Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Shuttle

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    един познат имаше рено 5 и реши, че е много проходимо и ако го вдигне малко ще стане много по - добро от някоя УАЗка. вдигна го с 5 - 6 см и гордо подкара по улиците и горите но само след 20тина км колата се разпадна, скъса полуоска, торсион, част от единия рог и строши скоростите.

    недей да съсипваш колата с тия глупости, това не е офроуд машина, това е обикновена семейна кола, на преклонна възраст, забрави за офроуда с нея и за високите скорости също, карай спокойно и се радвай на всеки следващ ден, в който ти служи вярно.
    drive alive

    Коментар


    • #17
      OK OK OK Съгласих се няма да бутам нищо че не се знае къде ще си остане. Иначе че е на преклонна възраст може но всичко си е сменяно. За двигателят се кефя защото не е със стандартния 110 коня и найстина си иг прави 220 както казва DINI ама и друго с ие да с иги поддържа. Явно сега ще се почва както и преположих още едно МПС. Някой да даде ръка за една УАЗКА ако се намира нейде може и в отваратителен вид.
      Много благодаря за съветите.
      ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
      Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

      Коментар


      • #18
        Пък ако искаш може да вземеш да и качиш купето на някоя рама от Уаз или пък ако пак ти се вижда ниска може от Виетнамка!!!
        Ще стане като тия американските(забравих им името)и ще е много атрактивно!!!
        А и двигателя трябва да смениш че малко ще ми понатежават мостовете или поне една скоростна от трактор нали каза че високи скорости ти не трябват!!!
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #19
          А BIG FOOT а няма да е зле
          аз само да си немря един ша му скъсам задника от катерене.
          ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
          Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от momchil_vasilev
            А BIG FOOT а няма да е зле
            аз само да си немря един ша му скъсам задника от катерене.
            Само внимавай,че това се обръща лесно!!!
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от tsvetan_gaz69
              Първоначално публикуван от momchil_vasilev
              А BIG FOOT а няма да е зле
              аз само да си немря един ша му скъсам задника от катерене.
              Само внимавай,че това се обръща лесно!!!
              обръща се лесно, ако е със 700-800кс мотор, а не със 120 кончета
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                До: Повдигане на Shuttle

                Здравейте колеги, аз имам Civic Shutlle от тази година пролетта и сега за зимния сезон реших да я повдигна малко- като за начало и сложих 14" джанти с гуми 175/80 и се повдигна с около 3 см, та се чудех дали биха станали отзад пружини от Honda Acord понеже в Бултрако един магазинер ми разправяше че моят модел бил с окачаване на акорд- целта ми е още 1-2 см повдигане на задницата и малко по "твърди" пръжини отзад, извинете ме за простия исказ и объркания ред на мисли но като цяло не съм запознат с модифицирането на автомобили.
                Subaru Legacy sedan 1.8 16V 4WD '91

                Коментар


                • #23
                  До: Повдигане на Shuttle

                  Дай снимки на колата отпред,отзад,и най вече отдолу и ще видим...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #24
                    Aa
                    Последно редактирано от yokozunata; 21-10-19, 23:38.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X