Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво заснех днес ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво заснех днес ...

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Това не е от днес, а от вчера. Голям убавец
    Димо, направо като видя такъв идиот, просто подлудявам.Направо ставам неконтролируем и искрено се притеснявам, че в някакъв момент, ще начаткам на някого няколко юмрука и после ще имам негативни последици...
    Не му ли се развика брат...?
    Не може ли с кадрите и хубаво -виждащия се собственик и регистрационен номер да се отнесе до нужната инстанция, да си го изнамерят и да го глобят ......ей направо подивявам като видя подобни тъпанари.И децата си сигурно е научил така...!!!
    Манталитета ни е такъв...затова и си заслужаваме мизерията в която живеем...дори ни е малко...
    П.П.Извинявайте, че се разгорещих, ама...подивявам при такива гледки хора...подивявам...
    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: Какво заснех днес ...

      Бтв аз репортерът,нека автора на снимките да ги качи,ако не аз мога,място и дата,час
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Какво заснех днес ...

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Бтв аз репортерът,нека автора на снимките да ги качи,ако не аз мога,място и дата,час
        Ей Димо...дай да го направим бре...Иначе поне няколко дни сън няма да ме лови...
        П.П. И то предвид скорошната национална акция за изчистването на България, която се афишира по телевизията!
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: Какво заснех днес ...

          Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
          На мен ми е любопитно къде е това ?
          ,, Стом@на'' - Перник...



          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4240043.jpg
Прегледи:1
Размер:93.5 КБ
ID:5657496



          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4240049.jpg
Прегледи:1
Размер:301.7 КБ
ID:5657497



          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4240047.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:5657498
          Последно редактирано от n960; 02-05-15, 07:24.

          Коментар


          • От: Какво заснех днес ...

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            Ей Димо...дай да го направим бре...Иначе поне няколко дни сън няма да ме лови...
            П.П. И то предвид скорошната национална акция за изчистването на България, която се афишира по телевизията!
            Поздрави!
            Аз ги метнах на фейс-страницата на Ясен - Nanayci. Ма не пречи да ги метна и на бтв. А по спомен и инспектората на СО имаше някакъв мейл за тая цел.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • От: Какво заснех днес ...

              Давай брат...нали сега се организира почистване през м. май от национален мащаб...тъкмо ще е добре дошло за медиите, а и дано да има последствия за този тъпанар!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: Какво заснех днес ...

                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                Давай брат...нали сега се организира почистване през м. май от национален мащаб...тъкмо ще е добре дошло за медиите, а и дано да има последствия за този тъпанар!
                Метнах ги на бтв: http://www.btv.bg/az-reporterut/id/1...06-Dokoga.html
                В понеделник ще се пробвам да ги пратя и на инспектората.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Какво заснех днес ...

                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Димо, направо като видя такъв идиот, просто подлудявам.Направо ставам неконтролируем и искрено се притеснявам, че в някакъв момент, ще начаткам на някого няколко юмрука и после ще имам негативни последици...
                  Не му ли се развика брат...?
                  Не може ли с кадрите и хубаво -виждащия се собственик и регистрационен номер да се отнесе до нужната инстанция, да си го изнамерят и да го глобят ......ей направо подивявам като видя подобни тъпанари.И децата си сигурно е научил така...!!!
                  Манталитета ни е такъв...затова и си заслужаваме мизерията в която живеем...дори ни е малко...
                  П.П.Извинявайте, че се разгорещих, ама...подивявам при такива гледки хора...подивявам...
                  Поздрави!
                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Бтв аз репортерът,нека автора на снимките да ги качи,ако не аз мога,място и дата,час
                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Ей Димо...дай да го направим бре...Иначе поне няколко дни сън няма да ме лови...
                  П.П. И то предвид скорошната национална акция за изчистването на България, която се афишира по телевизията!
                  Поздрави!
                  Никога няма да толерирам такива хора,но лично за мен от снимките не се разбира какво се изхвърля!

                  Единствено на едната(четвъртата снимка) ми се струва че това е прясно окосена трева от някой двор,не е правилно и за тревата ма все пак не е някакъв битов отпадък!Разбира се може и да не съм прав,но и от снимките не става ясно какво е!А Димо трябваше да отиде да снима точно какво се е изхвърлило!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Какво заснех днес ...

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Никога няма да толерирам такива хора,но лично за мен от снимките не се разбира какво се изхвърля!

                    Единствено на едната(четвъртата снимка) ми се струва че това е прясно окосена трева от някой двор,не е правилно и за тревата ма все пак не е някакъв битов отпадък!Разбира се може и да не съм прав,но и от снимките не става ясно какво е!А Димо трябваше да отиде да снима точно какво се е изхвърлило!
                    Това, което аз видях в момента беше нещо, приличащо на стари парцали. Нищо не ми пречи да отида да видя (и снимам).
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • От: Какво заснех днес ...

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      Нищо не ми пречи да отида да видя (и снимам).
                      Добре ще е,също така и за БТВ ще е по достоверно!

                      Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Какво заснех днес ...

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        Добре ще е,също така и за БТВ ще е по достоверно!

                        Наздраве!
                        Оказа се прав, за което пък следва аз да си посипя главата с пепел, че не проверих още веднага . Изхвърленото е предимно трева, има и разни дребни парчета хоросан и дървения... но е предимно трева.
                        Не обичам да засирам нещата така . Добавих следния коментар както под публикациите в бтв, така и на страницата на Ясен:
                        Ще помоля публикацията да бъде премахната, тъй като след проверка на мястото установих, че изхвърлените отпадъци са предимно окосена трева. Не винаги първоначалната ни оценка за дадено действие/събитие е вярната. Извинявам се за подвеждането!
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • От: Какво заснех днес ...

                          Окосената трева е отпадък като всичко друго,всяка седмица изхвърлям двойно по-голямо количество в специален контейнер предвиден именно за такива растителни отпадъци.Ако го направя в контейнера за битови отпадъци идват и предупреждават,ако докажат и съставят акт ,така изгоря комшията.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Какво заснех днес ...

                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            Оказа се прав, за което пък следва аз да си посипя главата с пепел, че не проверих още веднага . Изхвърленото е предимно трева, има и разни дребни парчета хоросан и дървения... но е предимно трева.
                            Не обичам да засирам нещата така . Добавих следния коментар както под публикациите в бтв, така и на страницата на Ясен:
                            Радвам се че боклука поне не е органичен,и разбира се че се оказах прав!!

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Окосената трева е отпадък като всичко друго,всяка седмица изхвърлям двойно по-голямо количество в специален контейнер предвиден именно за такива растителни отпадъци.Ако го направя в контейнера за битови отпадъци идват и предупреждават,ако докажат и съставят акт ,така изгоря комшията.
                            Така е!Но на фона на къде,къде по фрапантни неща,това е добре!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Какво заснех днес ...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5020081.jpg
Прегледи:1
Размер:185.5 КБ
ID:5657666

                              Тракторно...

                              Коментар


                              • От: Какво заснех днес ...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5030054.jpg
Прегледи:1
Размер:306.8 КБ
ID:5657896


                                Па как се изпънал облака, та чак криле и човка е ... образувал...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X