Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко снимки годишно правите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко снимки годишно правите?

    Колеги, работя по тема, фотографията и инвестициите. Темата скоро ще е готова и се надявам интересна за всички. Но междувременно, за да съм по-прецизен ми трябва възможно най-точна информация, колко снимки средно годишно правите...? Моля всеки да напише, но ме интересува на 1 брой фотоапарат. Т.е. ако правите 2000 снимки годишно с два фотоапарата, отговорът е по 1000 средно на фотоапарат...
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 06-12-13, 08:16.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Колко снимки годишно правите?

    14000 за един фотоапарат.1ТБ диск се напълни.

    Един мой стар учител по фотография казваше по времето на филмовата ера ,колкото повече снимаш -толкова по вероятно е някоя снимка да става за нещо,но не забравяй ,че и филма струва пари ,а и фотоапарата се износва.
    Последно редактирано от Георги Крумов; 06-12-13, 09:07.

    Коментар


    • #3
      От: Колко снимки годишно правите?

      15-18000 - за едно тяло
      Едит/ и аз като Любо от около година имам апарата и доста снимки са "празни " ..
      Последно редактирано от I.Stoyanov; 06-12-13, 08:34.

      Коментар


      • #4
        От: Колко снимки годишно правите?

        Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
        14000 за един фотоапарат.1ТБ диск се напълни.
        Присъединявам се към колегата.На излизане с фотоапарата не съм се прибирал с по-малко от 300-500снимки,а по експедиции или пък при повод снимките са доста повече.
        И то не по-малко от написаното..дори може и да съм ги прехвърлил...
        П.П.Ако държим да сме точни обаче,аз притежавам DSLR от близо година и поради това,че сега все още се уча е възможно и броя на снимките да е доста завишен/понеже се щрака доста за опити/.
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          От: Колко снимки годишно правите?

          Около 1000-2000 от едно тяло.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Колко снимки годишно правите?

            1500-2000
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: Колко снимки годишно правите?

              Около 1000
              LZ1ZAH

              Коментар


              • #8
                От: Колко снимки годишно правите?

                Никога не съм ги броил

                Ама за да е инвестиция, то трябва да има възвращаемост (щото иначе си е чист разход) и тогава не е ли по-важно колко снимки си продал
                (всъщност по-прецизно е колко € си изкарал от снимане)
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Колко снимки годишно правите?

                  Малко от смислените неща в живота имат парично изражение... Инвестиция е, и една отлична снимка, която няма да бъде продадена, но ще топли душата на Бабата, когато си гледа внучето... Да не разводняваме темата..., в случая важни са броят снимки годишно, без значение, продадени, непродадени или не на фокус...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колко снимки годишно правите?

                    Разбирам, не мога да участвам, аз гледам професионално на нещата.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Колко снимки годишно правите?

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      ...или не на фокус...
                      Тук нещата изглеждат вече съвсем различно. Ако броя и изтритите при мен резултата е по-скоро 4000-5000.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Колко снимки годишно правите?

                        Ценно, благодаря!
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          От: Колко снимки годишно правите?

                          По така зададените критерии- 4000-5000 броя на тялото за кеф.

                          И 1000 бр. на камерата за работа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Колко снимки годишно правите?

                            1500
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Колко снимки годишно правите?

                              300

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X