Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цветята на Цвети :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Цветята на Цвети

    При последното си хойкане в Тетевен-ския балкан, миналата неделя, попаднах на...купища лилави минзухари...
    Интересното е, че все си мислех, че сезона им е около май-и юни на по-високите места, но ето, че и средата на октомври...приятна изненада...
    Няколко кадъра.За по-качествен изглед клик на снимката и после я разпънете на цял екран

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    И с последната малко се заиграх...ама пък на мен поне не ми изглежда зле и ...ето я...

    [IMG][/IMG]

    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: Цветята на Цвети

      И аз да се запиша

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:014.JPG
Прегледи:1
Размер:1.11 МБ
ID:5752887

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:048.JPG
Прегледи:1
Размер:1.32 МБ
ID:5752888
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • От: Цветята на Цвети

        Китки:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01333-2728x1816.jpg
Прегледи:1
Размер:216.1 КБ
ID:5754582

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01334-2728x1816.jpg
Прегледи:1
Размер:173.1 КБ
ID:5754583

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01335-2728x1816.jpg
Прегледи:1
Размер:255.1 КБ
ID:5754584

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01338-2728x1816.jpg
Прегледи:1
Размер:201.0 КБ
ID:5754585

        Ягодите ми:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01339-2728x1816.jpg
Прегледи:1
Размер:162.7 КБ
ID:5754586
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • От: Цветята на Цвети

          Бодилчо пак цъфна:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170611_171815.jpg
Прегледи:1
Размер:1.14 МБ
ID:5756293
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Цветята на Цвети

            Вчера времето не позволи да се разходя по горите, и докато хората снимат торнадо/Любашки777 - в съседната тема - Пейзаж и природа/, аз си правя експерименти с китките на бабата ... Ама то така, като поговорката - "Кой за каквото учил"....


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010298-1.jpg
Прегледи:1
Размер:659.3 КБ
ID:5756318


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010305-1.jpg
Прегледи:1
Размер:651.9 КБ
ID:5756319


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010288-1.jpg
Прегледи:1
Размер:412.5 КБ
ID:5756320
            Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

            Коментар


            • От: Цветята на Цвети

              От уикенда (по-скоро събота, че неделя валеше...)

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rila_01.jpg
Прегледи:1
Размер:741.4 КБ
ID:5756407

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rila_02.jpg
Прегледи:1
Размер:915.1 КБ
ID:5756408

              Коментар


              • От: Цветята на Цвети

                Съвсем неблагородно ти завиждам за ентусиазма, с който обикаляш из България снимайки .
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Цветята на Цвети

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Съвсем неблагородно ти завиждам за ентусиазма, с който обикаляш из България снимайки .


                  Ами... не помня дали споменах, че от година и половина си "цифровизирам" лентовия фонд.
                  Не бях снимал доста време след разпродажбата на филмовата техника (сигурно едно 5-6 години).
                  А местата след като вече са ми познати - едно, че знам вече кое време на годината да отида, едно че си оправям (доколкото мога) грешките от миналото.
                  Преди повече от 10 год. пак имах един такъв период - над 2 год. харчех пари само бензин и ленти (сега само за бензин).
                  p.s.
                  След 10-на дена съм по русенския край - покрай 4х4 екстрийма... ама трябва и аз да си взема един джип, че колата си я карам като трактор.
                  Почти 1/3 съм все по черни пътища или направо из нивите. Колко люцерна съм изскубал от бронята ѝ...

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kostenetz.JPG
Прегледи:1
Размер:1.10 МБ
ID:5756510

                  Коментар


                  • От: Цветята на Цвети

                    P6110036


                    ...

                    Коментар


                    • От: Цветята на Цвети

                      ЦвекЕ...



                      P6180012

                      Коментар


                      • От: Цветята на Цвети

                        Нейде из Балкана...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Waterfall.jpg
Прегледи:1
Размер:215.4 КБ
ID:5758653

                        Коментар


                        • От: Цветята на Цвети

                          Eeee, с тая ,,въшка'' правиш чудеса...

                          Коментар


                          • От: Цветята на Цвети

                            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                            Eeee, с тая ,,въшка'' правиш чудеса...
                            Абсолютно съгласен (за въшката) - хихи!
                            Но за това съм я взел - да ми е леко като обикалям по баирите.
                            Правя каквото е по моите (и нейните) сили...
                            Мерси за оценката!

                            Коментар


                            • От: Цветята на Цвети

                              Колебая се м/у модела на твойта ,,въшка'' и LX 10/15/... Бях се наточил на НиконЯ DL, ама нема да ме огрее... Но до ловния сезон трябва да се ,,олекотя'' и аз, та ако имаш преки наблюдения предлагай вариант...

                              Коментар


                              • От: Цветята на Цвети

                                Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                                Колебая се м/у модела на твойта ,,въшка'' и LX 10/15/... Бях се наточил на НиконЯ DL, ама нема да ме огрее... Но до ловния сезон трябва да се ,,олекотя'' и аз, та ако имаш преки наблюдения предлагай вариант...
                                Може би, бих свел избора ти м/у нещо от тези ТРИТЕ.
                                Нещата опират все пак и до това кое на каква цена би успял да намериш? В смисъл, че аз моите както е тръгнало ги сменям по веднъж на година - купувам ги втора ръка и не ми пука за тях - случва се да паднат, да се ожулят, да се намокрят - даже посл. път чаках над 20 мин влагата, която се появи между две от лещите да се разнесе - нямаше никакъв начин за по-ускорено изсушаване и така.
                                - Та ако ще е Сони - търси от 3-то поколение нагоре (вариото на 1 и 2 започват от 28мм, а това е много, понякога дори и 24мм са много, отделно цветопредаването на 3-ката сякаш не е най-доброто, така че ако можеш поне за 4-ката мисли, но дори втора ръка почват от около 1300 лв.)
                                - Сякаш съм една идея повече за Панасоника пред Сонито, но пък нямам преки впечатления от него /само на база чужди отзиви/. Но на него батерията му държи най-малко по спецификации, а аз за Сонито разполагам с цели 5 батерии (+ две зарядни, едното от които за запалка от кола, защото се е случвало да снимам в течение на два дни (+ нощно) без прекъсване и без достъп до ток), та затова.
                                - Отделно, понякога ми липсват 100-те мм на RX II спрямо RX III, така че ако ти изпадне изгодно Канон Г7 - не се чуди. Горните два нямат с какво да компенсират разликата в негова полза (24-100 спрямо 24-70), а разликата в габаритите е пренебрежимо малка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X