Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спортен филтър K&N

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Спортен филтър K&N

    На моя джип Гранд Чироки 4.7V8 съм сложил K&N за вграждане във фабричната кутия. Винаги когато сменям масло го пера и мажа с оригиналния кит. Никакви разлики не съм забелязал с оригиналния нито шум нито разход, всичко си е без промяна. Разликата е че в наше село филтри за джип точно у бакалията нема, а и без друга на АТВ-то на сина ми е същия, та двата заедно си ги пера.
    За мен е икономия на пари за филтри с/у личен труд.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #47
      До: Спортен филтър K&N

      филтъра не е нужно да се пере много често - горе-долу на колкото обикновеният се сменя...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #48
        До: Спортен филтър K&N

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        филтъра не е нужно да се пере много често - горе-долу на колкото обикновеният се сменя...
        Моя го чистя на 30 000 км. Не мисля, че е нужно по-често почистване... те американците пишат да се чисти на 40 000 мили.
        LZ1RED

        Коментар


        • #49
          До: Спортен филтър K&N

          Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
          Моя го чистя на 30 000 км. Не мисля, че е нужно по-често почистване... те американците пишат да се чисти на 40 000 мили.
          моят е на 25000 и още не е чистен... колкото е по-мръсен, по-добре филтрира...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #50
            До: Спортен филтър K&N

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            моят е на 25000 и още не е чистен... колкото е по-мръсен, по-добре филтрира...
            Това е така, но и по-малко въздух пропуска и дизелчето ще изпушва черно.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #51
              До: Спортен филтър K&N

              На 2 капризни коли сьм с такива филтри и проблеми нямам.Не сьм ги и прал още,а главно проблемите се пояяват след прекомерно омасляване на филтьра.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X