Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окачване BOSE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Окачване BOSE

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Нещо не ми стана ясно. При рязко спиране, предните "амортисьори" се втвърдяват, образно казано и удържат предницата да не потъва. Какво се случва ако в тоя момент има неравност на пътя - дупка, легнал катаджия? Трошим камъните в бъбреците? ...
    Знам, че по някои мотоциклети има антидайв система, може би моторджийте трябва да кажат дали при подобно спиране си купуват нова джанта или нова каска

    Струва ми се, че подобна разработка е повече с рекламна цел - разхода на енергия би бил доста интересен, теглото на източника на тази енергия и охладителните системи - също.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #17
      До: Окачване BOSE

      Разходът на енергия казват бил три пъти по-малък от този на автомобилен климатик (ако ги имаше електрически).

      А за цената - докато цената на системата струва на производителя повече от четири читави комплекта амортисьор + пружина + каквито други джаджи са нужни в комплекта - цената си остава проблем. И 100$ да я направят, ако амортисьорът им излиза 50...
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X