави

      Коментар


      • #18
        От: Искам да помагам

        Здравейте!Как мога да се включа в някоя инициатива?Живея и работя в Испания.Шофьор съм.В България се прибирам само през отпуск.

        Коментар


        • #19
          От: Искам да помагам

          Първоначално публикуван от daskala-bg Преглед на мнение
          Здравейте!Как мога да се включа в някоя инициатива?Живея и работя в Испания.Шофьор съм.В България се прибирам само през отпуск.
          Колега, следи темите в раздела, все някога, ще има тема за почистване и тогава може да се включиш..
          Поздрави!
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #20
            От: Искам да помагам

            Пишете ме и мен за някоя акция в София!

            Поздрави!
            ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • #21
              От: Искам да помагам

              Пишете ме и мен за някоя акция в Габрово -с удоволствие ще помогна с каквото мога!

              Коментар


              • #22
                От: Искам да помагам

                Декларативното писане в тази тема, освен за така желанато от някои участници натрупване на определено количество мнения, по никакъв начин не допринася за организирането и осъществяването на конкретни мероприятия.
                Ако имате голямото желание да участвате, бъдете по-активни в четенето на конкретните теми за организирани дейности, вземете дейно участие в осъществяването им и ще допринесете за реализирането на нещо добро.

                В този си вид, темата не е необходимо да се разраства повече, поради което я заключвам. Моля, не започвайте нови подобни, защото това ще се третира като спам.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X