Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв фотоапарат за мото туризъм?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв фотоапарат за мото туризъм?

    a
    Olympus Tough TG-320

    става ли за нещо според вас

    Коментар


    • От: Какъв фотоапарат за мото туризъм?

      Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
      a
      Olympus Tough TG-320


      става ли за нещо според вас
      пише го на 3та страница

      Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
      То е ясно, че всеки си хвали неговото, та да си кажа и аз:

      За мен, носенето на ДСЛР отпадна по ред причини - голям, не е удобен за бързо вадене, скъп /жал ми е да го влача/. Затова си съсредоточих върху търсенето на сапунер, като си имах вече мои виждания от два счупени сапунера, и един надран от ключове. Понеже съм разхвърлян и не го прибрах в калъф. Та ето този ми покри всичките желания.



      -водо, прахо, ударо защитен. Стои на стойката на кормилото когато пътувам. Не се бои от прах, друсане и дъжд. Мога да го пусна карайки да снима хд клип. Не се притеснявам, че ще завали и намокри. Отделно при бързи пейзажи или документиране директно снимам от стойката.

      - при здраво ендуро, се случва да се е поизклепал, директно на мивка го мия после.
      - няма подвижен обектив, втората ми сапунерка се наяде с прах точно от обектива, и не ми признаха гтаранцията после.

      - зарежда се от юсб, купил съм си и акумулатор с ЮСБ и когато нямам контакт пък съм снимал много, зареждам от акумулатора.
      - поддържа бързите карти, ако снимам много клипове в ХД формат.
      - и още много, но най-вече - харесва ми.
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • От: Какъв фотоапарат за мото туризъм?

        Я да се разпиша и аз в тази тема! Някой ще ми помогне ли в дилемата-Olimpus SZ-14 или SZ-30mr ? Или разликата ще е само в цената?
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Какъв фотоапарат за мото туризъм?

          Основната разлика е в сензора - единият е CMOS, другият е с CCD. Е тука са сравнени точно тия два модела - http://snapsort.com/compare/Olympus-...lympus-SZ-30MR

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X