Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на хидравлична лебедка. Какви части?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Направа на хидравлична лебедка. Какви части?

    Какви чаркалъци трябват за една хидравлична лебедка,че ще разчиствам едно старо МТС да знам кво да събирам, пък и кво друго може да ми потрябва от тамм.ако някой има и чертежче за такава лебедка
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    Барабан с въже, редуктор, хидромотор, маслена помпа, маркучи.
    Питай за раздатъчна кутия за ГАЗ-69, веднага ще ти дам парите ако намериш.
    Интересно нещо е КОМ - Кутия за Отбор на Мощност. За ГАЗ и УАЗ са различни.

    Коментар


    • #3
      помпа и маркучи имам,помпата е от хидравликата на перкинс дали ще държи ами май няма ама имам двама познати режат такива машини ако има нещо свястно ще ти взема.Ами с какво ще управлявам движението
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #4
        На milemarkera е с два клапана , които обръщат посоката на маслото , монтирани на самата лебедка.

        Коментар


        • #5
          Ходромотор!

          От кво мое да си намера такъв хидромотор че само той ми либсва! Неква техника да го свала? Или ако знаете некаде такав кви пари му тарсат!
          4ао
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #6
            Ще ви покажа вратичката:
            http://www.vimeindustrial.it/
            И на руски www.vime.tut.ru

            Коментар


            • #7
              )) Ама и име има тая фирма ...
              В Казанлък имаше един завод Хидравлика, и институт. Сега май всичко е бастисано, обаче покрай тая работа като че ли мъждукат някви фирмички на бившите специалисти от завода ... Ако някой е наблизо, може да погледне кво правят сега. Навремето там правеха истински чудеса, и хидромотори, и блокове за управление ...

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Стефан
                )) Ама и име има тая фирма ...
                В Казанлък имаше един завод Хидравлика, и институт. Сега май всичко е бастисано, обаче покрай тая работа като че ли мъждукат някви фирмички на бившите специалисти от завода ... Ако някой е наблизо, може да погледне кво правят сега. Навремето там правеха истински чудеса, и хидромотори, и блокове за управление ...
                Никак не муждукат,а се развиват.Всеки от "бишите" е хванал някакво напрвление и здравата работи.Уплътнения за хидроцилиндри,които вносни струваха 22х.лв ми ги изработиха за 6хилядарки с монтажа.Редовно пазарувам от тях така,че ако някой иска координати да ми пусне л.с.

                Коментар


                • #9
                  Е, на всичкото свинство поне едно свястно нещо ... Значи някой ден пак ще се обединят в сериозен завод.
                  Що Л.С., окачи ги тука, това не е натрапчива реклама а информация за тунинга, ИМХО Не досаждаш със стоки по темата, трябва да е в реда на нещата.

                  Коментар


                  • #10
                    Стефане от какво да го взмема този хидро мотор,намерих няколко ,ма те на "половината" на нивата,аз ремарке трябва да мъкна за тая лебедка
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #11
                      Ми аз затова казвам на Пламен Исаев да окачи тука адреса на ония хора. Ама ако трябва честно - нищо от железарията. Времената са други, ама това си е спецпродукция, няма кво да се правим на улави ...
                      Чисто по теорията, хидромотора е устройство, което практически не променя скоростта на флуида. Според разните гнусни закони за съхранение, тогава остава да пие налягане. Значи може да си остане малък, обаче това вече са други стомани, друга идеология на уплътняването, друга технологична култура на производството. В тая "Хидравлика" едно време го можеха, дано и сега ...

                      Коментар


                      • #12
                        Виж тукhttp://www.offroad-bulgaria.com/view...r=asc&start=30
                        Напишете "хидравлика" в "Google" и имате всичко.

                        Коментар


                        • #13
                          Такова ... Написах ... Преброих, пак нямам всичко(((
                          )))))))))

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Стефан
                            Такова ... Написах ... Преброих, пак нямам всичко(((
                            )))))))))
                            http://www.ms-hydraulic.com/?l=bg&id...p=&go=&s=&sae=
                            http://www.golfhydro.com/catalogue.html#

                            Коментар


                            • #15
                              Опа! Благодаря ти!
                              Не бе, бях се разлигавил, гледам няма ги всичките милиони, няма я поканата за полет до Марс, няма я Шарън Стоун в кревата, и бирата я няма в шишето, мислех че Гугъла само търси, де да знам че и пие, егати!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X