Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо снимките ми не стават?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защо снимките ми не стават?

    Първоначално публикуван от Prsf1 Преглед на мнение
    Благодаря за коментарите,едно малко пояснение,това ми е първия фотоапарат(Canon SX40 HS),аз съм на 16г. и те първа започвам да се уча,но се старая да се развивам бързо и си мислех,че това е един от начините,но явно има хора,на които им пречи... Може би ще послушам I.Stoyanov.Благодаря, за което
    Отговорих ти по-горе ... чисто "модераторски"!

    Сега ... по същество:
    Ти виждал ли си моя снимка във въпросната тема?
    Защо си мислиш, че аз примерно нямам апарат и не щракам наляво надясно ....

    Преценям, че снимките ми не са за там .... и така ....

    А относно ... обучението и .. "израстването" като фотограф, .... направи си една тема, пускай твои снимки и ще получиш много полезни съвети, идеи и ... разбира се ... негативни мнения ...

    Успех!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #17
      От: Защо снимките ми не стават?

      Просто другата тема си е на модовете. Ама кой да чете отначало!! Те си избират снимка на деня, от това дето са сътворили съфорумците, и те си я пускат.

      Коментар


      • #18
        От: Защо снимките ми не стават?

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Кво точно си снимал?
        Ква е идеята на кадъра?
        Кво искаш да кажеш с тази снимка?
        Е като снимаш вече, тези въпроси да са ти в акъла... тряа го черпиш са търтеьо, оти тва се преподава и струва бая пари да ти го кажат! Напълно сериозен съм. Снимките не стават, щот не мож да снимаш, казано на кратко. Стават си за гледане. Друг въпроса дали там има други не изтрити снимки, дето са поне толкоз зле. Не че тея са зле. Абе тва е сложна тема. Като почнеш да правиш по няколко хиляди снимки и от тях да има 1-2 дето ти харесват, може би, но се колебаеш... Е тогава ще си почнал да се учиш и ще ти трябват още само няколко години да натрупаш опит и да не са няколко хиляди, а само няколко стотин дето измежду тях стават 1-2... Така е и при най-добрите, вЕрвай ми. Но поне си млад, ако имаш желание и търпение, ще се научиш да снимаш добре. Ако ли не, щракай си и не се вчепетлявай като ти кажат, че не ставаш за нещо.

        Коментар


        • #19
          От: Защо снимките ми не стават?

          Още на 16, а така самоуверен... не е лошо, но си е нож с 2 остриета... успех в живота.

          Коментар


          • #20
            От: Защо снимките ми не стават?

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            Още на 16, а така самоуверен... не е лошо, но си е нож с 2 остриета... успех в живота.
            Е чак сега ли трябваше да се каже?А има и не на 16... .
            Снимка на деня

            п.п.все пак не са чак такива гевреци,нищо,че са татковци
            Последно редактирано от veskov; 19-01-13, 19:53. Причина: досещане
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #21
              От: Защо снимките ми не стават?

              За да не пускам нова тема със същото заглавие ще си позволя да използвам темата на колегата.Само че при мен проблема е следния имам си фотоапарат Canon PowerShot A460 5МР който ми вършеше работа но започна да прави странни снимки.Бихте ли ме насочили къде да го занеса да го погледнат струва ли си защото гледам,че има нови за по 120-150лв.Снимките са 3-бялото петно е снимка от стаята навън???Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1864.jpg
Прегледи:1
Размер:14.7 КБ
ID:5456643Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1865.jpg
Прегледи:1
Размер:116.3 КБ
ID:5456644Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1867.jpg
Прегледи:1
Размер:110.9 КБ
ID:5456645

              Коментар


              • #22
                От: Защо снимките ми не стават?

                Или си сменил режима за снимане. Или ISO-то е увеличено на макс. Ако намериш някъде опция ISO я сложи на Auto.
                Ако си го сложил на Night режим, го премести на Ауто или нещо друго. Това се сещам на първо време.
                Ако не е изпускан, някой е "пипнал" в някоя настройка.

                Коментар


                • #23
                  От: Защо снимките ми не стават?

                  Току що направих клипче стана си както преди -със същото качество???

                  Коментар


                  • #24
                    От: Защо снимките ми не стават?

                    ...единственото,което трябва да направиш,колега,е да си прегледаш внимателно,ама найстина внимателно настройките.Успех.
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X