Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще спрете ли някога с бисквитките и останалите глупости?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Писах на програмиста, ще се свърже с Вас. Хубаво е, че разбирате от браузъри, ще си говорите на един език. При мен всичко работи и не мога да повторя проблема, за да хвана някаква логика.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
      Пробвай да инсталираш това в Хром:
      https://chrome.google.com/webstore/d...dmlocjnm?hl=en
      И това не работи! Освен това, започнаха да излизат купища реклами, които нямат бутон за затваряне.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • stefsab
        stefsab коментира
        Редактиране на коментар
        Браузера резервира определен обем на диска за кукита, кеширани уеб страници,... Ако е препълнен може да не пише вече нови кукита. В private browsing mode, браузера винаги си трие кукитата.

      • santaclash
        santaclash коментира
        Редактиране на коментар
        Тогава започва да трие най-старите. Те имат валидност. Като им мине датата, записва нови на тяхно място.

    • #18
      Интересно, аз също нямам проблем с тъпите курабии.
      На 2 компютъра с лайнукс и Джам на лисица.
      На ябуката със сафари също няма такъв проблем.

      Обаче някакви недоклатени неща свързани с интерфейса на тая тъпа платформа виждам доста.
      Но темата не е за това.

      Враг усраине

      Коментар


      • #19
        Божич, вероятно имаш достатъчно време, като чета честите оплаквания от компа ти. Човек, вземи изкарай един компютърен курс та да се спре тая мъка. Нали знаеш системата ,като няма кой да ти помогне - помогни си сам. Мойте уважения, но става досадно постоянно да четем за проблемите ти с компа.
        Използвам Мозила с Адблок+ и нямам проблем нито с бисквитки, нито с реклами във форума и не само. Ако трябва пусни му една преинсталация на тоя комп и започни настройките на чисто.Желая успех.

        Коментар


        • #20
          Е какво и как да спреш? На всякакви сайтове постоянно изскача тая чалга. Засадата хич не е при Божич.

          Коментар


          • #21
            Еми освен да направим анкета но очевидно има хора, които нямат такъв проблем без да са полагали каквито и да било усилия за да го постигнат.
            Аз също съм с лисица (бъгзила) + същият адблокер като колегата по-горе.

            Разликата може би е, че аз съм блеклистнал OffNews съвсем откровено през него!
            Едва ли това е причината да не подскачат бисквитки непрекъснато но и не пречи на Божич да опита тая вариант
            Враг усраине

            Коментар


            • #22
              Не знам ккво други проблеми има Божич, ама това с бисквитки, нортификации, съгласия и подбни ми излиза и на мен през няколко дни, нищо че веднъж съм дал съгласие.
              По рано беше само за офнюза, сега започна и за форума.
              Много е дразнещо.

              Коментар


              • petkov_bb
                petkov_bb коментира
                Редактиране на коментар
                Напълно подкрепям казаното от ВАС.
                И аз малко се дразня но..................майната му!,Майната им!

            • #23
              Срещу рекламите нямам нищо против (няма безплатен обяд). Не, че ги гледам
              Но съглаие за бисквитки на всяка отворена страница? - просто спрях да гледам форума на телефона
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • emicha1
                emicha1 коментира
                Редактиране на коментар
                Не само от телефона , а и от компа !

            • #24
              Абе, Йончев, софтуерната поддръжка ви е от ученик от 6-ти клас, или от пациент от 4-ти км?

              Вие ебавате ли се с форумните членове, или се ебавате?

              АМАН !!!!

              Щях да приложа скрийншот, ама .... няма смисъл от всичкото, дето го правите, никакъв.....

              Защото резултата е същия - никакъв!!!!

              Ай, със здраве!

              Коментар


              • #25
                Побъркахте се с тия съгласия !
                Лошо е че не сте само Вие и тук !
                Офмедията е страшно досадна с тези постоянни съгласия, същите са като Спортала , ама от това само губят - поне от мен!
                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                Коментар


                • #26
                  Аман от тези бисквитки! Поне веднъж да бяха предложили ракия и салата..
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • #27
                    Сега па кво станА?! На всеки клик Ценим вашата поверителност
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #28
                      И на мен ми светна смотаната медия и докато не се съглася не се маха. Да ама още при първото съгласие на тази нахалница спрях да чета каквото и да е от медията. Насила хубост не става.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #29
                        Старият софтуер беше несравнимо по-удобен и функционален.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #30
                          Това е говорено доста пъти. Няма връщане назад. Занапред ще е така. Свиквай.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X