Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ван с подсилено окачване?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ван с подсилено окачване?

    Не се излагайте изобщо да предлагате Буханика. С каква скорост според вас трябва да се движи въпросния, та туристите да не си разбият главите в тавана?
    2 км/ч... 5 км... Вие (дето я предлагате) ще платите ли едни 10 лв (предполагам толкова ще е таксата), за да ви:
    -разбият всички вътрешности и натъртят всяка една кост;
    -обгазят до припадък с изгорели газове и пътен прахоляк
    -изморят от жега лятото;
    - и за "разлигавен" завършек - да не видиш нищо от красотите на балкана, щото прзорчетата в салона са като за затворници;...

    В добавка - реално нова буханка (стояла във военно-временен резерв) на шестия месец езда по дупчест землен път (без камъни), по около 80 км средно на денонощие буквално започна да се разпаря!
    /Всичката тая есенция е от лично моя опит, в юркането и поддържането на две 469 (лични), и 3-4 буханки (служебни, сменяхме ги, че се разпадаха) за период от 2005, та до сега (иншаллах скоро да приключа личните си отношения с този автомобил..., служебно вече молитвите ми бяха чути )/

    Към автора - аз ще препоръчам Спринтер. Изобщо - всичко с изключение на уазката! Тя е да вози само дърва и животни (или военни) - щото и двата вида не могат да се оплакват!

    П.П.: Също не препоръчвам и Фиат дукато 4х4 - прекалено ниски са и 4х4 системата им е силно съмнителна (поне аз само главоблъсканици имам с тях).

    Коментар


    • #17
      От: Ван с подсилено окачване?

      VW T4 Synhro / Mitsubishi L300 И двете са здрави като чук, комфорта е приличен.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #18
        От: Ван с подсилено окачване?

        Не са баш ванове,но аз бих взел Тoyota Land Cruiser 78 или LR Defender 110 за поставените цели.
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #19
          От: Ван с подсилено окачване?

          Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
          Не се излагайте изобщо да предлагате Буханика. С каква скорост според вас трябва да се движи въпросния, та туристите да не си разбият главите в тавана?
          2 км/ч... 5 км... Вие (дето я предлагате) ще платите ли едни 10 лв (предполагам толкова ще е таксата), за да ви:
          -разбият всички вътрешности и натъртят всяка една кост;
          -обгазят до припадък с изгорели газове и пътен прахоляк
          -изморят от жега лятото;
          - и за "разлигавен" завършек - да не видиш нищо от красотите на балкана, щото прзорчетата в салона са като за затворници;...
          Какви 10 лева това което предлага УАЗ е безценно преживяване Интересно що всички от ловната ми дружинка го предпочитат вместо псувайки да бутат черокито ; мусото и още два три лъскави кошника из калта На повечето западни джипове им трябва доста сериозен тунинг за да стигнат заводската проходимост на УАЗа. Този маршрут не съм го минавал и не го познавам но щом колегите казват че е тежък дори и за добре подготвен джип значи е така .
          Последно редактирано от sek.1; 18-05-15, 05:40.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Ван с подсилено окачване?

            Да ви снимам една фактура колко струва ремонта на строшен заден диф и някакви лагери в раздатката на такова Т4- около 4900 искаха в VW ВТ.
            Ники

            Коментар


            • #21
              От: Ван с подсилено окачване?

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Не са баш ванове,но аз бих взел Тoyota Land Cruiser 78 или LR Defender 110 за поставените цели.
              За Дефендера не съм наясно, но за Ланд Круизер 78 бюджета едва ли е достатъчен. Иначе това е може би най-прагматичното решение, защото маршрута наистина изисква нещо по-джипоподобно. Залагайки и на що-годе някакъв комфорт при прехода /който е достижим само ако МПС-то не контактува с въпросния път/, то избора не е кой знае какъв.

              Коментар


              • #22
                От: Ван с подсилено окачване?

                Този, който е пуснал темата явно се ебава с форума.
                Кой ще вози туристи през път, през който никога не е минавал. Кой ще вози туристи по офроуд терен без никакъв офоруд опит.
                Айде, спрете се, да не ви гледаме във вечерните новини.
                Карайте си лупото из селата и измислете друг "бизнес".

                Коментар


                • #23
                  От: Ван с подсилено окачване?

                  Ми и аз да метна мойте 5 стотинки по въпроса.
                  Пежо, Ситроен, Фиат - всичките имат пътнически а има и с 4х4 задвижване на Данжел...
                  По скъпо е но се изплаща.
                  Витото е излишно скъпо според мен - там се плаща за марка - неоправдано........
                  А за возията - въздушни възглавници на задния мост - друго решение за комфорт и клиренс едновременно - просто не е реално.....
                  Поздрави!
                  VITARA, SAMURAI
                  FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                  RENAULT ESPACE QUADRA
                  ...и едно сивикче за града...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ван с подсилено окачване?

                    По трошливо 4х4 от това на Пежо/Ситроен няма в този свят . Добро е зимата за в града но напънеш ли го малко повече става мазало .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ван с подсилено окачване?

                      Ако въпросния колега има сериозни намерения, да отиде до с. Ягодина и да поговори с хората каращи с джипове туристи до Орлово око и на място ще научи доста неща...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ван с подсилено окачване?

                        Изключително съм ви благодарен за отговорите. Минах го целият маршрут до Кадемлкийското пръскало ,но с колело - заболя ме да чупя така Лупото. От 12 на обяд в 19 ч вечерта слязох Иначе насочихме се към Padjero или Land Rover. Надявам се на пролет ,да се похваля с возилото.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ван с подсилено окачване?

                          Привет колеги,имам grand voyger 3.3L V6 awd с който сме ходили къде ли не по храсталака и да ви кажа въобще не се српавя зле.Та в тоя ред на мисли съм намислил да го лифтна с едни 5-8 см. така заради идеята само.Приемам съвети за така да се каже идеята която никъде след сериозно проучване и търсене НЕ видях осъществена.Благодаря предварително.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X