Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да помагам

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искам да помагам

    Здравейте, аз съм нов потребител и честно казано не се интересувам много от коли и офроуд /освен да погледам /, но много ми харесват акциите, които правите- особено тези за почистването на язовирите Много искам да се включа в подобна инициатива и аз- мога да намеря и други хора ...
    АВ+
    "Земята няма нужда от хората, но хората се нуждаят от земята... Да я уважаваме!" - Йоахим Хицке

  • #2
    От: Искам да помагам

    аз Също съм с такова мнение колега ако има нещо такова с двете ръце съм за !

    Коментар


    • #3
      От: Искам да помагам

      Браво момчета. Надявам се ,че рано или късно ще имате тази възможност.

      Коментар


      • #4
        От: Искам да помагам

        Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
        Браво момчета. Надявам се ,че рано или късно ще имате тази възможност.
        А ако кажете /напишете в профила си/ от къде сте сигурно ще стане още по-лесно.

        Коментар


        • #5
          От: Искам да помагам

          Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
          Браво момчета. Надявам се ,че рано или късно ще имате тази възможност.
          Вярно, че професията ми е малко мъжка /пожарникар по ДПК/, ама все още съм жена

          magician
          От: Искам да помагам
          А ако кажете /напишете в профила си/ от къде сте сигурно ще стане още по-лесно.
          Ами аз съм написала- от Ямбол съм, но в момента живея и работя в Бургас, но и доста често се прибирам към Ямбол.
          АВ+
          "Земята няма нужда от хората, но хората се нуждаят от земята... Да я уважаваме!" - Йоахим Хицке

          Коментар


          • #6
            От: Искам да помагам

            Бива, бива. Такъв порив не може да остане безнаказан.

            На язовири скоро не сме били, но като се стопли времето - според късмета и ентусиазма. А докато е студено, можете да си организирате скромна кръводарителска акция - това не зависи от климата. Или да изчакате някоя от официалните на Форума. Хем и права ще придобиете.

            Коментар


            • #7
              От: Искам да помагам

              Вили, извиннявай. Сигурен съм,че от една жена пожарникар може да се очакват много мъжки постъпки.

              Коментар


              • #8
                От: Искам да помагам

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Бива, бива. Такъв порив не може да остане безнаказан.
                ...
                Или да изчакате някоя от официалните на Форума. Хем и права ще придобиете.
                Предлагам на Вили, да поеме инициативата, при следващата акция за кръводаряване, да организира групата в Бургас. Аз не се наемам с подобно дело, защото не ми щат кръвта, а някак си не е редно да агитирам останалите за нещо, в което не участвам...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #9
                  От: Искам да помагам

                  Здравейте аз съм нов в форума и моторите са ми страст междо другото сайта много радва и аз искам да се включа в някоя инициатива

                  Коментар


                  • #10
                    От: Искам да помагам

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Предлагам на Вили, да поеме инициативата, при следващата акция за кръводаряване, да организира групата в Бургас....
                    ОК, няма проблем, ще направя всичко по силите си. Но едно нещо ме притеснява- защо всички са толкова предубедени, когато става въпрос за кръводаряване??? Голям зор е да навиеш хората да отидат и дадат малко кръвчица..., освен ако не става въпрос за техен близък... Вие сблъсквали ли сте се с такъв проблем?
                    АВ+
                    "Земята няма нужда от хората, но хората се нуждаят от земята... Да я уважаваме!" - Йоахим Хицке

                    Коментар


                    • #11
                      От: Искам да помагам

                      Първоначално публикуван от Вилиту Преглед на мнение
                      Вие сблъсквали ли сте се с такъв проблем?
                      Да. Включително и за близък. Поради което всъщност съществува и проблемът с недостиг на дарителска кръв, както и нелегалният бизнес с нея. Правим каквото можем, затова са и тези акции.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Искам да помагам

                        От Пазарджик съм,искам да помогна.Бих дал кръв за нуждещи се

                        Коментар


                        • #13
                          От: Искам да помагам

                          Обикновен психологичен проблем. Страх от кръв. Особено когато е твоята. И виждаш как изтича. Според мен това е тест за лабилност на психиката-който не може да дава кръв-има проблеми с мисленето.
                          Е, малко грубо се изразих, но мисля, че ме разбрахте.
                          Като войници ни караха под строй да даваме кръв. И уж иначе яки пичове, нетърпящи възражения или противоречия пребледняваха като им тръгне кръвта. Даже май имаше случай на припадане, но за това не съм сигурен.

                          Иначе е много добре, че искате да се включите в някоя инициатива, и няма да мине много време и съм сигурен, че ще имате възможност.

                          Лека подсказка:
                          Не чакайте някой да организира нещо за да се включите. Направете вие организацията и я обявете. Така ще получите много повече уважение.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Искам да помагам

                            Първоначално публикуван от nikosaint Преглед на мнение
                            От Пазарджик съм,искам да помогна.Бих дал кръв за нуждещи се
                            Ако не можеш да организираш едно кръводаряване на Пазарджишката група,през март ще те чакаме в Пловдив. Колегата ,,Sobax,, е определил и датата. Чети темите и ще знаеш какво става.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Искам да помагам

                              Има си нужда от организирани кампании. Не е само страх. Аз например не бях давал кръв от казармата.
                              Вероятно от безхаберие, не ми се е налагало да се замисля за нуждата от това.
                              Цвета като ме замъкна(доброволно разбира се) си дадох като пич и съм доволен, че отидох. При следващи акции пак ще ходя.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X