Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фотоапарат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фотоапарат

    Колеги , поради факта че преди месец ми разбиха апартамента и се разделих с фотоапарата (CANON PowerShot S3IS) ще купувам друг. Имаме бебе на шест месеца и жената ме побърка че нямало с какво да го снимаме. Та предния апарат така и неуспях да му използвам напълно възможностите но ми харесваше и без да разбирам от фотография снимките ставаха уникални , особено на размер 2815x1584. Искам съвет какво да си взема. Искам да има по голямо оптично приближение и да "снима сам". Забравих за финансийте ,бюджета е не повече от 500лв.
    Прикачени файлове
    0877 44I 88I
    Самурай 1,3
    Дискавъри ТД5

  • #2
    От: Фотоапарат

    Вземи едно Canon Ixus-че,за бебешки снимки е чудно,препоръчвам ти да не бляскаш много със светкавицата в очите на детето.
    Пътят е целта.

    Коментар


    • #3
      От: Фотоапарат

      Еееее тежка тема,виж и другите подобни теми , какви спорове се развихрят.Бих ти препоръчал да погледнеш lumix на Panasonic TZ 8 и TZ 10 който излиза малко от бюджета.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Фотоапарат

        Някакъв друг Powershot. Ще намериш като за случая, включително във финансовата рамка.

        Сега с цифровите фотоапарати е като с колите - почти едновременно излизат почти еднакви, с почти еднакви цени и възможности. За мен Canon постоянно се държи с едни гърди напред, а и няма по-надежден и дуракоустойчив.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #5
          От: Фотоапарат



          Всеки си хвали своето .
          Olympus = m9000
          Имам го от около 1 год. и нямам каквито и да било забележки.
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #6
            От: Фотоапарат

            Най-хубавите апарати са Сони

            Коментар


            • #7
              От: Фотоапарат

              Canon Power shot SX120 IS. В бюджета ти е!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                От: Фотоапарат

                Сапунерка някоя, Nikon CoolPix S 3000 - този не прави лоши снимки(нямам такъв, но ми пращаха), в хенди в момента върви на някаква промоция май и е доста под бюджета, ще ти останат кинти и за ленти

                Коментар


                • #9
                  От: Фотоапарат

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Canon Power shot SX120 IS. В бюджета ти е!
                  Това е най-доброто за тези пари, послушай колегата и няма да сгрешиш.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фотоапарат

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Това е най-доброто за тези пари, послушай колегата и няма да сгрешиш.
                    Колеги не че нещо, ама колегата ще снима бебе, това предполага, че този апарат ще се носи и навън(а както знаем канончето хич не е мъничко) с бебето и от тази гледна точка ако е само за да се снима бебето не е удачно според мен(не задължавам никой с мнението си)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фотоапарат

                      Марката е само една: Canon
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фотоапарат

                        Какво гледам като избирам фотоапарат.
                        1. Да работи и с нормални АА батерии.
                        2. Да има добро оптично варио - над 5 поне.
                        3. Колкото повече ръчни настройки - по добре - за тези които знаят за какво иде реч.
                        4. Възможно по-светлосилен обектив.
                        5. Цена.

                        Канон, Никон, Коника или някои от останалите.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фотоапарат

                          Докато се наумува,малкия расте.На първо време каквото и да е ,за 500лв има огромен избор.Сони Некс е ок,но под 1000лв го няма,но пък има убийствено видео
                          Вземи си малък,компактен апарат с видео и голяма карта да я пълниш и да се радвате на хванатите моменти
                          Пътят е целта.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фотоапарат

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Какво гледам като избирам фотоапарат.
                            1. Да работи и с нормални АА батерии.
                            Точно това е много спорен въпрос и аз лично не съм съгласен ,смятам че е недостатък,никоя АА батерия няма да издържи колкото литиевата като капацитет и живот ,което обезмисля купуването на АА батерия от магазина ако си закъсал.Има и зарядни за кола.
                            Имам и сапунер който е с АА батерия и определено е проблем.Даже мисля да го пенсионирам поради вродени недостатъци в оптиката и батериите така че следя темата !

                            Мда...Канончето изглежда добро

                            Canon Power shot SX120 IS.
                            процесор DIGIC IV
                            2.8 светлосила на 35 мм.остава да не шуми много на високо исо и май ще ходя и аз да го видя !
                            Ама това с АА батериите не ми се ще !
                            Последно редактирано от Roninn; 04-12-10, 00:10. Причина: добавяне на снимка
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фотоапарат

                              Марката е само една: Canon
                              ...категоричен бях и аз в това нещо. Страхотни снимки имам с моя ветеран Canon A540. Купих за 500+ лева и беше нещо върховно от "джобните" апарати. Бленди, скорост, светкавица... единствено тогава нямаше стабилизация, но ..толкова.
                              Този апарат е преживял над 50 купона. Грандиозни! Падаше, "пил" е бира, кола, облаци...всичко. 50-100 човека. Носех го постоянно с мен. Училище и т.н.
                              НООО - Проблема беше светкавицата. Чакал съм по минута, да зареди отново. Не е от батериите - 2700 СанЙО нови.
                              Светкавицата категорично не беше достатъчна. В стая никга не стига светлина. Докато Сонитата -блесваха от всякъде с брутална дълбочина.
                              Да не говорим за Панасоника.

                              Следващото фото е Пан. Lumix. Това е обектива за "джобните"... Разгледай снимките на Jimi със апарат на 5 години.

                              Успех!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X