Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допълнителни халогени - къде и защо.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от V93
    Къде са ми лампичките?!?

    Бе то и едно зъбче липса на булбара, ама липста се дължи на камък - нали? От това няма спасение!
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #17
      Един приятелски съвет - бягайте далеч от БОШ
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #18
        На аватара се виждат допълнителните халогени - тези по-навън, назад и надолу са хели за мъгла - въпреки, че са ми наследство на по ниска скорост мога да карам на тях без да включвам основните фарове.
        Тези по в средата ги сложих просто защото имаше подходящи заработени места в бронята - те са бош - дълги - чистак бърсак нови, но са слабички спрямо основните фарове, та затова ще бодна и две хели - рали 3000 отгоре, че от годините силата на зрението ми е поотслабнала...
        Само се чудя дали да не сложа три - едната да си свети по оста на направление на жипа, а другите две да ги врътна леко встрани да виждам и на завоите,
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от samuraj
          Един приятелски съвет - бягайте далеч от БОШ
          Мхм - верно май...
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #20
            Що да бягаме бре колега ....???

            Поне кажи ТИ защо бягаш .........
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #21
              Ми щото нищо хубаво не съм видял. Продавам части за камиони вече 11 години, бяхме и дистрибутори на БОШ за кратко. Това е фирмата с най-разхвърляно производство по света. Макар че главата е немска мисля че нищо немско не е останало.Щот съм късал ангренажен ремък на 15 х. км. и последствията си останаха за мен и ред такива още случки. Не налагам мнението си на никой, но просто такава е мойта настройка. Ако има възможност да взема от друг производител го правя. А цените на БОШ малииии
              VITARA, SAMURAI
              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
              RENAULT ESPACE QUADRA
              ...и едно сивикче за града...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X