Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня за пред кафето , Патрул Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

    ммм сменихме контекста на темата и пак обърнахме на Мръвките и "гадните" неща покрай тях ммммм Утре нищо освен някой чашка вино няма вкусам да се пазя за Събота живот и здраве само да стигнем че тая в6-ца бавно се кара
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

    Коментар


    • #62
      От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

      Гарга така и не разбрах какво стана с лебедката но нека ти покажа една направена по Габровски специално за теб...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:г.jpg
Прегледи:1
Размер:174.7 КБ
ID:5638833Натиснете снимката за да я уголемите

Име:гг.jpg
Прегледи:1
Размер:181.6 КБ
ID:5638834 Е тази е малко либри но за Стокова Витара върши идеална работа.
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • #63
        От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

        Нищо и няма на бронята. Ръбата броня на объл джип стои така, и май кой-знае какво не може да се нарави по въпроса. А обла броня няма кой да плати, щото трябва да е на цена x3 като минимум, и излиза по-скъпо от такава, докарана от Австралия със все транспорта.

        Горе за болтчетата - поне според мен не всичко по една броня трябва да е с болтове 10мм и нагоре, а пък за такава за пред кафето съвсем няма смисъл. Щото после като чукнете леко някоя жигула, щетите по джипа с бронята може да се окажат на цена колкото за 3 жигули и почерпка. Не случайно монтират заводските булбари с болтчета 6-ца и ги правят от тънкостенни тръбички - така и така е за пред кафето, поне да не тежи излишно и да не прави бели.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #64
          От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

          За да не пускам друга тема утре вечер ще пусна снимки с 2 нови брони за Паджеро измислени лично от мен , леки и здрави . И както каза Спарки няма кой да плати за обли брони следващи контурите на самия автомобил . Трудоемко е и изисква доста нерви не , че е невъзможно но е скъпо удоволствие .
          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
          тел. 0889 017703
          0897 516030

          Коментар


          • #65
            От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

            Като видях отначало бронята ми се стори грозна! После като я видях на снимката ми се стори красива. И аз работя с клиенти но при мен няма такова нещо клиента винаги е прав. Ако аз реша, че ще върша глупости го пращам да си търси някой друг да му ги свърши. Въобще не ме интересува, че плащал! Въпрос на принципи...
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • #66
              От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

              Ако ми дойде клиент със снимка на лайно и иска да му я направя от ламарина и си плаща , и естествено ако мога да го направя и хареса резултата и си плати , ще съм безкрайно щастлив , че съм си нахранил семейството с това лайно . Въпрос на финансови принципи .
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • #67
                От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                За да не пускам друга тема утре вечер ще пусна снимки с 2 нови брони за Паджеро измислени лично от мен , леки и здрави . И както каза Спарки няма кой да плати за обли брони следващи контурите на самия автомобил . Трудоемко е и изисква доста нерви не , че е невъзможно но е скъпо удоволствие .
                Ще дебна!
                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                Коментар


                • #68
                  От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                  На мен също ми е интересно да видя снимките, понеже лятото си направих броня, която е лека, но колко ще е здрава - не знам. Ето една снимка:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-11-07 14.19.08.jpg
Прегледи:2
Размер:168.7 КБ
ID:5639901

                  Коментар


                  • #69
                    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                    Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                    На мен също ми е интересно да видя снимките, понеже лятото си направих броня, която е лека, но колко ще е здрава - не знам. Ето една снимка:
                    Трябва само да е достатъчно здрава за да не я троши всяко клонче в гората. Иначе като е по-здрава от шасито, ще сдаде шасито, а него не можеш да смениш и трудно ще изправиш идеално.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      В Нашата фирма пък , клиента има право само и единствено да плаща! И мога да си го позволя
                      Гарга, Куме, приятелю, Недей гледа кой какво пише тук. Вярно, че тук има много технически грамотни хора, но има и много, които не могат да различат болт от гайка не живо, а драскат смело.
                      За теб е важно да успееш да убедиш клиента, че ти си неговия човек, че няма кой да му обърне повече персонално внимание, че никой няма да му я направи по-качествено за тези пари.
                      Психология му е майката, българина обича да бъде лъган.
                      Е сега вече се отказах да ти ставам клиент.
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #71
                        От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                        За да не пускам друга тема утре вечер ще пусна снимки с 2 нови брони за Паджеро измислени лично от мен , леки и здрави . И както каза Спарки няма кой да плати за обли брони следващи контурите на самия автомобил . Трудоемко е и изисква доста нерви не , че е невъзможно но е скъпо удоволствие .

                        Чакам,чакам ама няма брони hand made за паджерце........?
                        Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                        Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                        Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                        Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                        Коментар


                        • #72
                          От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                          Тая броня ,става и за пред кафето ,а може да бута кал и камъни,яка е !Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_5758.jpg
Прегледи:1
Размер:121.7 КБ
ID:5642019Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_2561.jpg
Прегледи:1
Размер:225.0 КБ
ID:5642020Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_5758.jpg
Прегледи:1
Размер:121.7 КБ
ID:5642019
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                            На Фронтерата бронята е достатъчно здрава,бая нещо изпотроших в гората с нея.Това на снимката ако се прибере някак или на мястото на оригиналната примерно,че така седи като подарено.
                            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                            0895шест29410 .

                            Коментар


                            • #74
                              От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                              Нa мене си ми хaресвa,грубо и много здрaво е!Единствено бих я вдигнaл с още 10сaнтиметрa !Не съм я зaкaчил просто тaкa ,към гредите е,бaя кaнaвки и ровове съм препрaвил.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                                Ще ме извинявате за спам-а , но от 3 седмици го дебна комшията да си спре камиончето пак пред нас.
                                Чичката живее в Кения по принцип и камиончето си го шипва и него като е там.
                                Тия му били "Виенските" гуми , и затова е само с една резервна.
                                Тоя кашон отзад е правен там ... и е спалня.
                                Всичко по него е минало през ТЮВ тук в Австрия.






                                Следващия път като го видя ще го помоля да го снимам и вътре ,че и там имаше някакви пипания

                                Това е хубава броня за пред кафето
                                Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                                Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                                Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X