Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо не стават гумени подложки за лифт.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо не стават гумени подложки за лифт.

    Ето на какво приличат след 1000км. по асфалт:
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

    Така е, аз затова съм фен на производните на Fe. Понятието гума е много широко и може и материала да не е бил подходящ за целта.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      Ето на какво приличат след 1000км. по асфалт:
      Ами не случайно марковите не са гумени и са "една купа пари"

      Коментар


      • #4
        До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

        А кой е смятал че може да стават?

        Коментар


        • #5
          До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

          Стават, бе. За лифт на...Кадет. Който не вярва, да дойде да погледне. 5 години откак са сложени, не са мръднали. Иначе закача гърнето по бордюрите.

          Коментар


          • #6
            До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

            Ами то има "гума" и гума все пак.Разликата между вулканизати от NBR и EU е нищожна ако знаеш как да ги направиш естествено.Превода е,че има и гума със свойствата и качествата доближаващи полиуретана и не струващи един куп пари.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #7
              До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
              Така е, аз затова съм фен на производните на Fe...
              Подкрепям.

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              А кой е смятал че може да стават?
              Очевидно някой е смятал, щом са произведени и монтирани.

              Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
              Ами то има "гума" и гума все пак.Разликата между вулканизати от NBR и EU е нищожна ако знаеш как да ги направиш естествено.Превода е,че има и гума със свойствата и качествата доближаващи полиуретана и не струващи един куп пари.
              Приятелю, извинявам се! Темата в никакъв случай не е насочена спрямо теб. Мойте уважения за всичко което правиш!
              Не знам от каква гума са и не разбирам от гуми, но тези очевидно не стават.

              Коментар


              • #8
                До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                Подкрепям.


                Очевидно някой е смятал, щом са произведени и монтирани.


                Приятелю, извинявам се! Темата в никакъв случай не е насочена спрямо теб. Мойте уважения за всичко което правиш!
                Не знам от каква гума са и не разбирам от гуми, но тези очевидно не стават.
                Приятелю не ми се извинявай има много хора,които си мислят,че е достатъчно да изработят матрицата и от там нататък ще е песен.Сиреч ще купуваме каучукови смеси всякакви и ще произвеждаме изделия от тях.За всяко изделия си има производствени характеристики и технология на експолатация.Виждам,че тези,които си показал на снимките са се скапали и съм сигурен,че не са изработени от подходящият каучук.Не искам да се хваля но май ще се наложи да ви кажа,че моята фирма произвежда тампони за корабни двигатели,където отговорноста и качеството са огромни защото в морето или океана ремонт не се прави.Абе каквото и да ви казвам ще е излишно защото не е изпробвано.Не споря,че полиуретана има качествата които ни трябват но да се отхвърля гумата не съм съгласен.
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар


                • #9
                  До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

                  Aз съм с гумени подложки на нивата и вече почти година ги карам,но нямам никакъв проблем с тях-явно си попаднал на кофти материял.
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

                    Ами и Бодо каза, че на Кадета държът. Явно има значение и масата на джипа, и пружината, и материала и т.н.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Защо не стават гумени подложки за лифт.

                      Аз изобщо не бих се занимавал с такива дивотии, по принцип. Нито с грамотна гума. Има една дума - еластокинематика. Проектантите на автомобилни окачвания много я уважават. Та, завирането на гуми по такива места, по принцип е неправилно, всъщност глупост.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X