Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Итальянская бронетехника замерзла в России.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

    Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
    грешките на комунистическата инженерна мисъл като ПМ
    А ако за малко оставим настрани примитивната пропогандна глупост, и се сетим в кои години, в каква армия, и за какви цели е приет ПМ?

    Коментар


    • #17
      От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
      Вече може. Доста служби на тяхното МВР и МО изхвърлиха от употреба грешките на комунистическата инженерна мисъл като ПМ и купиха Глок 17 и Берета 98 ФС, даже и боеприпасите внасят.
      А аз си мислех, че днешният ден ще мине без бисери....
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #18
        От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

        Аз па се чудя от де се явяват прозренията, при положение че ракията стана толко скъпа.

        Коментар


        • #19
          От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Аз па се чудя от де се явяват прозренията, при положение че ракията стана толко скъпа.
          Ми явно водката поевтинява

          Пуска се тема за едно, дето трябва да се разбира друго, като съдържанието на самата статия в темата е видимо недостоверно, пък после що.
          Еми те.
          А дали бившиот министър е луд шибан идиот сакащ да затрие Русия или пък наоборот, мисля никой не мое да каже със 100% сигурност Ванга май нема роднини тук из форумта?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

            Ролята на мебелиста - счетоводител и продажните му фльорци си беше ясна отначалото. Както и че тая броня няма работа в Русия, освен ако няма да снимат кино за Сталинград. За какво обаче с важен тон трябва да се говорят глупости за сувенирни пистолети - верно не знам. При положение че за когото пистолета трябваше да е оръжие а не украшение, си имаше Стечкин.

            Коментар


            • #21
              От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              Вече може. Доста служби на тяхното МВР и МО изхвърлиха от употреба грешките на комунистическата инженерна мисъл като ПМ и купиха Глок 17 и Берета 98 ФС, даже и боеприпасите внасят.

              П.С. Щото руснаците са номер 1 и само те могат да направят всичко и най-добро, а останалите не стават. Поздрави
              Това е мнение от една друга тема на колега от форума воювал в Ирак .
              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              То там оръжието се самопочиства. Достатъчно е да изстрелваш поне по един пълнител на ден..... Освен това в пепеляка е по-добре оръжието да не се маже с масла, та там си е друг свят. Хубавото е, че на АК и Макаров не им пука много от мизерия и рядко има засечки по тая причина (предимно пълнителите страдат), но Аркуса не обича много пепел и сажди, та е хубаво да се чисти редовно. Американците с Ем-ките и Беретките всеки ден ги жулеха и ги носеха с капути по цевите, че иначе я гръмнали, я не...
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                Да, вярно е, Куздов правилно казва. И аз съм го виждал това с очите си. За АК въобще няма смисъл да се коментира, годините на експлоатация са казали достатъчно за надеждността и дурако устойчивостта на това оръжие. ПМ също е дурако устойчив, но в 21 век май няма място за него. Аз си имам моя гледна точка, която се различава от другите. 100 човека - 100 мнения. По темата - разглеждал съм от близо един от армейските модели на Ивеко. Не изглежда зле. Интересно как ще се представи изцяло руската техника в условията посочени в статията.

                П.С. Палим съм HMMVV (няколко модела, дори и старите които нямаха "Р") при -30. Пали по-лесно от колкото моя Ровър, ама няма да казвам че за 10 мин на място избутват по литър масло на земята през ауспуха )
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • #23
                  От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                  И не минава полигона в НИИ-21

                  Коментар


                  • #24
                    От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                    МОСКВА, 26 дек — РИА Новости. "Принято решение о смене технологического партнера для Iveco. С 2013 года сборкой этих автомобилей будет заниматься КамАЗ", сообщил в среду журналистам заместитель министра обороны РФ Юрий Борисов.
                    Сейчас производство располагается в Воронеже.

                    По словам замминистра, в январе-феврале 2013 года планируется провести сравнительные испытания итальянских бронеавтомобилей с российскими аналогами "Тигр-М" и "Волк".

                    Борисов напомнил, что на сегодняшний день у России имеется контракт на сборку 358 бронеавтомобилей Iveco, и 57 из них уже собраны на мощностях предприятия в Воронеже. "Что касается контракта на эти 358 машин — я не вижу оснований для его пересмотра", — отметил Борисов.
                    Он добавил, что сейчас прорабатывается возможность заключения с Италией дополнительного соглашения, которое будет регламентировать эксплуатацию бронеавтомобилей, поставки запчастей для этой техники и обучение ее эксплуатации российских специалистов.
                    Замминистра обороны напомнил, что на сегодня в мире выпущено около 3 тысяч этих бронеавтомобилей, из которых примерно 1,15 тысячи состоят на вооружении итальянской армии.
                    Как сообщает правительство области, в Воронеже на 172-м Центральном автомобильном ремонтном заводе из итальянских машинокомплектов было собрано и отправлено в Минобороны 67 бронеавтомобилей. При этом первые десять машин собирались и испытывались с участием инженеров КамАЗа.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                      Демек нищо им няма на Ивекотата, квото и писах по-горе.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                        Демек все едно са купени, парите са заминали, сега трябва да се правим че всичко е както е трябвало. Пък после ще мислим как да ги използваме за сваляне на телефонистки или друг полезен за службата натурален алъш - вериш.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                          Само почти

                          Он добавил, что сейчас прорабатывается возможность заключения с Италией дополнительного соглашения, которое будет регламентировать эксплуатацию бронеавтомобилей, поставки запчастей для этой техники и обучение ее эксплуатации российских специалистов.

                          А и как знаем либофта Русия Италия не е от вчера еле па в автомобилостроенето. Та даже ужаза чудесно работи с талянски дизел.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                            Значи само че сега ще купят един склад части, които са забелязали че се разпадат още в цеха, колкото тия 300 кошници да изкарат няколко проверки през близките години, и ще ги пуснат на доизживяване. И непрокопсания племенник на някой началник ще бъде разкаран за два месеца в Италия хем да млъкне, хем да не се пречка тука, хем ето - помогнах на малкия в живота, айде вече ме оставете на мира.
                            Доколкото разбирам от тиловаци и военен манталитет. Другия вариант е да направят подобаващия скандал, но и той вече не интересува никого, понеже вече всички нужни са хванати достатъчно здраво за макарите и клиторите по другите линии.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Итальянская бронетехника замерзла в России.

                                Що бе, кво не му харесвате на камиончето? Ще стане отличен снегорин от него (даже гребло не му трябва) и перфектно ще чисти плаца.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X