Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чип на двигатела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Той е атмосферен ...
    XUD 9A на Пежо.

    Коментар


    • #17
      Стефане ..... сетих се ..... единственния "чип" е от TLK - 4.2 ама новия 24 - клапанния - 205 к.с. ама май ще имаш проблеми с монтажа
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        Бе дреболии ... Там да има най-много 6 опори на мотора и кутията ...))

        Коментар


        • #19
          който се интересува да си сложи чип на ТД /с електроника разбира се/, да ми пусне ЛС... Става въпрос за качество на доста по-ниски цени отколкото на тези по рекламите!

          ефекта е доказан - особено в ниските и високите обороти /на доускоряване и при макс. скорост/... 1.9ТДИ на VAG е може би най-тунингования мотор

          нормално е да се поврежда повече колата - всеки като си сложи чип и почва да юрка! аз лично бих препоръчал чип, не на чисто нова кола, а точно на "изстрадала" - така или иначе ще се ремонтира в скоро време
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            Aко знаете нещо повече за бензинови инжекционни и повишаването на мощноста им в ниските обороти посредством промяна на софтуера, моля пишете. Мисля, че би било интересно за всички които карат бензинови джипове.
            IvoVarbanov.bg

            Коментар


            • #21
              ще проверя, но се съмнявам... при джипове като нашите на 10-15 години /моя е на 19/, едва ли има много софтуер за тунинговане...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                До: Чип на двигатела

                Тедо,
                имам интерес към ЧТ на дизелово чероки, ако имаш оферта 0888349779

                Коментар


                • #23
                  До: Чип на двигатела

                  Коя година е? Ако е с електронна помпа, добре. При механична помпа, ъ-ъ, ами няма чип...
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #24
                    До: Чип на двигатела

                    Първоначално публикуван от MitakSTZ Преглед на мнение
                    Тедо,
                    имам интерес към ЧТ на дизелово чероки, ако имаш оферта 0888349779
                    Поинтересувай се какви проблеми имат двигатели като твоя. Ако двигателя има склонност към прегряване, пукане на глава или чупене на бутала, по-добре не го чипосвай.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X