Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nikon D800

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nikon D800

    Поздрав за всички почитатели на Никон

    http://www.nikon.bg/bg_BG/product/di...fessional/d800

    http://www.nikon.bg/bg_BG/product/di...essional/d800e

  • #2
    От: Nikon D800

    Изглежда супер! Сега остава да видим и цена от 1000 лв и тичам към магазина

    Коментар


    • #3
      От: Nikon D800

      Първоначално публикуван от bigimot Преглед на мнение
      Изглежда супер! Сега остава да видим и цена от 1000 лв и тичам към магазина
      Умножи ги по ПЕТ и .... тичай ....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        От: Nikon D800

        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #5
          От: Nikon D800

          Честито на всички чакащи

          Сега им пожелавам и обективи на нивото на матрицата. Зер първите снимки с това чудо ще са в общи линии "Божествено в средата, кошмарно по ъглите".
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: Nikon D800

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Честито на всички чакащи

            Сега им пожелавам и обективи на нивото на матрицата. Зер първите снимки с това чудо ще са в общи линии "Божествено в средата, кошмарно по ъглите".
            Обективите са си налични, въпрос на цена и желание...

            Коментар


            • #7
              От: Nikon D800

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              ....."Божествено в средата, кошмарно по ъглите".
              Ами с тия 36 мегапиксела и това не е проблем откакто е измислен кропа...
              А цената не вярвам да е под 10,000лева.... че и отгоре малко ДДС.

              Една снимка 76.5MB....бива,
              Последно редактирано от Chinela; 08-02-12, 17:40.

              Коментар


              • #8
                От: Nikon D800

                3000$ е, до колкото знам в България Никон не прекалява с цените. Тъй че 10 бона няма как да удари, дори версията Е.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Nikon D800

                  2689.99паунда в Англия, значи тук....???

                  Коментар


                  • #10
                    От: Nikon D800

                    Гласувам някъде около пет бона.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      От: Nikon D800

                      5 К и малко лева си мисля, че ще е цената, сега остава да дойде и да реша кой бъбрек (левият или десният) да продам, че не се издържа вече без Д800
                      Този апарат го чакам от 3-4 години когато се появиха слуховете за 700Х (май беше) и си продадох Д700 да взимам новият.... е минаха си годините появи се, сега искам да видя някое ревю и ако ми се усмихне съдбата и някой ми го подари за рожденият ден (той е скоро) ще съм Щастлив Щракач

                      Коментар


                      • #12
                        От: Nikon D800

                        Ово je стандарт... Едни не издържат без D800 а други чакаме (най-накрая) цените на D300* и на D700 да се нормализират (след D800 и след малко D400)...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Nikon D800

                          Не знам. Аз Нормализирани цени не съм виждал. Тези апарати държат константни цени и после изчезват, всъщност и двата споменати от теб (ако не бъркам нещо) вече не се произвеждат. Но ако чуеш за някой много "нормализиран" д700, свиркай.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Nikon D800

                            Няма нормализиране, тия гадини изчезват преди да пуснат новите. А новите винаги се бавят.
                            Тук в момента прегряват всички малки дилъри, понеже по закон Никон САЩ няма право да продава на този или онзи дилър с предимство. Всичко е по квоти, на всеки официален дилър се полага минимум по един апарат. Който е хитър е поръчал своя през някой малък дилър и му е запълнил квотата, големите профи баровци минават първи при големите дилъри с предимство от първите им доставки, простосмъртните чакат дефицита да свърши. При д200 дефицита продължи около 10 месеца.

                            Аз съм лесен, днес (в полунощ де) официално представиха олимпус OM-D EM-5, в полунощ и три минути го поръчах. Сега чакам да узрее. Май ще ги пускат април месец...
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              От: Nikon D800

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              .................................................................................

                              Аз съм лесен, днес (в полунощ де) официално представиха олимпус OM-D EM-5, в полунощ и три минути го поръчах. Сега чакам да узрее. Май ще ги пускат април месец...

                              Цената хилядарка ли е ?
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X