Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камера Go Pro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Камера Go Pro

    Проблема може да е поставянето в ХТЦ-то, защото телефоните чести си форматират картите, за да могат удобно да ги ползват.

    Коментар


    • От: Камера Go Pro

      Възможно е заради вкарването на картата в телефона да имаш проблем. Телефоните си форматирам картата в удобен за тях формат и в хубаво винаги да се вкарва само празна карта, за да го няма този момент. Често устройството пита дали иска да форматира картата за да може да я ползва пълноценно.

      Коментар


      • От: Камера Go Pro

        Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
        Имам проблем с извличането на информация от GoPro Hero 3. След успешно заснемане на десетина видео клипа възникна проблем с micro SD картата - на дисплейя излезе съобщение "SD ERR". Поставих картата в компютъра, при което системата ме накара да направя форматиране, което не направих естествено. Вместо това опитах някакво възстановяване с програмата CardRecovery. Резултата са 115 файла в MOV формат(принципно камерата ги дава в MP4), но стартирането им е без успех - нито картина, нито звук.
        По принцип моето Hero3 SE (а и всяко останало) прави три типа файлове с едно и също име за всеки клип - mp4 (това е същинския видео файл), thm (това е за thumbnail на видео файла) и lrv (най-общо казано, това е помощен файл за по-лесна визуализация чрез GoProApp). Картата ми е същата и я слагам телефона веднага след снимането, но веднъж изтрих един от файловете през GoProApp. Като я пуснах на запис ми даде същата грешка, после слагайки я в телефона пак също. Трябваше да я форматирам (но не на телефона или компютъра) а ръчно от камерата. Така се оправя тоя проблем - картата трябва да се форматира само от камерата.
        Предполагам че точно това се е получило и при теб.
        Ще се оправи но след форматиране на картата през камерата.
        Но ще загубиш всички файлове.
        Пробвай тези мов файлове с друг плейър да ги отвориш или най-добре с програма за видеоредакция.
        Всичките ли 115 файла са с големи размери?

        Коментар


        • От: Камера Go Pro

          Здравейте,искам да попитам някой знае ли магазин във Варна където мога да ги разгледам камерите,и ако някой си продава неговата да пише

          Коментар


          • От: Камера Go Pro

            Здравейте, може ли някой да ми каже къде да си занеса камерата, че я изпуснах в снега. Вдигнах я веднага, махнах батерията, оставих я да се подсуши хубаво и вечерта като се опитах да я стартирам.... без успех. Като я включа в захранването си светна лампичката, но не иска и не иска да се стартира. Дайте ми идея къде да я занеса и въобще имал ли е подобен проблем?
            Благодаря предварително

            Коментар


            • От: Камера Go Pro

              Едно клипче и от събота,прекрасен ден

              Коментар


              • От: Камера Go Pro

                В събота стопих 2 гопрота (( рев , плач и скубане на коси.. Направих система да се зареждат от хеликоптера и уж си работеше, снимах си и едното спря.. викам си нещо е станало .. беше 3-ка.. сложих 3+.. и то си снимаше по едно време го пипам.. то се разтекло.. нещо връща тока явно.. Преди това прегазихме едо... 3 3-ки на боклука.. дано майстора ми опарви поне едно...

                Ето клипа поне стана:

                Коментар


                • От: Камера Go Pro

                  Че то можели да се зарежда докато снима ?

                  Коментар


                  • От: Камера Go Pro

                    да показва си контактче на дисплея

                    Коментар


                    • От: Камера Go Pro

                      Моето пък прави 4 клипа зя няма час е спира на студено!

                      Коментар


                      • От: Камера Go Pro

                        След като вече имам 3 гопрота за боклука, тази седмица купих още 2бр. модел 3+... вече съм доволен от батерията. Първият път изкара час и половина постоянно снимане в различни резолюции, закачено през цялото време към телефон или дистанционно. Днес го оставих да снима таймлапси през 10 секунди с дистанционното изкара 3 часа, което си е вече нормално.

                        Коментар


                        • От: Камера Go Pro

                          Едно клипче от последния уикенд: Pamporovo pool party 2014: https://youtu.be/EpQcZYWrI9Q
                          По някаква причина не мога да кача линка по правилния начин...
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • От: Камера Go Pro

                            Здравейте колеги,от една седмица съм с Hero3 Black,но след празниците ще я връщам да ми я заменят ,когато работи е нещо наистина невероятно,но забива повече от колкото работи,пали когато си иска,аз я ползвам на коптера и е борба докато я подкарам,то едно вадене на батерии,ресетване,флашване,на някой клипове крашва и спира да записва ,писна ми преди всеки полет да я свалям от стойката за да и вадя батерията и да и бая,после не съм сигурен като кацна дали все още работи и дали летенето не е било за оня дето клати гората.Много често забива и при зареждане,спирам я работеща,пускам да се зарежда и уж свети червената лампичка за зареждане а като изкарам кабела,продължава да си свети и камерата не пали,трябва да и извадя батерията и да я поставя отново.Колега има същия коптер и камера и при него го няма тоя проблем,явно,че мойта май са я правили в петък следобед.Иначе ето малко клипчета когато работи нормално.
                            Предолагам,че и други са се сблъсквали с това забиване и искам да питам дали някой е успял да си оправи проблема,защото хич не ми се връща като знам,че ще ме мотаят поне месец и ще стоя без камера.


                            и това след леки аматьорски напъни за видео и аудио обработка)))
                            http://vbox7.com/play:df1595915f

                            http://vbox7.com/play:da5714f501
                            Последно редактирано от starnet; 19-04-14, 13:26.

                            Коментар


                            • От: Камера Go Pro

                              Така,проблема е решен.Като взех камерата набързо направих 2-3 безпроблемни клипа,след това по препоръка на производителя,взех,че я флашнах с версия 2.0 от тогава започнаха и проблемите ми описани горе. Намерих по старая версия на фърмуера от нета, тъй като на официалния сайт е само последната версия,флашнах си я с 1.04 и сега вече работи перфектно,явно последия ъпдейт нещо куца.Така,че имам работещ без бъгове фърмуер за Hero3+Black,ако някой друг има подобни проблеми след ъпдейт да пише,ще му пратя 1.04 който работи супер , също и не намирам никаква разлика от 2.0 всичко си е същото.

                              Коментар


                              • От: Камера Go Pro

                                Здравейте !
                                Оборудвах се и аз с новата камера Hero 3+ и всичко е както трябва, с изключение на GoPro App. Изпробвах го на 2 телефона и един таблет (единия телефон е с андройд 4.x.x, а другият е с андройд 2.x.x, таблета и той е с 4.x.x). Всички те се свързват с камерата и мога да правя настройки и да гледам галерията, но само при телефонът с андройд 2.x.x работи показването в реално време ( и то работи със забавяне от 1-2 секунди ). При другите е просто черен прозорец, там където трябва да се покаже. Някой сблъсквал ли се е с този проблем и ако кажете как може да бъде решен.

                                Благодаря Ви !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X