Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще спрете ли някога с бисквитките и останалите глупости?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще спрете ли някога с бисквитките и останалите глупости?

    Бива, бива, ама бивол...
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    Божич, чел съм ти всичките ти теми с проблемите които имаш с твоя комп, то не бяха хакери, реклами, бисквитки и т.н. аз и много други колеги които са ти казали, нямаме този проблем с бисквитките и др., колега ти беше посъветвал да извикаш някой съсед тинейджър и веднага ще знае какво и къде да пипне и да ти обясни ако има нужда. Явно е че сам няма да се справиш както и да ти го обясним, потърси помощ на място и който е в час с комповете.

    Коментар


    • #3
      По-добре да беше предложил нещо, щото тинейджър не е решение.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        На първо време, за да ти излизат всеки път бисквитките при отваряне на сайта, това значи че твоя браузър е настроен да си изчиства бисквитките при всяко излизане в случая от форума, така всеки път ще имаш досадните бисквитки когато пак отвориш сайта, а за да не ти дразнят и рекламите, за тях вече отделно трябва да сложиш добавка например на Adblock Plus за съответния браузър, всичко е до настройки по твой вкус, затова ти казвам да викнеш някой и да ти удари едно рамо.

    • #4
      Същото и при мен с бисквитките.Как пък не запомни тоя форум,че сто пъти дадох съгласие за скапаните бисквитки.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #5
        За съжаление нямам такъв човек. Браузерът не е настроен да чисти! Друго предложение?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • stefsab
          stefsab коментира
          Редактиране на коментар
          Часовника ти сверен ли е ?

      • #6
        Пробвай да инсталираш това в Хром:
        https://chrome.google.com/webstore/d...dmlocjnm?hl=en

        Коментар


        • #7
          Да!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #8
            Проблемът е от форума, а не от браузъра. При мен е същото.
            Георги Тонев

            Коментар


            • #9
              Ясен подхвърли нещо, но не стана ясно. Трябва да се измисли решение, защото е много затормозяващо. Поне за мен! Стигнах до положение да не чета страницата, а кой печели от това. Абе, недоизкусурена програма, ама никой не се интересува. Изтъках платното и ритнах кросното.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #10
                Май след всеки ъпдейт на нещо по платформата системата тръгва да събира наново съгласия за бисквитиките. Нещо бях чел някъде...ама на тия неща нищо не им разбирам и толкова съм запомнил...
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #11
                  Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                  Проблемът е от форума, а не от браузъра. При мен е същото.
                  При мен пък не е. На 4 компютъра, и телефон, с 3 операционни системи, на 2 от компютрите налични всички масови браузери, поради естеството на работата ми. Пита ме като си зарчистя кеша (тоест и бисквитките) и толкоз.

                  А реклами, барабар с предупредителните табелчици дето напомнят да си изключа адблокера, отдавна съм забравил поне в няколкото сайтове, които ползвам често. Вярно, това последното не е по силите на всеки (и на мен ми трябваше половин час чудене как точно да посоча критериите за отрязването им в адблокера), но си е съвсем постижимо. Сега гледам форума без реклами, без предупреждения и прочие полюции.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #12
                    Остава да кажеш какво да направим. Аз работя с три браузера и при всички е еднакво. Имам и Адблокер, но без специални настройки. Няма ли да е по-лесно, създателите на тази глупост да си оправят нещата?!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • IvanIvanovi
                      IvanIvanovi коментира
                      Редактиране на коментар
                      за Мохамед и планината не си ли чувАл?

                  • #13
                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Остава да кажеш какво да направим. Аз работя с три браузера и при всички е еднакво. Имам и Адблокер, но без специални настройки. Няма ли да е по-лесно, създателите на тази глупост да си оправят нещата?!
                    Създателите на тази глупост са ЕС + създателите на браузери. И да, много по-лесно щеше да е да си оправят глупостите, ама ей-на - не искат.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #14
                      Два или три пъти сме правили промени и ние сме били причината да иска пак съгласие за бисквитки,
                      Във всички останали случаи обаче причината е извън нас.
                      На мен също периодично ми иска да приемам бисквитики, но не мисля, че е по-често отколкото във всички останали сайтове,
                      При всички положения ще помоля програмиста да чете тази тема. Каквото зависи от нас, ще го направим.
                      www.offnews.bg

                      Коментар


                      • #15
                        На компютъра няма проблем. На телефона (андроид+хром) при всяка нова страница иска да се съгласявам. На практика на телефона форума не може да се използва.
                        И не е от настройките и от ЕС. На другите сайтове нямам проблем, а всички искат съгласие. (аз разбирам от браузери, с това си вадя хляба)
                        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X