Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кои са официалните вносители на руски обективи в България ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Кои са официалните вносители на руски обективи в България ?

    Стефане, мерси, и на такова съм мераклия, но виж за какво става въпрос понеже това са си колекционерски работи а моя бюджет е хммм...

    fly_free, мерси, но дадеш ли ми го да го ползвам ще го видиш на другата година, знаеш колко често се прибирам в Бг . За това търся да си купя. Колекция няма къде да държа, за това чат-пат гледам да снимам с тях, но е факт че бая се понасъбраха. Само да можех да си спомня къде останаха, че с тия местения...
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      До: Кои са официалните вносители на руски обективи в България ?

      Имах два Зенита и честно да ти кажа не знам къде са , Практиката има някаква утечка на батериите и не съм я ползвал сигурно 10 години.Така че няма да ми трябва.Сега събирам пари за Канон 5 д и обективи, така че и не планирам да го използвам и за напред.

      Коментар


      • #18
        До: Кои са официалните вносители на руски обективи в България ?

        В България стана невъзможно да се внесе каквото и да е от Русия. Там дори някой да го купи - няма как с куриер да се получи. Бюрокрацията по експорта е огромна - например за малко пакетче куриерска фирма иска 150 лв транспорт, но за експорта искат 250 евро и срок 6 месеца за преминаване на митница....
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #19
          До: Кои са официалните вносители на руски обективи в България ?

          Пеленга се произвежда в Беларус - Минск.

          http://belomo.by/rus/15_2raz.htm

          Там съм по два пъти годишно - лятото и зимата, определено си заслужава широкоъгълният пеленг ФишАй.
          С Кбайонет, обаче за цената си върши перфектна работа, не е проблем да ти го донеса ако искаш, а пък и в БГ хората снимат с тях и са доволни. Иначе в заводския магазин почти постоянно има различни зенитари - и твърди и теле. Завода прави бартер на продукцията, обаче не е сигурно какво и кога има, защото бартера не е постоянен.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X