Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъдете съдници! (IronMan окачване)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    шарлатани

    еи хора карате скъпи коли . на се сърдете на представителя дава ви каквото му пратят.липсва шанс за рекламация(некадърен монтаж може би) . истината е ОМЕ или ТJM. може и КОНИ.знаете ме от каде съм и какво карам
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от disem
      Е...ти тъпнята, е...ти цените! Аз си взех за мойто каруца амортисьори Монро 4х4. Страшно съм доволен! Цена 98 лв/бр. Един от шефовете лично се рови по каталозите за да намерим точно за моята кола. Оказа се, че ни е фен и редовно чете списанието. Обеща специални цени за всички от форума! Абе много съм доволен!!!


      аз съм с техен ам на кормилната щанга и не съм особено, много доволен

      Коментар


      • #33
        спорт ли е

        имам над 6 годишен състезателен опит в офроуд прояви. нека ако някой има съмнение в превилността на коцепцията си да ми бутне едно е-маил-4е (tenev_s@mbox.contact.bg) или даже и тука може.не се дават пари.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #34
          Чета и се пуля, пуля се и
          чета!!!
          Абе, че живееме в Невърленд,
          живееме, ама чак па толкоз ...
          Що не земеш да му метнеш
          един бой, на копелдака?
          Ше помагаме!!! Щом не са корект-
          ни и са гепили парите - бой!
          Така се прай с измамниците!
          Аман от тъпи хитреци!
          Да живей куманизъма!

          Коментар


          • #35

            Като те познавам - няма да оцелее чиляка
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              така като се замисля, имам ходене до един майстор който пак се изс..а на баща ми на Голфа взе 300 лв. за ремонт на скоростна кутия автомат 3 скорости на GM и след като баща ми си тръгна от сервиза след 30 мин. взе зверски да стърже после се оказа че е забравил да сипе масло в диференциала а след 1 месец каране скоросната кутия отказа да работи най-вероятно се е прецакала помпата но той отказва да върне парите за ремонта а баща ми си го гледа този 22 годишен голф като писано яйце и отгоре на всичкото майстора го бутнал и баща ми щял да се пребие а човека е с един крак и протеза, та просто не ми издържаха бушоните и моля който има желание да ми звънне за утре по обяд да навестим съответния гаражен майстор да си прибере баща ми парите и да го пращам в Gemini след това, че ако отида сам сигурно ще го лежа после.....
              no signature no problems

              Коментар


              • #37
                Вземи Йори, него само като го види и ще дотърчи с парите, няма нужда да го биете
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от fanatic
                  така като се замисля, имам ходене до един майстор който пак се изс..а на баща ми на Голфа взе 300 лв. за ремонт на скоростна кутия автомат 3 скорости на GM и след като баща ми си тръгна от сервиза след 30 мин. взе зверски да стърже после се оказа че е забравил да сипе масло в диференциала а след 1 месец каране скоросната кутия отказа да работи най-вероятно се е прецакала помпата но той отказва да върне парите за ремонта а баща ми си го гледа този 22 годишен голф като писано яйце и отгоре на всичкото майстора го бутнал и баща ми щял да се пребие а човека е с един крак и протеза, та просто не ми издържаха бушоните и моля който има желание да ми звънне за утре по обяд да навестим съответния гаражен майстор да си прибере баща ми парите и да го пращам в Gemini след това, че ако отида сам сигурно ще го лежа после.....
                  С теб съм ! Звънни!
                  Да живей куманизъма!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Бъдете съдници! (IronMan окачване)

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Уважаеми IRONMAN 4x4,

                    По случая ще бъде отделено необходимото внимание и ако е необходимо можем да привлечем външни независими експерти, които да се произнесат. Това уверено мога да кажа след внимателния прочит на вашето изявление е:

                    1.

                    Такива срокове за доставка са меко казано странни. Няма уважаваща себе си компания в бранша която да работи с такива срокове (справка TJM, ARB, OLD Man EMU, MileMarker, Warn, Superwinch...)
                    Това говори или че както казва Стефан нещата се произвеждат в гараж или че тук няма представителство, а когато някой донесе куфар тогава се продава...

                    2. Въобще не следва да има дискусия дали е необходимо да смените амортисьора. Само му погледнете външния вид. Това е или откровен брак или .... Ако желаете мога да осигуря стотици снимки как изглеждат амортисьори на водещи фирми дори и след 15 години...

                    3. При положение, че нямате възможност 5 месеца да доставите поръчаната ви стока е редно, ако сте уважаваща себе си фирма да върнете цялата сума + компенсация...
                    искам да попитам какви са сроковете за доставка на полиуретанови тампони за мицубиши паджеро

                    Коментар


                    • #40
                      До: Бъдете съдници! (IronMan окачване)

                      не питай
                      на "представителя" на ironman мога да кажа че в България законовият срок за доставка на закупена стока или за отстраняване на повреда в гаранционен срок е 30 дни - справка търговският закон
                      ни повече ни по малко
                      после другото което ми е на устата не искате да го чуете
                      и накрая - забравете че някога ще купя нещо от вас
                      по -голямо наказание - здраве му кажи
                      BMW X6

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X