Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕМОНТ НА ТУРБО /струва ли си?/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: РЕМОНТ НА ТУРБО /струва ли си?/

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Не знам какво им рециклират в чужбина, ама знам че Йовчо( живее до Евксиновград) ходи в Германия да им ги рециклира.
    Както в друг пост писах ми изпуши турбото днес.
    Преди години проблем с друго турбо и ходих при този прословут Йовчо!
    Резултатът беше следният
    Овчо се кри месеци наред, хиляди опити да си взема турбината, хиляди опити да се свържа с него от различни телефони.
    Вкайна сметка получих остатъци от турбо, което НЕ беше моето и със спукан корпус. Дефакто за нищо не става и още стои в кашона, както ми го върна с куриер.
    Ако искате да останете без турбо НЕ ходете при него!
    Може да пълзя по пътищата и макар да ми е само на 90 км при него не отивам.
    А Йовчо незная какво ремонтира в чужбина, но преди ми беше казал, че ходел навън, защото имало човек който му събира турбините та ходел да си ги взема. Явно му се е развил бизнесът
    В къщата срещу Евксиноград вляох веднъж, като му оставях турбото и в сервизчето имаше един очукан струг, два мазни тезгяха и няколко кашона пълни с използвани турбота
    Ако някой се чувства обиден мога да си оставя телефонът евентуално да ми се извини !
    Последно редактирано от exton; 26-06-09, 22:02. Причина: добавяне

    Коментар


    • #17
      От: РЕМОНТ НА ТУРБО /струва ли си?/

      Има разни комплектчета в ибей някой да е карал ,колеги от други форуми казват че ако няма поражения по лопатките минават без стенд,питам че май харча повечко масло и в колектора има повече от капки ...1л на около 10000км

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X