Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще спрете ли някога с бисквитките и останалите глупости?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Може и хостинга да има връзка с това, отделно се сменят динамичните ип-та при теб и те отчита като нов потребител, то е луда работа, може да са много неща. Но като се замислиш гугъл те слуша и следи къде какво, социалките също и по зле ще става в глобален мащаб

    Коментар


    • #47
      Не разбрахте ли, че дежурните мрънкачи няма да спрат никога!
      Хостинга си е независим и управляем от този който има нужда.
      Но някой хора никога няма да се научат какво е Линукс + Лисица+ мю блок ... съвсем примерна конфигурация, работеща от години БЕЗУПРЕЧНО!
      Никакви Хухали никакви "Социални" мрежи, и все още сме живи ... дори и телефона ми не подържа нито един хухалски сървис.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Браво, евала, +1

        А ако знаят, че примерно слагаш некъф дериват на Дебиан Линукс, и с 3-4 натискания след няколко минутки дори стар архаичен компютър оживява и придобива мисля 1800 или 1600 компютърни игри и всичките БЕЗПЛАТНИ това внуци, деца направо онемяват и после задобряват в една посока към свободата, към логиката към антирекламите и т.н.

    • #48
      ublock origin - работи безупречно.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #49
        аз пък на служебния комп нямам блокер, просто нямам права да го инсталирам и това по никакъв начин не ми пречи да чета форума /каквото е останало за четене де/
        явно проблемите са когато се чете от телефон - на мен там и без реклами ми е невъзможно и не го правя.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #50
          За мобилните устройства , телефон и таблет ( служебен ) ползвам това... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20210317-120051_Gallery.jpg
Прегледи:550
Размер:60.4 КБ
ID:6721146 ...спира всякакви реклами .
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #51
            Аз пък ползвам Опера и на телефона, и на компа.
            Има си вграден филтър за всякакви лайна.
            Ето - няма грам реклами:
            Натиснете снимката за да я уголемите  Име: Прегледи:0 Размер:152.7 КБ ID:6771915

            Не знам защо никой от писалите до момента не спомена за Операта, но за мене е най-доброто, що касае спирането на всякаквите гнусове, които бълва нета.

            Коментар


            • #52
              Дори не ми се е пише....Отврат.....А некога беше форум.....

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X