Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защита на под калника, от какъв материал е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защита на под калника, от какъв материал е?

    Мдаа..
    Аз само споделям нещо, дето съм виждал при руснаците, и споделям идеята.
    Как и къде и защо става или не става - не знам..

    Идейката, само...

    Коментар


    • #17
      От: Защита на под калника, от какъв материал е?

      Интересна тема. А какво ще кажете за стара транспортна лента? Може и да не е стара де, но цената ще е друга.

      Коментар


      • #18
        От: Защита на под калника, от какъв материал е?

        Всички бидони с които съм си играл стават трошливи с времето
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Защита на под калника, от какъв материал е?

          Първоначално публикуван от zarrick Преглед на мнение
          Интересна тема. А какво ще кажете за стара транспортна лента? Може и да не е стара де, но цената ще е друга.
          Дебело и нееластично. Идеята на тоя детайл е да позволява мърдане на купе спрямо шаси, и заедно с това да може да се сваля сравнително лесно. Поне при Terrano.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Защита на под калника, от какъв материал е?

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Всички бидони с които съм си играл стават трошливи с времето
            Стават от слънцето. Под калника не ги пече твърде.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Защита на под калника, от какъв материал е?

              Аз няма да си сложа такова но който както си реши
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Защита на под калника, от какъв материал е?

                В този ред на мисли, как решавате въпроса с риска от задържане на кал и други боклуци, който могат да доведат до задържане на влага и да увеличат риска от появата на корозия? Предполагам въпроса важи и при фабричните подкалници, но все пак как се справяте с решението му при самоделките?

                Коментар


                • #23
                  От: Защита на под калника, от какъв материал е?

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Струва ми се че не трябва да е с плат. Едно че шасито играе спрямо купето и ако някъде е опънато трябва да е еластично, иначе ще извади или скъса щипките, и второ - като е еластично е много удобно да го извадиш и сложиш без да махаш щипките.

                  Микромакс че са скъпчии - скъпчии са, но за една предница стигат 50-60см. Рулото мисля че беше 1.5м широко и цената е на метър. Не помня да е било нещо фрапиращо като пари за такова количество, дори и там.

                  ПП: Не знам дали и някакъв мек полиуретан на листове не би свършил добра работа.
                  Принципно не се ползва текстил, а къси влакна, предназначени за каучукови композити. Заготовката се прави двуслойна - едната половина е с влакна, а другата-не.

                  Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
                  Черно, мирише и разваля характера!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X