Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Кой телефон е с хубава камера

    За съжаление не зависи и от матрицата. И най хубавата матрица може да даде плачевни резултати. Хубави снимки правят само флагманите за съжаление.

    Коментар


    • От: Кой телефон е с хубава камера

      Ами те мнoго китайски телефони са (уж) с не толкова лоши матрици на Сони примерно, но снимките им са много по-зле от на Сони или Самсунг. Аз лично в момента от бг пазара бих си взел единствено Самсунг S7, другото не ме устройва, китайците правят аналогични телефони на половин цена. Сони имах (Z3compact) и няма да повторя преживяването - за година и половина - 3 пъти рязко мъртъв и в сервиз за по 1 месец...

      Коментар


      • От: Кой телефон е с хубава камера

        Аз скоро си взех Samsung Galaxy J7 2016. Малко по-спънат е от S7, но пък е по-ефтин и според мен си струва парите.
        Давам и годината, защото версиите 2015 и 2016 имат разлики в дизайна.

        Коментар


        • Re: Кой телефон е с хубава камера

          Всички си струват парите. Камерата е голям проблем на всички малки серии. То е ясно, трябва си фотоапарат за хубави снимки.

          Коментар


          • От: Re: Кой телефон е с хубава камера

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            Всички си струват парите. Камерата е голям проблем на всички малки серии. То е ясно, трябва си фотоапарат за хубави снимки.
            То е ясно !

            Чудеса не се очакват, важното е да можеш да хванеш някой добър момент в движение, въпреки че има музикални клипове и филми правени с телефон.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • Re: Кой телефон е с хубава камера

              Така е. Аз не съм фотограф но ме дразни много 13 мегапиксела мъгла.

              Коментар


              • От: Кой телефон е с хубава камера

                Още не знам дали камерата ми е читава, но ще споделя какво може.
                Според приятел, професионален фотограф и оператор, прави много добри снимки на тъмно. С други не съм си играл, с изключение на снимки от обяви които съм пускал тази година.
                Като се разхождам някъде ще пробвам пейзажи, а и макро, ако видя нещо интересно.

                ... но Хазелблата ми е в главата.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Кой телефон е с хубава камера

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Още не знам дали камерата ми е читава, но ще споделя какво може.
                  Според приятел, професионален фотограф и оператор, прави много добри снимки на тъмно. С други не съм си играл, с изключение на снимки от обяви които съм пускал тази година.
                  Като се разхождам някъде ще пробвам пейзажи, а и макро, ако видя нещо интересно.

                  ... но Хазелблата ми е в главата.
                  Ако имаш път на към нас - обади се да цамбурнем по 1-2 бири и да пробваш моя Хухавей Р9. Аз от фотография разбирам колкото и от военна духова музика, ама китайчугите твърдят че бил връхта на сладоледа. Оптика Карл Цайс, два обектива (единия черно-бял, другия цветен, после софтуерно наслагвало образите нам-си-как-си), само дето кафе не прави и не казва "мама".
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • Re: От: Кой телефон е с хубава камера

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Ако имаш път на към нас - обади се да цамбурнем по 1-2 бири и да пробваш моя Хухавей Р9. Аз от фотография разбирам колкото и от военна духова музика, ама китайчугите твърдят че бил връхта на сладоледа. Оптика Карл Цайс, два обектива (единия черно-бял, другия цветен, после софтуерно наслагвало образите нам-си-как-си), само дето кафе не прави и не казва "мама".
                    Тва снима добре. Самсунга обаче е по добър. От китайчетата твойто е едно от най добрите и като камера и като хардуер. За китайски телефон и аз бих избрал същото.

                    Коментар


                    • От: Re: От: Кой телефон е с хубава камера

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Тва снима добре. Самсунга обаче е по добър. От китайчетата твойто е едно от най добрите и като камера и като хардуер. За китайски телефон и аз бих избрал същото.
                      Както казах - аз от фотография не разбирам (разните му там експозиции, бленди и т.н.), просто повтарям като папагал тва дето му го четох в рекламната листовка, от което сигурно поне 50% е маркетингов булшит за балъци като мене Затова предложих на Джо да го поразцъка лично.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Кой телефон е с хубава камера

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Ако имаш път на към нас - обади се да цамбурнем по 1-2 бири и да пробваш моя Хухавей Р9. Аз от фотография разбирам колкото и от военна духова музика, ама китайчугите твърдят че бил връхта на сладоледа. Оптика Карл Цайс, два обектива (единия черно-бял, другия цветен, после софтуерно наслагвало образите нам-си-как-си), само дето кафе не прави и не казва "мама".
                        Път имам насЕкъде, щото поне десетина дни нямам никакви ангажименти, та ше ти звънна.
                        Телефоните са ясни, ма барем раздувка ше направим.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Кой телефон е с хубава камера

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Още не знам дали камерата ми е читава, но ще споделя какво може.
                          Според приятел, професионален фотограф и оператор, прави много добри снимки на тъмно. С други не съм си играл, с изключение на снимки от обяви които съм пускал тази година.
                          Като се разхождам някъде ще пробвам пейзажи, а и макро, ако видя нещо интересно.

                          ... но Хазелблата ми е в главата. [emoji2]
                          Еи това трябва да се види. До сега не съм виждал телефон, дето прави хубави снимки през ноща(освен моя с светкавицата . Я качи една да видим?

                          Коментар


                          • От: Кой телефон е с хубава камера

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Вчера мислех да пиша, щото освен примоциите, са пуснали и Moto Z Play !

                            Moto X Play също е добра оферта щото е влагоустойчиво, с Горила, с прилична камера и две карти.




                            ... това Moto Z Play не ми излиза от главата
                            Идеята беше да не си взел Moto x play, че него гледаше ,а като цена в момента е добре.
                            Moto Z play като цена ми идва като P9, S6 и Z5.
                            А иначе първо сигнално ми хареса Cat S 60 , но заради цената разума надделя.
                            Затова гледам нещо по бюжетно. Не искам да ставам зависим само от един оператор ,защото всички други от семейството са там ,но в теленор цените на телефоните са несериозни.
                            CR-V 2.0i RVSi 147PS

                            Коментар


                            • От: Кой телефон е с хубава камера

                              САТ-а и на мен ми е скъп, иначе щях да го взема.
                              Като разгледах MOTO Z Play, другите ми се отщяха, и въпреки цената, ако декември го предлагаха, щях да го взема.
                              На Леновото характеристиките са по-добри от на MOTO X Play, но пък е с Горила и е влагоустойчив, което в студеното време се оказва голям плюс, но е друга тема.
                              Сложи си нуждите на кантар и прецени кое те устройва.
                              И нещо за Леновото, ако е важно за теб. Допълнителната карта памет стои на мястото на втората СИМ карта, а от вградената 32GB свободни са 24.
                              МОТОто е 16GB и не знам колко ще е свободната, а и къде му стои допълнителната.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Кой телефон е с хубава камера

                                До преди да счупя тъча преди месец, 4 години бях с Nokia Lumia 820.Фен съм на джама ,защото беше по-различен от застиналите икони на андроид.Но като бизнеса отиде при Майкрософт и се разочаровах.
                                Взех го като излезе заради навигацията Хере и заради движещите се прозорци.Визуално по ме кефеха.
                                Но сега ще минавам на андроид и търся нещо бюджетно с що-годе читава камера и живот на батерията.
                                Иначе знам че хубавите са при флагманите на всяка марка, но там влизам в спиралата с парите.Защото определиш бюджет и се кажеш: абе още два лева на месец отгоре не са проблем и накрая стигаш до s60.
                                CR-V 2.0i RVSi 147PS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X