Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за увеличаване клиренса на Трабант

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за увеличаване клиренса на Трабант

    Интересува ме как може да се увеличи клиренса на Трабант

  • #2
    къде по точно- под купето или под мотора? а да ти кажа направо не ти трябва. аз преди време карах трабаН и не съм заставал на кантр никаде- хем минавах от такива места с него дето и каруците на село не минаваха. трябва ти само запазен двигател и нов съединител-аз бях екстремист и съединителя не издържаше, накрая го сменях за 20 мин.
    http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
    Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

    Коментар


    • #3
      Целта на занятието е Трабанта да стане по-висок основно заради предното гърне и алтернатора.

      Коментар


      • #4
        тогава удължи ушите на шенкелните болтове (онова за което са захванати краищата на ресора) с по ч планка и смъкни ботушите на амортисьорите по надолу
        http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
        Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

        Коментар


        • #5
          О.к. Благодаря! А имаш ли идея с колко см. максимум може да се вдигне?

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от itso
            О.к. Благодаря! А имаш ли идея с колко см. максимум може да се вдигне?
            недей да прекаляваш с дигането, че много ще ти се увеличи хода на окачването и натоварванията ще станат много голем и ще късаш ботуши за добър ден, а е голяма играчка да се заваряват че всичко се сваля, по-добре помисли къде да си изнесеш алтернатора и гърнето, и едни яки гуми и ще си непобедим.
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              Ако смъкна ботшите с колкото удължа ушите на ресорите хода на окачването ще се запази.Само не знам с колко позволява заради събирането на колелата. А алтернатора и гърнетто съм ги мислил. За гърнето може да се направи нещо,но за алтернатора е невъзможно.

              Коментар


              • #8
                Хода на окачването няма да се промени, ботуши се късат само от яки амортисьори, а за вдигане аз лично бих пробвал с 5см, но не повече, нз дали маркучите на спирачките няма да се търкат някъде.
                Fanatic, хода на окачването не се променя защото не се променя нито ресора, нито положението му спрямо тампоните. Просто колелата се смъкват 5 см надолу и ботушите също толкова иначе като овисне колело то ще опъва амортисьора до край.
                Ако планките са право продължение на ушите на шенкелните болтове, колелата ще стоят събрани в долния край, а ако се заварят планките под ъгъл, това може да се избегне.
                Единственото нещо което ограничава по сериозното повдигае са кормилните щанги и по-точно до колко са подвижни в шарнирите.
                http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                Коментар


                • #9
                  Ще помоля за още един съвет.Какви гуми 145 R 13 да му сложа за да стане по-проходим,защото с Траялките дето е сега е гола вода.

                  Коментар


                  • #10
                    избери гуми с по агресивна шарка и с възможност за самопочистване. Ако ще играеш хадр вземи си тракторна шарка като за мотокултиваторче. Траял мисля че предлагаха такива.
                    Аз до последно карах с Кумхо зимни за асфалт (нормални гуми)
                    http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                    Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X