Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Кой телефон е с хубава камера

    Стоп Стоп.
    Чакайте малко.
    Погледнах този хуивеи П9, аз ли не разбирам но цената му е 1200 български лева.
    Ябълка7 в мтел е с подобна цена. Толкова струва и Galaxy S7
    Извинете, препоръчвате на човека да извади 1200лв за хуивеи , само защото бил с 2 камери ,- сони , с надпис лаика
    Гледах ревюта , нещо да не съм пропуснал, Kirin 955- 89к точки на АнТуТу, срещу 134к на S7, ekran 5.2 FHD срещу 2к на Самсунг



    Извинете, но за 1/3 от тази цена може да се вземе подобен ноинеим китаец

    Коментар


    • #47
      От: Кой телефон е с хубава камера

      ... и да споделя каква всъщност беше моята идея за подобна тема във Форума.

      Пътувам много по интересни места, на които има много страхотни моменти за запазване и споделяне,
      но съм пълен лаик във фотографията, с отдавнашен мерак да го променя.

      Мислех да почна с някаква прилична сапунерка за 4-500лв., но където 500, там и 1000 за някакво прилично тяло,
      но пък за 2 може да се вземе нещо много по-добро, ми казват мои приятели, проф. фотографи.
      Също така ми казаха, че за до 2К може да се вземе нещо хубаво с несменяем обектив, напълно подходящо за моите цели и почти никакви (за сега ) възможности.

      Докато се чудя какво да правя ми се промениха приоритетите (а и доста по-малко пътувам, особено по труднодостъпни места), и съответно апарата остана на едно от последните места.

      Междувременно техниката си напредва, и в телефоните се появиха доста прилични, за обща употреба, камери.

      Чета фотогравският раздел и виждам, че има доста хора с опит.

      Точно на вашето мнение разчитам за предложения и оценка на работата при хубавите вградени, в телефони, камери.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #48
        От: Кой телефон е с хубава камера

        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
        ...
        Гледах ревюта , нещо да не съм пропуснал, Kirin 955- 89к точки на АнТуТу, срещу 134к на S7, ekran 5.2 FHD срещу 2к на Самсунг
        ...
        Може ли превод ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #49
          От: Кой телефон е с хубава камера

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          ... ... ...
          Ако си на ти с ибей - гласувай си един панасоник GF3 или GF-6 задължително с китов обектив 14м f:2.5. Не друг.

          Апарата може да е всякакъв, гледай да е този обектив. Най-често върви комплект с gf-3 или с gf-5. gf-6 е 16мегапиксела, другите са 12. Стари са, с малко късмет можеш да намериш комбинацията под двеста зелени.

          С това нещо ще разбереш дали искаш апарат или не, без да се разориш. За пейзажи де.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #50
            От: Кой телефон е с хубава камера

            Оставям камерата,- посредствен телефон , слаб хардуер, стара - много стара технология, нищо интересно.
            Половината китайци в момента са с по добра характеристика.
            Явно цената му е такава защото е много "марков". Софтуер няма. Упдейти също не пускат?

            Коментар


            • #51
              От: Кой телефон е с хубава камера

              Гледам телефоните и за сега всички са ми еднакви, но има за сега два, които продължават да ми харесват повече от останалите: Z5 и Moto Z . Хуавея P9 и S7 са резервен вариант, интересна ми е Моторолата. Сонито за сега май ми е фаворита. А какво мислите за Galaxy Note Edge, не за новия дето прави пожарите а за предишния?
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • #52
                От: Кой телефон е с хубава камера

                П9 не струва 1200..... ти говориш за П9 плюс, не знам ква е разликата и не ме интерсува.
                Аз взех на жената обикновената П9:
                http://www.pazaruvaj.com/mobilni-tel...FekW0wodAA0KeA
                Ако си фен на Моторола като мен обаче, не се замисляй.....
                Сега се мъча с едно Сони Z3, но като умре се връщам на марката отново.....
                Винаги съм бил с Моторола и лоша дума не мога да кажа.......
                Поздрави и успех с избора!
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #53
                  От: Кой телефон е с хубава камера

                  Моят Р9 е 35 лв на месец х 24 месеца... Не знам колко е . Контра офертата беше 55 пари на месец за 6s...
                  По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Кой телефон е с хубава камера

                    Относно апарата - от две години обикалям със Сони РХ 100 марк 2 - нямам забележки! Винаги ми е в джоба или в чантата
                    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Кой телефон е с хубава камера

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Ако си на ти с ибей - гласувай си един панасоник GF3 или GF-6 задължително с китов обектив 14м f:2.5. Не друг.

                      Апарата може да е всякакъв, гледай да е този обектив. Най-често върви комплект с gf-3 или с gf-5. gf-6 е 16мегапиксела, другите са 12. Стари са, с малко късмет можеш да намериш комбинацията под двеста зелени.

                      С това нещо ще разбереш дали искаш апарат или не, без да се разориш. За пейзажи де.
                      Както казах и по-нагоре, махнах фокуса от апарата, защото обикновено си купувам точно това, което ми трябва и ще ползвам, а към момента не съм за самостоятелни разходки на интересни и забити места.
                      Офф-мероприятията са ми скара-бира и групов горски купон, на който не остава време за снимане, защото когато съм с компания съм в нея.
                      В тези случаи телефонна камера върши перфектна работа, но ми се ще такава, която се справя и с пейзажите.

                      Ако/когато взимам апарат ще е нещо което си заслужава, и понеже обичам да знам, преди това ще изчета всичко по въпроса, + жива консултация с доуточняващи въпроси.
                      В момента нито имам време, нито нужда да го правя.

                      Благодаря за предложението !
                      Разгледах го, и наистина е добър туристически компромис.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #56
                        От: Кой телефон е с хубава камера

                        Здравейте.От скоро съм във форума,но ще се опитам да помогна.Та на въпроса-най добрите камери са в така наречените флагмани.За мен това са:Samsung Galaxy s7/edge,Iphone 7/plus,Moto z play + Hasselblad модула,huawey P9,LG G5,Sony X Performance,HTC 10.Това е ако няма значение цената,като фаворит ми е Galaxy s7.А ако парите са решаващи за мен най добрата оферта е LG G4,заради ръчните му настройки.Надявам се че съм помогнал.Поздрави.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Кой телефон е с хубава камера

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          ...
                          В тези случаи телефонна камера върши перфектна работа...
                          Тюх. Заплеснах се.

                          При това положение - малката срамна тайна: търси телефон с отделен, специфичен бутон за снимане. Който производител е отделил внимание на това най-често е отделил внимание и на камерата, а малко неща са по-дразнещи от всичките пропуснати снимки в деня в който се наложи да щракнеш незабравимия кадър на мокрия, потен и кален екран с порязания машиннонамаслен палец.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #58
                            Re: Кой телефон е с хубава камера


                            В момента самсунг е с добра камера.

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Кой телефон е с хубава камера

                              Коментар


                              • #60
                                От: Кой телефон е с хубава камера

                                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                                ...
                                При това положение - малката срамна тайна: търси телефон с отделен, специфичен бутон за снимане.
                                Това го "чувам" за сефте !
                                Ше споделиш ли малко повече, или поне пример с модел, пък аз ше си го гугълирам ?

                                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                                ... а малко неща са по-дразнещи от всичките пропуснати снимки в деня в който се наложи да щракнеш незабравимия кадър на мокрия, потен и кален екран с порязания машиннонамаслен палец.
                                Това при мен няма как да стане !
                                В джипа имам три различни чифта ръкавици, навсякъде имам И един голям пакет с мокри кърпички, а съм и с маникюр.
                                Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 30-09-16, 20:50. Причина: допълнение
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X