Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на хидравлична лебедка. Какви части?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Стефан
    Опа! Благодаря ти!
    Не бе, бях се разлигавил, гледам няма ги всичките милиони, няма я поканата за полет до Марс, няма я Шарън Стоун в кревата, и бирата я няма в шишето, мислех че Гугъла само търси, де да знам че и пие, егати!
    За какво пиене говориш-днес алкохола е забранен

    Коментар


    • #17
      Ако искаш да знаеш, още 15 минути е ден за размисъл! Седя значи тука, никва призборна кампания не водя, и размишлявам! Още 15 минути трябва да размишлявам, ти знаеш ли кво е това на гладно, а? Демокрацията го иска от мене, и ей го на! ... Оно си сака и си требе!
      По Голфа малко или много ясно, обаче по тия С и М има да се мисли още дълго. Пратих линка и на едни други вагабонти, сега и те вият че искали.

      Коментар


      • #18
        Цени хидравлични мотори?

        Значи супер яки са тия саитове но ненамирам никаде цени в тех
        или аз невиждам или си нема та ако има некви цени бихте ли ма светнали че нешо зациклих
        4ао и мерси за инфото
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #19
          аз все си мисля, че ако човек вземе и сам си направи хидравлична лебедка, ще му излезне доста по - скъпо в с равнение с това да си купи една готова

          чарковете за хидравлични системи са си доста скъпи, а и самото проектиране на такива неща е доста сложна рабоота и в българия май се отдава на много малко хора

          ако събереш някои неща от боклука и си направиш от тях нещо е екстра, но да се купуват нови части и по системата проба - грешка да се открива топлата, вода ми се струва глупаво

          но всеки си има тръпка
          drive alive

          Коментар


          • #20
            )) Аз поне останах с впечатлението че човека иска да си направи кефа да я направи сам, и тогава смятам за задължение да му се помогне с квото може. Инженерското изкуство е пълно с примери на луди които не са успели, и на още по-луди, които са намерили по-елегантни решения от стереотипните. Ясно е че не можем да заместим престъпно унищоженото ТНТМ, обаче много мразя когато душат изобретателството, квото и да значи това.

            Коментар


            • #21
              ако е за кеф значи е добре
              drive alive

              Коментар


              • #22
                nqkoi da prodava lebetka
                kak sme xorica kakvo stava

                Коментар


                • #23
                  Дори не знам какво е "lebetka". Мнозина продават лебеДки, ама това сигурно е друго.

                  Коментар


                  • #24
                    колега, пусни една кирилица и после ще говорим
                    drive alive

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X