Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифтоване (повдигане на автомобила)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз бе колега , АЗ !

    Имаш ми телефона ...

    Коментар


    • #17
      Fulda, а с спортно ока4жане на леки коли занимажаш ли се. Питам щот скоро може да се абтомобилизирам и сьм решил 4е ще е на 10 см от земята.
      Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

      Коментар


      • #18
        И с това колега и с това ...

        LOWTEC , KW ...

        Пусни ми ЛС с телефон и ще се разберем

        Коментар


        • #19
          ако слагаш по-големи туми - тогава трябва да си си смениш главното предаване - продават ги на комплекти - потърси в интернет. преди това трябва да изчислиш точно с колко зъба ти трябва - според гумите.

          след това всичко си идва на мястото - и километража ти показва вярно и ускорението и предавките.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от LJ73
            7x16" - 7" широчина 16" диаметър ЕТ-то в момента не го знам колко е ... мога да проверя... имай предвид, че съм ги купувал по 162лв и по принцип не мисля да ги продавам...
            проверих - ЕТ 13 /за съжаление/- не са "изнесени" навън

            сега съм вече с 245/75Р16 Н/Т /превеждам Н/Т = Хубав Терен / не стават за кал и сняг... е стават, но само с 4х4... вчера на паркинга пред офиса /почти равно място/ не можах да тръгна назад в рамките на 2-3 мин и накрая си вкл. 4х4 за да паркирам...

            колебая се дали да вдигам окачването... обаче като сменя пружините, ще трябва да сменям и амортисьорите с по-дълги /най-вероятно/... и сумата става тлъста...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              Еми то неможе хем .... докрая , хем душата в рая !
              Те нещата са свързани ... и най-вече с пари естествено

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от fulda
                Еми то неможе хем .... докрая , хем душата в рая !
                Те нещата са свързани ... и най-вече с пари естествено
                въпроса е да се обоснове инвестицията... най-добър ефект с най-малко средства... или казано иначе най-голям ефект при фиксиран бюджет...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  Сложи подложки тогава .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X